امیدوارم به نتایجی برسیم که شایسته ذوب آهن باشد.


سعید باقرپسند بازیکن فوتبال باشگاه ذوب آهن در گفت وگو با خبرنگار فارس اصفهان در خصوص آخرین وضعیت تیمش اظهار داشت: تمرینات به صورت جدی و منظم در حال پیگیری است. ما در دوران بدنسازی هستیم و تمرینات استرس بالایی را پشت سر می گذاریم.

وی افزود: تا اینجای کار خوب پیش رفته و خود را برای فصل پیش رو آماده می کنیم و هفته آینده اردوی در تهران در نظر گرفته شده است که فکر می کنم با تیم های پرسپولیس، مس رفسنجان و نساجی مازندران بازی کنیم. بازی های تدارکاتی با .

باقرپسند که فصل گذشته بهترین گلزن ذوب آهن در لیگ بود در پاسخ به این سوال که فصل آینده چند گل به ثمر خواهد رساند و گفت: هر بازیکنی در تیم نقشی در گلزنی دارد و من هم هستم. آخرین کسی که این کار را می کند. سعی می کنم نتیجه تلاش همکارانم را به هدف تبدیل کنم.

بازیکن تیم فوتبال ژوب آهن گفت: هر زمان که شرایط تیم خوب بود و موقعیت های خوبی به من داده شد، توانستم گل بزنم و گل های مهم و 3 امتیازی را کسب کردم، امیدوارم بتوانم این روند را ادامه دهم. ما امسال تیم قدرتمندی خواهیم داشت، مهمترین چیز این است که شناخت خوبی از یکدیگر داریم.

وی با پیش بینی فصل سختی گفت: در فصلی هستیم که جام جهانی را پیش رو داریم و قطعا نیم فصل پر استرسی خواهیم داشت. بازیکنان انگیزه های متعددی برای کسب شانس حضور در جام جهانی دارند، امیدوارم بتوانیم نیم فصل اول را به سلامت پشت سر بگذاریم و به نتایجی در خور نام ایوب آن ادامه دهیم.

انتهای پیام/63090/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.