اورژانس کرونا چگونه کار می کند؟

اورژانس کرونا چگونه کار می کند؟عصر مدرن عصر علم و فناوری است. مردم جهان را همزمان توسعه داده اند که محیط نیز رو به وخامت گذاشته و انواع بیماری های هولناک روز به روز بروز می کند. این ویروس های وحشتناک کل جهان را تهدید کرده است. همه ساله انواع مختلف بیماری ها جان هزاران نفر را می گیرد. ویروس ابولا ، ویروس هانتا و ویروس کرونا افراد زیادی را تحت تأثیر قرار داده است.

یک سال است که ویروس کرونا جهان را فلج کرده است. کل زندگی اقتصادی و اجتماعی مردم را کند کرده است. علیرغم تلاش های کامل پزشک و محققان پزشکی ، آنها نمی توانند پادزهر این ویروس را کشف کنند.

دولت همه کشورها قرنطینه کشور را اعلام کرده و از مردم خواسته است فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند. در چنین حالتی ، اگر فردی آلوده به این ویروس تشخیص داده شود ، در یک اتاق جداگانه جدا می شود. اکنون اورژانس در جداسازی بیمار نقش حیاتی دارد.

اتاق اورژانس

اتاق پزشکی ویژه طراحی شده مملو از تمام امکانات و خدمات برای بیمارانی است که در وضعیت وخیمی هستند و همچنین به جلوگیری از شیوع بیماری یا ویروس کمک می کند ، گفته می شود این اتاق یک اورژانس است.

این موارد در صورت گسترش هرگونه ویروس یا همه گیری بسیار مهم هستند. چنین شرایطی در حال حاضر. ویروس کرونا میلیون ها نفر را در سراسر جهان کشته است. دولت بسیار تلاش می کند تا بیماران را در بیمارستان مدیریت کند. بنابراین در این مورد ، ما نمی توانیم مانند گذشته انتظار خدمات درمانی خوبی از دولت داشته باشیم.

در چنین شرایطی ، ما باید آمادگی خوبی برای مقابله با مشکلات بهداشتی آینده داشته باشیم. بنابراین ، ما باید یک اورژانس (اتاق ایزوله) در خانه خود داشته باشیم.

تجهیزات اورژانس (اتاق ایزوله)

  • تخت خواب تمیز و خوب مدیریت شده
  • در دسترس بودن آب آشامیدنی گرم
  • اتاق نباید به اندازه کافی سرد باشد. اتاق باید تا حد ممکن در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرد.
  • برای عبور صحیح هوای تازه باید یک دستگاه تهویه مناسب در اتاق وجود داشته باشد.
  • نباید در اتاق ایزوله با اعضای خانواده و دوستان تماس نزدیک داشته باشید.
  • این دارو با توجه به نیاز بیمار کافی است.
  • بیمار باید راحت بخوابد.

همچنین ، می توانید تجهیزات دیگر را مطابق نیاز بیمار اضافه کنید. به نظر نمی رسد اقلام گران قیمتی وجود داشته باشد که افراد عادی توان خرید آن را ندارند. بنابراین ، من توصیه می کنم که یک اتاق اضطراری (ایزوله) اجباری در خانه خود داشته باشید.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *