اکثر بازداشت شدگان از جزیره رایکرز منتقل می شوند

اکثر بازداشت شدگان از جزیره رایکرز منتقل می شوند


بیش از 200 نفر که در حال حاضر در مرکز بدنام زنان در جزیره رایکرز نگهداری می شوند ، به زندان های دولتی در شهرستان وستچستر منتقل می شوند ، این آخرین تلاش برای کاهش جمعیت در زندان بحران زده است.

فرماندار کتی هوخول و شهردار بیل دی بلاسیو چهارشنبه از توافق مشترک ایالت و شهر برای انتقال “تقریباً همه زنان و افراد تراجنسیتی” به خارج از جزیره از هفته آینده خبر دادند.

در مجموع 230 زندانی که در مرکز رز M. سینگر در جزیره رایکرز نگهداری می شوند ، به مرکز اصلاحات بدفورد هیلز و مرکز اصلاحی تاکونیک ، تقریبا 40 مایلی شمال شهر نیویورک منتقل می شوند.

هوخول گفت که این حرکت موقتی خواهد بود و به “کاهش نگرانی های کارکنان ، محدودیت های ظرفیت و ارتقاء ایمنی چند صد بازداشت شده” کمک می کند. هنوز مشخص نیست که مرکز خواننده رز M. بازگشایی شود یا خیر.

زندانیان داخل زندان زنان مدتهاست که شرایط نامطلوب ، کمبود منابع پزشکی و سوء استفاده گسترده از سوی نگهبانان را گزارش کرده اند. در سال 2017 ، شهر یک پرونده 1.2 میلیون دلاری از دو زن که گفته می شود مکرراً مورد تجاوز قرار گرفته و مورد آزار و اذیت افسران زندان قرار گرفته است ، شناخته می شود.

در بیانیه ای ، انجمن عدالت جامعه زنان که رهبری کمپین بستن زندان زنان را بر عهده داشت ، ضمن قدردانی از این تصمیم ، از شهر خواست تا آزادی زندانیان زن را تسریع کند که می توانند جایگزین زندان شوند.

شارون وایت هریگان ، مدیرعامل این گروه می گوید: “این محل آسیب های باورنکردنی برای مادران ، دختران و خواهران ما بوده است که بیشتر آنها قربانی سوء استفاده هستند.” “امروز شفا شروع می شود.”

این زندان که در سال 1988 افتتاح شد ، مهد کودک 25 تختخوابی دارد و اخیراً یک مرکز تخصصی برای زنان تراجنسیتی نیز اضافه شده است. در سال 2019 ، لیلین پولانکو ، زن 27 ساله تراجنسیتی ، که با قید وثیقه 500 دلاری به دلیل تن فروشی و نگهداری مواد مخدر در سطح پایین محکوم شده بود ، در داخل یک واحد انفرادی در یک منطقه مسکونی مرده پیدا شد. این شهر به خانواده پولانکو مبلغ 5.9 میلیون دلار به عنوان تسویه حساب پرداخت کرد.

به گفته هاچول ، هر فردی که در حال حاضر تحت درمان جایگزینی هورمون در رایکرز قرار می گیرد ، می تواند در مراکز وستچستر به درمان دسترسی پیدا کند.

بر اساس بیانیه خبری ، اداره اصلاحات دو بار در روز به اعضای خانواده و عزیزان بازداشت شدگان محل حمل و نقل اتوبوس را در هر منطقه به جز استاتن آیلند ارائه می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *