انتخاب بهترین ردیاب تناسب اندام برای سال 2021 | تناسب اندام کندی


ردیاب های تناسب اندام دستگاه های پوشیدنی هستند که فعالیت بدنی شما را ثبت می کنند و اطلاعات مهمی را برای کمک به شما در زندگی سالم ارائه می دهند. این دستگاهها کالری سوزانده شده ، ضربان قلب ، الگوهای خواب و سایر عواملی را که بر سلامت کلی شما تأثیر می گذارد ، پیگیری می کنند.

دهها ، اگر نه صدها ، مارک تجاری برای انتخاب وجود دارد. برای کمک به شما در بررسی تعداد زیادی از گزینه ها ، ما برخی از بهترین ردیاب های تناسب اندام را با لیست کوتاه لیست کرده ایم. امیدواریم این اطلاعات برای درک بهتر سلامتی شما ارزشمند باشد. به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید که در ردیاب تناسب اندام به دنبال چه چیزی باشید و ببینید کدام مدلها در بین کاربران رتبه بالاتری دارند.

گزینه های بیشتری را با قیمت کمتر دریافت کنید

برای کسانی که به دنبال معامله هستند ، Fitbit Charge 3 هنوز با قیمت کمتر از 100 دلار در بازار است. ارتقاء یافته Fitbit Charge 4 جایگزین عملکرد Charge 3 می شود اما هزینه بسیار بیشتری دارد. هر دو مدل مسابقات گروهی را ارائه می دهند ، که ممکن است برای کسانی که در خانه درس می خوانند یا در خانه کار می کنند تمرکز خوبی داشته باشد.

ردیاب های تناسب اندام با عملکرد بالا شامل چه ویژگی هایی هستند؟

بهترین ردیاب های تناسب اندام ، ردیابی دقیق بسیاری از فعالیت ها ، از جمله دوچرخه سواری ، دویدن و پیاده روی را فراهم می کند. در اینجا برخی از مزایای داشتن یک ردیاب تناسب اندام با عملکرد بالا آورده شده است:

  • GPS سریع ، دقیق و قابل اعتماد است
  • جامعه کاربری بزرگ
  • از نظر زیبایی زیبا طراحی شده است
  • دوام
  • ذخیره موسیقی در هواپیما

ردیاب های تناسب اندام تمرینات شما را شناسایی می کنند ، به شما این امکان را می دهند که میزان ارتفاع خود را بررسی کرده و ضربان قلب خود را در طول روز کنترل کنید. برخی از مدل ها نسخه های انتزاعی را بدون موسیقی ، GPS و سایر ویژگی های غیر ضروری ارائه می دهند تا هزینه ها را پایین نگه دارند.

با قرائت دقیق ، یک ردیاب تناسب اندام قابل اعتماد و آسان برای استفاده پیدا کنید. مارک های برتر همچنین عمر طولانی باتری و مقاومت در برابر آب را ارائه می دهند. اکثر مدل ها ویژگی های راحتی و سبک بیشتری را ارائه می دهند که باعث می شود در هر مکانی راحت بپوشید. علاوه بر این ، قابلیت همگام سازی ردیاب خود با برنامه های آنلاین به شما امکان می دهد پیشرفت خود را بدون توجه به جایی که در آن گشت و گذار می کنید ، مرور کنید.

بهترین ردیاب های تناسب اندام برای سال 2021

با استفاده از بهترین ردیاب های تناسب اندام موجود امروز از جمله موارد زیر ، فعالیت بدنی خود را خسته ، باد کرده و افزایش دهید.

  • شارژ Fitbit 4
  • شارژ Fitbit 3
  • Garmin Vivosmart 4
  • Fitbit Inspire HR
  • Garmin Vivosport

صرف نظر از اینکه کدام ردیاب تناسب اندام را انتخاب می کنید ، داشتن خدمات بدنسازی که با اهداف خاص سلامتی مطابقت دارد ، مانند آنچه در Kennedy Fitness موجود است ، مهم است.

ردیاب تناسب اندام خود را به باشگاه ببرید!

پس از انتخاب ردیاب تناسب اندام که نیازهای شما را برآورده می کند ، برای شروع کالری سوزی به باشگاه بروید. سالن های ورزشی کندی باز هستند و تمرینات قدرتی ، کاردیو و کلاس هایی را بر اساس اهداف عملی بهداشتی مانند کاهش فشار خون یا سطح کلسترول ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک رویکرد جامع برای سلامتی و سلامتی ، امروز از باشگاه بدنسازی Mullica hill یا سایر وب سایت ها دیدن کنید!دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *