انتقاد از عدم شرکت مدیران استانی در جلسات انتصاب/ خانه ستارخان محل اجتماع عده ای شد!


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، عابدین خرم عصر امروز در جلسات مدیریت دهمین استقرار شهرداری تبریز در منطقه 10 با بیان اینکه مسئولان اداره پیشینه تاریخی هیچ تصمیمی نمی گیرند و این مجموعه غیرفعال شده است، اظهار کرد: این مجموعه در حال انجام است.

وی افزود: در ابلاغیه وزیر میراث فرهنگی و گردشگری به صراحت آمده است که نمی خواهیم بافت تاریخی سد راه بهسازی و نوسازی شود. داشته ها و آبروی ما در میراث فرهنگی معلوم است و با دو میلیارد تومان کاری نمی توان کرد.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مسجد هفتصد ساله طوسوج در حال از دست رفتن است و خانه ستارخان محل اجتماع عده ای شده است. پیشنهاد می کنم کارگروهی از شهرداری، میراث فرهنگی، مسکن و شهرسازی و نماینده ساخت و ساز استانداری تشکیل شود تا به نتیجه برسد و منطقه حفاظت شود.

وی افزود: باید کاری کنیم که هم بافت تاریخی تاریخی بماند و هم بناهای آنجا جان بگیرند.

ابراز تأسف استاندار از عدم شرکت مدیران استانی در جلسات انتصابات

استاندار آذربایجان شرقی از برنامه نوآورانه انتصاب شهرداری تبریز تقدیر کرد و همچنین از عدم حضور مدیران کل استانی در این جلسات ابراز تاسف کرد.

سردار عابدین خرم در جلسات اداری دهمین انتصاب شهرداری تبریز در منطقه 10 این انتصاب را بهترین راهکار برای رفع مشکلات و معضلات شهرداری تبریز خواند و خاطرنشان کرد: تعداد مصوبات مصوب در این انتصابات 10 منطقه است. شهرداری باید به مردم اطلاع رسانی شود.

وی با بیان اینکه بازه زمانی اجرای مصوبات انتصاب خدمت باید در نظر گرفته شود، افزود: انتصاب خدمت بهترین فرصت برای ارائه خدمات به شهروندان است و یکی از برکات انتصاب خدمت این است که مردم باید مشکلات را برطرف کرد. محله های محرومی که سال هاست بدون اقدام رها شده اند.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: از شهرداری تبریز برای برگزاری برنامه نوآورانه انتصابات خدمت رسانی در مناطق تشکر می کنم اما متاسفم که بسیاری از مدیران استانی در این جلسات حضور ندارند.

جذب نیرو از برنامه های ابداعی شهرداری تبریز است که هر هفته پنجشنبه در یکی از مناطق شهرداری تبریز برگزار می شود و امروز آخرین استخدام در نوبت اول در منطقه 10 انجام شد.

شهردار تبریز و اعضای شورای اسلامی در جلسات انتصابی، مسائل حوزه مربوط به چالش‌های مدیریت شهری را با مدیران کلیه دستگاه‌های اجرایی بررسی و موارد مطروحه در صورتجلسه قید می‌شود. تا تمامی ادارات بتوانند وظایف خود را برای رفع مشکلات انجام دهند.

این تاییدیه ها در دور بعدی جابجایی ها دوباره ارزیابی خواهند شد تا ببینیم چه مشکلاتی حل شده است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.