انواع قرص های کاهش وزن که در تلاش برای لاغری شما موثر هستند

اگر از اضافه وزن رنج می برید، احتمالا این سوال را پرسیده اید که چگونه می توانم با کمک قرص های لاغری وزن کم کنم و چه قرص هایی موثرتر هستند؟

موثرترین روش های کاهش وزن شامل تغییر جیره غذایی و افزایش فعالیت بدنی است. اما در مراحل اولیه کاهش وزن، قرص‌های لاغری می‌توانند فشار لازم را به شما بدهند و کاهش وزن شما را به میزان قابل توجهی تسریع کنند.

در این مقاله به شما خواهم گفت که کدام قرص های کاهش وزن به عنوان وسیله ای برای کاهش وزن سریع و سالم موثر هستند.

در میان انواع مختلف مارک های مختلف قرص های کاهش وزن، چندین نوع اساسی وجود دارد که از طریق تأثیر آنها بر بدن ما متفاوت است.

داروهای سرکوب کننده اشتها

این رایج ترین وسیله کاهش وزن است. داروهای سرکوب کننده اشتها از دهه 1950 قرن گذشته ظهور کردند.

به عنوان یک قاعده، اجزای موجود در سرکوب‌کننده‌های اشتها، فعالیت بخش‌هایی از مغز را که مسئول افزایش اشتها هستند، مهار می‌کنند. داروهای سرکوب کننده اشتها به عنوان روشی برای مبارزه با اضافه وزن کاملاً مؤثر هستند و در طول چندین دهه به کاهش وزن بسیاری از افراد کمک کردند.

اما اکثر داروهای سرکوب کننده اشتها داروهای ضد اشتها هستند که توسط پزشک تجویز می شوند. آنها همچنین حاوی اجزای شیمیایی هستند و هنگام استفاده از آنها می توانید با عوارض جانبی روبرو شوید. شناخته شده ترین برندها هستند فن ترمین، مریدیا. از جمله سرکوب کننده های طبیعی اشتها هودیا گوردونی معروف شد، اما بهتر است از خرید آن خودداری کنید، زیرا ممکن است دچار کلاهبرداری شوید و هیچ اثر سرکوب کننده اشتها را مشاهده نکنید.

در صورت ترکیب آنها با فعالیت بدنی و رعایت رژیم غذایی مناسب، تأثیر مصرف داروهای سرکوب کننده اشتها را خواهید دید.

چربی سوز ها

خوب، محبوب ترین گروه از قرص های کاهش وزن. چربی سوزها در واقع چربی شما را نمی سوزانند، بلکه به راه اندازی فرآیندهای ویژه ای که مسئول تقسیم چربی در بدن شما هستند کمک می کنند. این معمولاً با ترموژنز و لیپولیس به دست می آید.

برخی از چربی سوزها واقعا موثر هستند و به شما کمک می کنند تا سریعتر از حد معمول به کاهش وزن خود برسید، اما اثر چربی سوزها کوتاه مدت است، بنابراین مصرف چربی سوزها برای کاهش وزن طولانی مدت ضروری نیست، زیرا با گذشت زمان اثر آنها ضعیف می شود. .

علاوه بر این، این خطر وجود دارد که چربی سوزها از اجزای بالقوه خطرناکی استفاده کنند که منجر به آسیب های جدی به سیستم عصبی، ضربان قلب و فشار خون شما می شود.

زمانی که افدرا و ma-huand محبوب در چربی سوزها یافت می شد، در نهایت توسط FDA پس از چندین پیامد کشنده مرتبط با استفاده از آنها ممنوع شد.

مسدود کننده های چربی

امروزه مسدود کننده های چربی به عنوان خنثی ترین قرص ها با اثربخشی مورد تایید مطالعات بالینی جدی و همچنین بسیاری از داستان های موفقیت آمیز کاهش وزن در نظر گرفته می شوند.

اجزای موجود در مسدود کننده های چربی مانع از عمل لیپاز می شوند که مسئول جذب چربی توسط بدن شما است. بنابراین، بخشی از چربی‌های وعده‌های غذایی که خورده‌اید به‌طور غیرقابل هضم از بدن شما عبور می‌کند و به طور طبیعی از بدن خارج می‌شود.

می توانید غذاهای چرب بخورید و از افزایش وزن نترسید، زیرا بخشی از چربی ها توسط مسدود کننده های چربی مسدود می شود. علاوه بر این، مسدود کننده های چربی روی سیستم عصبی شما تأثیر نمی گذارند و متخصصان پزشکی توصیه می کنند از مسدود کننده های چربی برای کاهش وزن طولانی مدت و قابل توجه استفاده کنید.

شناخته شده ترین مسدود کننده های چربی مبتنی بر شیمیایی هستند Xenical و آنالوگ بدون نسخه آن آلی. این قرص های لاغری به دلیل منشأ غیر طبیعی، عوارضی مانند شل شدن مدفوع و نشت چربی روی لباس زیر شما دارند.

شناخته شده ترین و محبوب ترین مسدود کننده چربی طبیعی Proactol است، که چربی ها را به محلول معیوب متصل می کند و در نتیجه هیچ عارضه ای ندارد. این توسط متخصصان برجسته تناسب اندام و کاهش وزن توصیه می شود. بیشتر بگوییم، بسیاری از افراد دارای اضافه وزن از Proactol برای کاهش وزن طولانی مدت استفاده کردند و نتایج قابل توجهی را مشاهده کردند.

نتیجه

امیدوارم اطلاعات ارائه شده به شما کمک کند تا خود را در انواع قرص های کاهش وزن راهنمایی کنید و تصمیم درستی بگیرید. موثرترین قرص‌های کاهش وزن، قرص‌هایی هستند که به شما کمک می‌کنند تا از تلاش‌های خود حمایت کنید، بدون اینکه بر سلامتی شما تأثیر بگذارد.

اگر می‌خواهید قبل از تعطیلات یا رویدادهای مهم چند کیلوگرم وزن خود را کاهش دهید، سرکوب‌کننده‌های اشتها و چربی‌سوزها می‌توانند راه‌حل خوبی برای کاهش وزن کوتاه‌مدت باشند. فقط مطمئن شوید که آنها حاوی اجزای مضر نیستند.

اگر به کاهش وزن درازمدت علاقه دارید و به حمایت جدی تر و در عین حال ایمن برای تلاش های کاهش وزن خود نیاز دارید، مسدود کننده های چربی راه حلی عالی هستند.

به هر حال قرص های لاغری تنها یکی از عناصر کاهش وزن موفق هستند و تلاش خود شما ضامن موفقیت سریع و طولانی مدت است.