ایجاد محیط زندگی هوشمند و فراگیر برای سالمندان با راه حل های جدید eHealth »HCN

ایجاد محیط زندگی هوشمند و فراگیر برای سالمندان با راه حل های جدید eHealth »HCN


دیگران – 31 مارس 2021

یک پروژه مشترک جدید – SMILE – در اوایل سال 2021 راه اندازی شد از طریق کمیسیون اروپایی و کانادا برای ایجاد محیط های زندگی هوشمند (SLE) برای افراد مسن از طریق راه حل های جدید سلامت الکترونیکیبه

لبخند زدن به پیر شدن در جای خود کمک می کند

پروژه سه ساله SMILE راه حل های دیجیتالی جدیدی ارائه می دهد تا افراد مسن را قادر به زندگی سالم ، خود مختار ، امن و یکپارچه اجتماعی در محیط زندگی خود کنند. این حمایت “زندگی روزمره” بر اساس مفهومی است که ترکیبی از پیشگیری ، پیش بینی ، ارتباط ، مراقبت و کمک به موقع است. این امر به سالمندان کمک می کند تا با جامعه خود در ارتباط باشند و تا زمانی که بتوانند نیازهای متغیر خود را برآورده کنند ، در محل سکونت مورد علاقه خود زندگی کنند.

در گام بعدی در جهت بهبود محیط زندگی ، کیفیت زندگی و جامعه مراقبت از سالمندان ، از تخصص کنسرسیوم SMILE برای تقویت و توسعه نوآوری به نفع مراقبین و اعضای خانواده نیز استفاده خواهد شد. اکوسیستم SLE ما زیرساختی را فراهم می کند که ارتباط ، همکاری و فرایند یادگیری مستمر را در بین همه بازیگران درگیر تقویت می کند.

تکنولوژی لبخند

این امر از طریق همکاری اتحادیه اروپا و کانادا در زمینه الف) یک تسهیل کننده مراقبت های دیجیتال ، یک سیستم ادغام مبتنی بر هوش مصنوعی ، (ب) یک عامل مکالمه به عنوان واسطه روزانه بین افراد مسن ، خانواده ، دوستان و سایر اعضای محافل مراقبت آنها و (ج) برنامه های کاربردی سلامت مانیتورها و دستگاه های الکترونیکی بهداشتی قابل حمل. اینها به طور یکپارچه از افراد مسن و محافل مراقبت از آنها برای سازگاری با شرایط متغیر ، نیازها و ترجیحات و خود یا مشارکت در مدیریت وضعیت خود حمایت می کنند.

راهنمای اکوسیستم خندان و راه حل های دیجیتالی

گروه بسیار متنوعی از سالمندان از نتایج و محصولات SMILE در جوامع پیری ما بهره مند می شوند. ما به طور مشترک اکوسیستم SLE را در “زندگی روزمره” در چهار سایت آزمایشی (در نروژ ، دانمارک ، هلند و کانادا) ایجاد و نشان خواهیم داد. ما نشان خواهیم داد که اکوسیستم ما نیازهای فوری گروههای بسیار ناهمگن مانند افراد مسن مبتلا به زوال عقل شدید ، بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) و انتقال مراقبت ها در دوران نقاهت پس از عمل را برآورده می کند.

هماهنگ کننده پروژه ، دکتر سفیر برگ از بیمارستان Inlandit Trust ، نروژ تاکید کرد:

سالمندی در محل ، روش ترجیحی برای افراد مسن است ، همچنین پس از تشخیص بیماریهای حاد. فناوری امروز و فردا می تواند به شما کمک کند در خانه احساس امنیت بیشتری داشته باشید و بهترین درمان و مراقبت را از جامعه دریافت کنید. در SMILE ، جاه طلبی ما ایجاد یک محیط زندگی هوشمند برای سالمندان ساکن در خانه است.

کنسرسیوم لبخند

SMILE 13 موسسه شریک از پنج کشور (نروژ ، دانمارک ، هلند ، یونان و کانادا) ، از جمله موسسات دانشگاهی و شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMEs) ، یک سازمان غیرانتفاعی با دانش و تجربه مکمل را گرد هم می آورد. SMILE تقریباً 6 میلیون یورو از برنامه تحقیق و نوآوری اتحادیه اروپا Horizon2020 و موسسات تحقیقات بهداشتی کانادا با هدف نهایی بهبود کیفیت زندگی افراد مسن در جامعه دریافت کرده است.

جلسه آغازین آنلاین لبخند – 25-27 ژانویه 2021

بررسی آنلاین از شرکای اتحادیه ما: https://smileehealth.eu/consortium

اطلاعات تماس برای لبخند

هماهنگ کننده پروژه: دکتر سفیر برگو بیمارستان Inlandt Trust ، نروژ ، [email protected]

وب سایت پروژه: www.smileehealth.eu

برای خبرنامه ما ثبت نام کنید و بیدار بمانید تاریخ: https://smileehealth.eu/news

ما را در توییتر دنبال کنید:smileehealth

ما را در LinkedIn دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/smile-horizon-2020-project/؟

ارسال شده توسط

ویرایش سباستین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *