امکاناتی که دگرگون می شوند!

ایده تناسب اندام از صرفا یک مد، تا اکنون یک تعهد و یک سبک زندگی وفادار، چرخش مارپیچی برای شهرنشینان پیدا کرده است. با این وجود، در شهری مانند بمبئی، که در آن انبوهی از مردم پس از یک روز کاری طولانی در باشگاه هجوم می‌آورند، ورزش کردن به روش صحیح نسبتاً دشوار می‌شود. خب دیگه نه

کریس گتین گیمز (چمبور)، یکی از برترین باشگاه‌های بدنسازی بمبئی، به پناهگاه جدید و بهبودیافته‌ای برای افراد فهیم تبدیل شده است. این باشگاه که بهترین باشگاه بدنسازی در بمبئی است، یک باشگاه ورزشی مجلل است که دارای فضای داخلی عالی و امکانات رفاهی در سطح جهانی است و آن را به یک تجربه برتر برای کاهش استرس تبدیل می کند. 2 طبقه تجهیزات Precor به سادگی برای شروع کار شما کافی است. به عنوان مثال منطقه Queenax سیستمی است که در آن می توانید تمرین خود را مطابق با مشخصات خود شخصی سازی کنید. اگر می‌خواهید ثبات هسته خود را افزایش دهید یا انعطاف‌پذیری خود را هدف قرار دهید، Queenax وسیله‌ای است که مانند یک دستکش با آرزوهای تمرینی شما مطابقت دارد.

این تنها به Queenax و تجهیزات قلبی ارائه شده توسط برند مشهور جهانی Precor ختم نمی شود. درست از مجموعه‌ای از ماشین‌ها گرفته تا دمبل‌های واتسون وارداتی از لندن، همه آن‌ها به طور انحصاری توسط خود کریس گتین انتخاب شده‌اند. در واقع دمبل های واتسون یکی از انواع آن هستند و کریس گتین جیمز چمبور اولین باشگاه ورزشی در سراسر هند است که آنها را در اختیار شما قرار می دهد!

همراه با برنامه‌های اصلی تمرین باشگاه، به عنوان زومبا و مرکز تناسب اندام خیره‌کننده در کمبور نیز تأسیس شده است. کلاس های تخصصی «گروه X» برای همه کسانی است که می خواهند ایده «تناسب اندام سرگرم کننده» را تجربه کنند.

در حالی که امکانات کلاس جهانی در 2 طبقه دست نخورده باقی مانده است، اما در پشت بام ایده‌آل، تجهیزات کاربردی باکلاسی قرار گرفته‌اند که این باشگاه ورزشی را با سقفی کاملاً کاربردی به یکی از نوع خود تبدیل می‌کند. با برنامه های آموزشی نتیجه گرا، ترانسفورماتورهای تایید شده، تجهیزات ورزشی برتر، مطمئناً کریس گتین جیمز چمبور را در لیست 10 باشگاه برتر در بمبئی خواهیم داشت. بنابراین بمبئی، زمان آن رسیده است که تجربه تناسب اندام خود را با امکانات مجلل، تجهیزات پیشرفته و مناظر تماشایی برای نخبگان در یکی از برترین باشگاه های بدنسازی بمبئی – کریس گتین، چمبور افزایش دهید!

از ما در Kris Gethin Gyms Chembur، 108 Origin، طبقه 9 و 10، Kumbharwada، Bhakti Bhavan Lane، Chembur East، 400071، Sindhi Society، Chembur East، بمبئی، ماهاراشترا 400071 دیدن کنید.

برای رزرو تور باشگاه با راهنما در مرکز تناسب اندام جهانی Kris Gething Gyms با شماره 075062 09777 تماس بگیرید.