اورگان مک دونالد از خردسالان می خواهد که درخواست کمبود نیروی کار کنندمک دونالد در مدفورد ، اورگون ، آنقدر از کارگران ناامید است که بنر بزرگی را جلوی رستوران چسبانده و از نوجوانان 14 و 15 ساله خواسته است که برای کار درخواست دهند.

هدر کلمن ، اپراتور رستوران ، به اینسایدر گفت: “همیشه مسائل مربوط به کارکنان وجود دارد ، اما چنین چیزی شنیده نمی شود.”

کلمن در محل فروش گفت که پوستر در عرض دو هفته حدود 25 درخواست جدید را جمع آوری می کند و می افزاید که قبلاً حداقل دستمزد فروشگاه را به 15 دلار در ساعت افزایش داده بود ، اما این متقاضیان زیادی را جذب نکرد.

به گفته اداره کار و صنایع ایالتی ، هر فردی 14 سال یا بیشتر می تواند به طور قانونی در اورگان کار کند ، اما نوجوانان 14 و 15 ساله نمی توانند در ساعات مدرسه کار کنند و در هر روز مدرسه به سه ساعت محدود می شوند. همچنین نمی توانند بیش از هشت ساعت در روزهای غیر مدرسه کار کنند

خانواده کلمن حق رای دادن مک دونالد را به مدت 40 سال اداره کردند و هرگز در یافتن کارگران جدیدی که با آن روبرو بود در میان کمبود نیروی کار در سراسر جهان مشکلی نداشتند ، این کار تا زمانی که کارگران آمریکایی در حاشیه باقی بمانند ، حتی در شرایطی که پیشنهادات کار به حداکثر می رسد ، باقی مانده است.

ایالات متحده در ماه جولای 943000 شغل چشمگیر اضافه کرد ، بالاتر از انتظار ، بیکاری در ماه جاری به 5.4 درصد کاهش یافت ، اما حدود 8.7 میلیون نفر هنوز بیکار بودند ، که بسیار بالاتر از 5.7 میلیون بیکار فوریه 2020 است.

بر اساس داده های فدرال ، بخش هایی که بیشترین آسیب را از این بیماری همه گیر گرفته اند ، مانند اوقات فراغت و مهمان نوازی ، بیشترین سود را در استخدام در هفته های اخیر داشته اند ، اما هنوز با رسیدن به سطح اشتغال قبل از همه گیری فاصله زیادی دارند.

بر اساس نظرسنجی ماهانه اعتماد مصرف کننده The Board Board ، بهبود وضعیت بازار کار در ماه جولای شروع به کار کرد ، اما چشم انداز ایالات متحده در مورد اشتغال این ماه در میان موارد COVID-19 کاهش یافته است.

اقتصاددانان علت کمبود نیروی کار را ترس از COVID-19 ، نگرانی های مربوط به مراقبت از کودکان با تعطیلی مدارس و افزایش مزایای بیکاری فدرال به دلیل همه گیری می دانند.

این مزایای اضافی ، که 300 دلار اضافی در هر هفته ارائه می دهد ، هفته آینده منقضی می شود.

گزارش اشتغال اوت قرار است روز جمعه منتشر شود. اگرچه پس از انقضای برنامه مزایای بیکاری فدرال ، داده ها را شامل نمی شود ، اما نشان می دهد که آیا بهبود نیروی کار در ماه گذشته در مواجهه با آخرین افزایش COVID-19 کند شده است یا خیر.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *