امیر قطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلطان عمان عید فطر را به رئیس جمهور را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملت ایران تبریک گفتند


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس؛ امیر قطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلطان عمان در تصمیم‌های تلفنی با آیت الله رئیسی زودرس عید سعید فطر را به رئیس جمهور را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردمان کشورمان تبریک گفتند.

بر همین مقدمه آیت الله سید ابراهیم رئیسی در گفتگوی تلفنی «شیخ تمیم بن حمد بن خلیفه آل‌ثانی» امیر قطر با وی، ضمن آرزوی قبولی طاعات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان، متقابلا عید سعید فطر را به امیر قطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردمان این ملت تبریک اظهار داشت.

رئیس جمهور اظهارامیدواری کرد کدام ممکن است صلح را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی در سرتاسر جهان اسلام تحت سلطه شود.

«شیخ تمیم بن حمد بن خلیفه آل ثانی» امیر قطر نیز {در این} گفتگوی تلفنی برای ملت ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه مسلمانان جهان آرزوی خیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برکت کرد.

* تبریک عید فطر به رئیس جمهور کشورمان اجتناب کرده اند سوی سلطان عمان

سلطان عمان نیز در گفتگویی تلفنی با رئیس جمهور کشورمان عید سعید فطر را به آیت‌الله رئیسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملت ایران تبریک اظهار داشت.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی در گفتگوی تلفنی «هیثم بن طارق آل سعید» سلطان عمان با وی ضمن آرزوی صحت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهزیستی برای ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلطه عمان، متقابلا عید سعید فطر را به وی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردمان این ملت تبریک اظهار داشت.

«هیثم بن طارق آل سعید» سلطان عمان {در این} گفتگوی تلفنی علاوه بر این اجتناب کرده اند آیت الله رئیسی برای بازدید به عمان دعوت به حرکت آورد.

به گزارش فارس؛ با اشاره به اطلاعیه ستاد استهلال محل کار مقام معظم مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم رؤیت هلال ماه شوال؛ فردا دوشنبه ۱۲ اردیبهشت، ۳۰ رمضان المبارک است.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول سریع کنید

رژیم لاغری سریع