اکنون با سوپر انسان مارک بریگز P90X Plus بدنه ساحلی کوبنده ای دریافت کنید

1. چگونه در P90X شرکت کردید و در یک ویدیو با تونی هورتون شرکت کردید؟

همه چیز برای من در سال 2002 شروع شد. از آنجایی که به طرز بدی از فرم خارج شده بودم، برنامه Power 90 را از دفتر اطلاعاتی خریدم. از آنجا، Slim in 6 برنامه بعدی من بود. من در نهایت به عنوان یکی از برندگان داستان موفقیت از اسلیم در 6 انتخاب شدم و این باعث شد که به هالیوود سفر کنم.

آخرین شبم در آنجا، در یک مهمانی شام با تونی آشنا شدم. او به تازگی اجرای اولین گروه آزمایشی خود را از طریق P90X به پایان رسانده بود و همه چیز را در مورد برنامه به من گفت. شخصیت های تونی و من فقط کلیک کردند و ما سریع با هم دوست شدیم. اندکی بعد، P90X عرضه شد و من جزو 100 مشتری اولی بودم که از طریق P90X (که نتایج باورنکردنی به من داد). از آنجا، من در چند اردوی تناسب اندام تونی شرکت کردم و دوستی ما همچنان رو به رشد بود. سپس، در سال 2007، او تماس گرفت و به من گفت که Beachbody می‌خواهد من را در سریال P90X+ انتخاب کند. بقیه اش تاریخ بود

2. P90X واقعاً طرفدارانی را جمع می کند – فکر می کنید چرا اینطور است؟

خیلی ساده، چون کار می کند. با وجود همه زباله‌هایی که در آنجا در تبلیغات اطلاعاتی فروخته می‌شوند، داشتن محصولاتی که در واقع آنچه را که وعده داده‌اند را انجام می‌دهند، شاداب است. هر برنامه ای که Beachbody منتشر می کند یک برنده است – و همه آنها نتایجی را که به دنبال آن هستند به مردم می دهند. چیزی که P90X را از اکثر برنامه های دیگر جدا می کند، شدت آن است. این از هر چیز دیگری چالش برانگیزتر است – بنابراین نتایج بسیار چشمگیرتر از هر چیزی در بازار است. شما یک فرد معمولی را انتخاب می کنید، یک راهنمای رژیم غذایی دقیق و تمرینات باورنکردنی به آنها ارائه می دهید، و نتیجه نهایی افرادی است که از تناسب بالایی برخوردار هستند. چه کسی دوست ندارد P90X را انجام دهد؟

3. آیا این درست است که سری P90X که مردم می خرند الان 6 سال از عمرشان می گذرد و هنوز هم مثل باند شکارچی ها می فروشند؟ نظر شما در آن مورد چیست؟

P90X در سال 2004 در دسترس عموم قرار گرفت. در ابتدا، در بازار آزمایشی خیلی خوب عمل نکرد (به جز ما که مشتریان اختصاصی Beachbody بودیم، و می‌دانستیم که موفقیت‌آمیز بود). همانطور که افراد بیشتری شروع به انجام این برنامه کردند و نتایج استثنایی دریافت کردند – افراد بیشتری شروع به خرید آن کردند. اینجا ما در سال 2009 هستیم و P90X شماره 1 اطلاعات تجاری در کشور است. ورزشکاران حرفه ای و سلبریتی ها برای به دست آوردن آن فریاد می زنند و اکنون از نتایج بوت کمپ تونی در خانه لذت می برند. من می بینم که محبوبیت آن همچنان در حال افزایش است و دیدن برنامه های دیگری که تونی (برای آن) دنبال خواهد کرد، من را نگران می کند. با افزایش تعداد افرادی که اکنون به تمرینات با شدت بالا علاقه دارند، می توانم برنامه های بیشتری را برای “بالا بردن سطح” ببینم.

4. تصویربرداری از سری پلاس چگونه بود و بهترین راه برای گنجاندن آن سری در روتین P90X چیست؟

فیلمبرداری سری X+ با تونی هورتون و تریسی مورو یک تجربه باورنکردنی بود. زمانی که تناسب اندام را تغییر دادم و واقعاً به تناسب اندام رسیدم، هدفم این بود که بتوانم روزی در یک تمرین ویدیویی با تونی باشم. بخشی از چیزی که چنین تأثیر مثبتی در بسیاری از زندگی ها دارد، افتخار مطلق بود. سری P90X+ همراه با یک راهنمای برنامه دقیق ارائه می شود، بنابراین تنها کاری که هر کسی باید انجام دهد این است که دستورالعمل ها را دنبال کند. درست مانند سری اصلی P90X – P90X+ راهنمای موفقیت “خلبان خودکار” را ارائه می دهد.

5. واضح است که P90X یک برنامه بسیار تهاجمی است – آیا می گویید که در درجه اول برای افرادی است که از قبل در وضعیت خوبی هستند و می خواهند به فرم عالی برسند؟

P90X واقعاً برای مبتدیان در نظر گرفته نشده است، اما تونی و «بچه‌ها» کار بسیار خوبی برای ارائه تغییرات انجام دادند، کسی که در شکل کمتر از اوج است، می‌تواند از آن عبور کند. در پایان 90 روز زندگی، آنها شبیه یک فرد کاملا جدید به نظر می رسند و احساس می کنند و این چیز زیبایی است.

6. چه نوع تمرینی در سفر انجام می دهید (چه نوع تجهیزاتی را با خود می آورید)؟

وقتی در سفر هستم، تمرینات P90X را انجام می دهم. من همیشه باندهای مقاومتی را با خودم می‌آورم، و آن‌قدر حضوری با تونی تمرین کرده‌ام که می‌توانم تمرینات قدرتی، کاردیو یا انعطاف‌پذیری را در پرواز انجام دهم – بدون هیچ تجهیزاتی. من تماماً به فکر خارج از چارچوب هستم و همیشه به سطح بالاتر بعدی (شدت) می رسم. برخی از بهترین تمریناتی که انجام داده ام در زمان هایی بوده است که در جاده بودم (و با تجهیزات کم یا بدون تجهیزات).

7. بدن شما خرد شده است. آیا دوست دارید یک نمونه از رژیم غذایی روزانه خود را از ابتدا تا انتها برای یک روز به ما بدهید؟

اجازه دهید با این شروع کنم که من دیگر کالری نمی‌شمارم، و مقدار غذایی که می‌خورم را اندازه‌گیری نمی‌کنم، بنابراین اینها تخمین‌های بی‌سابقه‌ای در مقادیر خواهند بود. در حال حاضر، این فقط یک غذای اصلی یک روزه است، اما من روزانه تقریباً به همان چیزها می خورم. مثلاً صبحانه برای من همیشه یکسان است و همه مواد با هم مخلوط می شوند. وقتی نوبت به مصرف مایعات می‌رسد، من آب (1 لیتر به ازای هر 50 پوند وزن بدن)، چای سبز و گاهی (اما به ندرت) 1 فنجان قهوه می‌نوشم.

صبحانه شامل بلغور جو دوسر (تقریباً 1.5 فنجان)، پودر پروتئین آب پنیر (مارک های مختلف)، 2 پیمانه، 48 گرم پروتئین، پودر کراتین اتیل استر (4 گرم)، دانه کتان (2 قاشق غذاخوری) است.

اسنک های AM عبارتند از میوه (سیب یا موز – هر میوه ای خوب است)، نوار کلیف انرژی یا بار گرانولا ارگانیک Cascadian Farms

ناهار 1 پوند سبزیجات (از روز به روز متفاوت است)، 2 همبرگر گیاهی صبحگاهی است.

اسنک های پی ام شامل شیک پروتئینی (مخلوط با آب/یخ)، 2 پیمانه، 48 گرم پروتئین یا نوار پروتئینی Greens Plus، بار گرانولا ارگانیک Cascadian Farms

شام شامل یک کیسه (1 پوند) اسفناج، 1 قوطی ماهی تن یا سالمون آلباکور، 1 فنجان گوجه فرنگی خرد شده، 1 فنجان لوبیا سیاه پیکو د گالو، سالسا یا سرکه بالزامیک است.

PM Snack is Shakeology – 2 پیمانه پودر پروتئین آب پنیر (48 گرم پروتئین)
می‌خواهم به این نکته اشاره کنم که مقادیر بالا ممکن است بسته به احساس من از روز به روز کمی متفاوت باشد. با گذشت زمان، یاد می گیرید که بدن خود را بخوانید و متوجه می شوید که آیا نیاز به افزایش یا کاهش اندکی مصرف دارید. در روزهایی که در دو جلسه تمرین می کنم (مثلاً)، مصرف غذای من تقریباً همیشه بیشتر است – صرفاً به دلیل کالری سوزی اضافی.

در مواردی، اگر در عرض 3 ساعت زمان خواب واقعاً گرسنه باشم، یک شیک پروتئینی اضافی می‌نوشم (همیشه فقط با آب و یخ مخلوط می‌شود). از آنجایی که من از رژیم غذایی پسکاتاریا (ماهی و سبزیجات) استفاده می کنم و لبنیات مصرف نمی کنم، مقدار زیادی مکمل نیز مصرف می کنم. بدون اینکه خیلی مشخص باشم، در اینجا خلاصه ای از مکمل های من آورده شده است: مولتی ویتامین P90X، کپسول روغن کتان، چربی سوز ترموژنیک، کلسیم با ویتامین D
CLA، جینکو بیلوبا، خارمریم، یونجه (برای مفاصل – جایگزین بسیار ارزان برای گلوکزامین/کندرویتین)

8. بزرگترین چالش شما در حفظ بدن چیست؟

در این مرحله از بازی، حفظ بدنم برای من بسیار آسان است. من همیشه سعی می‌کنم قدرت، انعطاف‌پذیری و استقامتم را بهبود ببخشم – اما از نظر ظاهری، درست همان جایی هستم که می‌خواهم باشم. من دیگر تمایل زیادی به غذاهای بد ندارم، بنابراین تقریباً در حالت خلبان خودکار هستم. من با حدود 5 درصد چربی بدن در تمام سال قدم می زنم – و اینجاست که بهترین احساس را دارم.

9. آیا روز تقلب دارید؟ اگر چنین است، دوست دارید آن را برای ما توصیف کنید.

من ممکن است هرازگاهی یک غذای تقلب بخورم، اما از آخرین غذای من حدود 8 ماه می‌گذرد – پیتزا غذای مورد علاقه من است، اما وقتی آن را می‌خورم، همیشه پوسته نازک گندم کامل، پر از سبزیجات و بدون پنیر است. آیا این واقعاً به عنوان یک وعده غذایی پرمصرف به حساب می آید؟

10. آرزو دارید که مردم واقعاً در مورد برنامه P90X چه چیزی دریافت کنند (یا شاید بهتر بفهمند)؟

این واقعیت که این یک تغییر سبک زندگی است. بسیاری از مردم اولین دور P90X خود را انجام می دهند و به من می گویند که نتایج بسیار خوبی داشتند، اما واقعاً از راهنمای رژیم پیروی نکردند. برای اینکه واقعاً از مزایای کامل P90X بهره مند شوید، باید دستورالعمل رژیم غذایی را دنبال کنید و تا جایی که می توانید تمرین کنید. این فقط به ظاهر خوب نیست، بلکه در مورد احساس خوب نیز هست. وقتی تمرین می کنید و تمیز می خورید، همه جنبه های زندگی شما بهبود می یابد.

از اینکه به من این فرصت را دادید تا دیدگاه خود را با شما به اشتراک بگذارم سپاسگزارم. تناسب اندام فرصت های بیشتری را در زندگی من باز کرده است که شما فکر می کنید. زمانی که سلامتی و تناسب اندام را یافتم، کل دیدگاه زندگی من تغییر کرد – تا پایان کارم، که اکنون مربی تناسب اندام تمام وقت برای تیم بیچ بادی است.

11) بهترین راه برای ارتباط مردم با شما را علامت بزنید؟

بهترین راه برای برقراری ارتباط با من از طریق وبلاگ من مارک بریگز فیتنس است.