اولیویا مون باردار است و در انتظار بچه دار شدن از جان مولانی است


اولیویا مون و جان مولانی در انتظار بچه دار شدن هستند.

این کمدین ایستاده خبر بارداری را در سه شنبه در “Late Night with Seth Meyers” هنگام بحث در مورد روابط گردباد آنها تایید کرد.

“من در سپتامبر برای بازتوانی رفتم [2020]به در ماه اکتبر رفتم. من خانه همسر سابقم را ترک کردم [Anna Marie Tendler]به سپس ، در بهار ، من به لس آنجلس رفتم و با یک زن فوق العاده به نام اولیویا آشنا شدم و شروع به ملاقات کردم ، ”مولانی ، 39 ساله ، شروع کرد.

او ادامه داد: “و ما با هم بچه دار می شویم.” “وقتی می خواستم خبر را بگویم عصبی بودم!”

اولیویا مون روز پنجشنبه در لس آنجلس کشف شد.
اولیویا مون ، باردار ، روز پنجشنبه در لس آنجلس کشف شد.
TheImageDirect.com

منبعی منحصراً به صفحه شش گفت که این زوج از این خبر خوشحال هستند ، این خبر کمتر از چهار ماه پس از افشای رابطه عاشقانه آنها می رسد.

این نوزاد اولین فرزند هر دو ستاره خواهد بود.

مون ، 41 ساله ، روز پنجشنبه در لس آنجلس دیده شد ، در حالی که از پارکینگ عبور می کرد ، پیراهن های بلند و ژاکت پوشیده بود.

اولیویا مون
مون برآمدگی رو به رشد خود را با یک ژاکت کت پوشاند.
TheImageDirect.com

و در ماه ژوئن ، هنگام خروج از خانه مولانی ، او لباس مشابهی را پوشید.

اعتقاد بر این است که رابطه آنها بعد از اینکه صفحه شش در ماه مه نشان داد ستاره “بچه زیبا” در حال طلاق از همسر شش ساله خود ، تندلر ، پس از 60 روز اقامت در دوره اعتیاد به مواد مخدر است ، قوی است.

این هنرمند 36 ساله در بیانیه ای در آن زمان به ما گفت: “من ناراحت هستم زیرا جان تصمیم گرفت به ازدواج ما پایان دهد.” “من برای شما حمایت و موفقیت آرزو می کنم تا بهبودی شما ادامه یابد.”

جان مولانی و اولیویا مون در ناهار در لس آنجلس در 26 ژوئن می خندند.
مولانی و مون در ناهار در لس آنجلس در 26 ژوئن خندیدند.
مایکل سایمون / شاتر استوک

مولانی در مورد نبردهای خود علیه اعتیاد آشکار بود و هنگام بازگشت به مجموعه ای از کنسرت ها در “کارخانه شراب سازی نیویورک” ، یاد دوستان معروفش از جمله بیل هادر ، ناتاشا لیون ، ست مایرز ، فرد آرمیسن و شریک کمدی اش افتاد. نیک کرول – مداخله ای ترتیب داد و از او التماس کرد که به دوره توانبخشی برود.

وی از زمان ترک دوره بازتوانی به کار بر روی هوشیاری خود ادامه داده است.

جان مولانی و همسر کنونی اش آنا ماری تندلر در جشن اسکار Vanity Fair 2018 شرکت می کنند.
مولانی و همسرش ، آنا ماری تندلر ، که حالا دیگر از هم جدا شده اند ، با هم در جشن Oscar Vanity Fair 2018 شرکت کردند.
پاتریک مک مولان از طریق Getty Image

پس از اولین کنسرت خود در بازگشت ، دیوید فر منتقد رولینگ استون در توییتی نوشت، “بنابراین جان مولانی در شرابخانه سیتی بسیار شدید بود … 90 دقیقه بیشتر با مداخله و تجربه توانبخشی خود سر و کار داشت.”

ترس همچنین یک شوخی مشترک داشت که در آن مولانی گفت: “وقتی من تنها هستم ، متوجه می شوم که با شخصی هستم که سعی کرده من را بکشد.”

مون در گذشته با آرون راجرز ، کریس پاین ، جاستین تیمبرلیک ، متیو موریسون و جوئل کینمن رابطه عاشقانه داشت.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *