اندرو توماس از غول ها در برابر کابوی ها شروع نمی کند

اندرو توماس از غول ها در برابر کابوی ها شروع نمی کند


آرلینگتون ، تگزاس – غول ها انتظار داشتند اندرو توماس یکشنبه در زمان بازی تصمیم گیری کند – و حتی آن زمان واقعاً زمان کافی برای برقراری تماس نزدیک نبود.

تکل چپ سال دوم 90 دقیقه قبل از شروع بازی با کابوی ها اعلام شد ، اما شروع نشد. در عوض ، غولها به تیت چپ به نیت سولدر و تکل راست به مت پارت روی آوردند.

برش توماس ضربه بزرگی برای غول ها است ، حتی بیشتر از از دست دادن گیرنده های استرلینگ شپارد و داریوش اسلیشن و گابریل پپرز مدافع کناری در مسابقه.

مشخص نیست که آیا توماس در طول مسابقه به عنوان راهی برای محدود کردن ضربه ها می چرخد ​​یا فقط در موارد اضطراری در دسترس است. غولها که هفته گذشته با 27 امتیاز تهاجمی به میدان رفتند ، کوری کانینگهام کهنه کار را از کادر مربیگری برکنار کرد تا به عنوان یک خطای مصدوم عمل کند.

توماس در اواسط فصل کالیبر Pro Bowl قرار داشت و تنها به یک مدافع دفاعی و بدون گونی در 185 شوت اجازه داد تا پاس ها را مسدود کند. یک شیرجه عمیق در نوار نشان می دهد که توماس شتاب دهنده ها را در حالی که آنها را بیشتر در یک جزیره رها می کرد ، خفه می کند ، در حالی که غول ها از انتهای تنگ استفاده می کنند و پشت آنها در یک تیم دوگانه یا یک بلوک تراشه در سمت راست با Solder استفاده می شود.

اندرو توماس
AP

بدون توماس ، سولدر به سمت چپ برمی گردد ، جایی که بیشتر دوران حرفه ای خود را در آنجا بازی کرد. او در زمان ترک غول ها در سال 2018 و 2019 ، در مجموع 20 کیسه مجاز کرد ، قبل از ترک فصل گذشته و بازگشت برای یافتن توماس در کار خود.

غولها به پارت هر فرصتی دادند تا در بازی اصلی مقابل توماس پیروز شوند ، اما سولدر در پایان اردوی آماده سازی ، پیرت را ناک اوت کرد تا شروع کننده شود. برت ، که دومین حرفه خود را در همین تعداد فصل آغاز کرد ، در هفته اول 19 ضربه هجومی به ثمر رساند اما در هیچ یک از سه بازی گذشته بازی نکرده است.

حمله غول پیکرها در هشت بازی از 20 یارد هفته گذشته افزایش یافت ، در حالی که دانیل جونز ، مدافع وسط و جیسون جارت ، هماهنگ کننده حمله ، تهاجمی جدید را به راحتی قابل ردیابی نشان دادند که ناشی از اعتماد به توماس در محافظت از طرف کور بود.

جونز هفته گذشته گفت: “این تأثیر زیادی بر من و بقیه دارد.” “او عالی بازی کرد. هیچ رازی نیست. من فکر می کنم وقتی میله را می بندید او یک پاس شتابزده را می بندد. با هر کسی که روبرو شد ، او واقعا خوب بازی کرد. این آخرین بازی تیم است و این یک موقعیت مهم است.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *