ایده های هدیه عید | تغذیه کره


ایده های هدیه عید |  تغذیه کره

فصل تعطیلات رسماً اینجاست – آماده اید؟

من همیشه با خریدهای تعطیلات مشکل دارم زیرا کاملاً ساده هستم و عاشق دادن هدایای سالم و کاربردی هستم که بیشتر روزهای سال مورد استفاده قرار می گیرند.

جدیدترین یا به روزترین ابزاری نیست که تا 365 روز آینده گرد و غبار جمع می کند و سپس به سطل زباله می رود :/

پیشنهادات هدیه من آنهایی است که الف) روزانه مورد استفاده قرار می گیرند، یا ب) شیوه زندگی سالم یا محیط خانه را تشویق می کنند. هر دو ارجحیت دارند!

بعلاوه من از آنها می خواهم از کار جدید فرهنگ خانگی شلوار عرق گیر حمایت کنند

1) لباس شب راحت (132 دلار)

شما را نمی‌دانم، اما لباس خواب من امسال بسیار استفاده شده است. من فکر نمی کنم کسی با این ست لباس خواب Eberjey مخالف باشد. میتوانید اینجا پیدایش کنید.

2) دستگاه نور قرمز درمانی ($ متفاوت است)

چراغ قرمز چی؟؟ سه سال پیش به طور کامل به درمان با نور قرمز معتاد شدم (چرا اینجا را بخوانید). هنگامی که مزایای درمان با نور قرمز را درک کردید، می توانید ببینید که چقدر برای کل خانواده عالی است و هدیه ای است که می توانید با هم از آن لذت ببرید.

چرا باید از نور قرمز درمانی بهره مند شوید |  تغذیه کره

من در کنار تختم هستم تا بتوانم آن را روشن کنم و در حالی که هنوز در رختخواب هستم، نور قرمز را دریافت کنم. این یک راه عالی برای شروع صبح است!

شما می توانید دستگاه مورد علاقه من را اینجا پیدا کنید.

3) تغذیه غده ای (21 دلار و بالاتر)

غدد عضو، هدیه یا پرکننده جوراب مناسبی برای فرد آگاه به تغذیه است که امسال برایش خرید می کنید.

ارگانوئیدها با غذاهای کامل (به ویژه ویتامین های گروه B، مس، روی و آهن)، بهترین راه برای وارد کردن مواد مغذی بیشتر به رژیم غذایی شما بدون تلاش هستند.

موارد مورد علاقه مغز استخوان، کلیه و پانکراس هستند.

بیشتر بخوانید یا آن را در فروشگاه اینجا پیدا کنید (توصیه می کنم برای شروع 2-3 عضو انتخاب کنید).

4) ژاکت پاتاگونیا (149 دلار)

شکی نیست که سال 2020 سال لباس های دنج بود و چه راهی بهتر از هدیه دادن یک ژاکت دنج برای لباس کار خود از لباس های خانگی.

من عاشق ژاکت های پاتاگونیا هستم. میتوانید اینجا پیدایش کنید.

5) اوراق بروکلین ($متفاوت)

اگر امسال بیش از حد معمول زمان خود را در رختخواب سپری کرده اید، دست خود را بالا ببرید؟

پس چه کسی از مجموعه جدید تعطیلات بروکلین لذت نبرد؟ من عاشق ظاهر و احساس کاغذ بروکلین هستم. همه گزینه های بسته خود را در اینجا کاوش کنید.

6) تجزیه و تحلیل مواد معدنی بافت مو (325 دلار)

آیا موهای شما چیزهایی در مورد تغذیه و سلامت شما می داند که شما نمی دانید؟ امسال، من یک سرویس آنالیز مو را ارائه می‌دهم که شامل آزمایش آزمایشگاهی، مشاوره 30 دقیقه‌ای، و برنامه مکمل متعادل کننده مواد معدنی سفارشی به تعداد معدودی از اعضای خانواده است. من می دانم که شما سود خواهید برد.

من آنها را دیده‌ام که تازه‌ترین مکمل‌های مد روز را در Costco خریداری می‌کنند که احتمالاً به آن نیازی ندارند، و می‌دانم که اگر به جای آن مکمل‌ها را بر اساس شیمی بدن خود مصرف کنند، احساس خیلی بهتری خواهند داشت.

و فقط در صورتی که بخواهید آن را به شخصی غیر از خودتان هدیه دهید، می توانید اینجا پرداخت کنید و 50 دلار از قیمت لیست با کد کوپن: “HOLIDAY50” پس انداز کنید.

اگر منتظر انجام این کار هستید، همیشه می توانید این صفحه را به عنوان یک اشاره به دیگران مهم خود فوروارد کنید.

7) ژاکت کامل (135 دلار و 155 دلار)

ژاکت های گرم و کمی بزرگ بهترین لباس زمستانی هستند. ژاکت یقه اسکی ابری و Stroopwafel در ReCashmere از Everlane یک هدیه زمستانی عالی است.

8) دکمه سبک شخصی آسان (25 دلار و بالاتر)

Stitch Fix یک شرکت مستقر در کالیفرنیا است که به هر خانمی اجازه می دهد آرایشگاه خود را با سفارش پستی با قیمت بسیار مناسب داشته باشد! Stitch Fix هر ماه پنج مورد را برای شما ارسال می‌کند که مطابق با «نمایه سبک» و هر درخواست شخصی شماست. سپس آنچه را که می خواهید نگه دارید و آنچه را که نمی خواهید پست کنید. این یک راه آسان و عالی برای معرفی برخی از زیباترین اقلام به کمد لباس شما است.

من شخصاً به این سرویس معتاد هستم زیرا از خرید در مرکز خرید متنفرم و این ایده را دوست دارم که شخص دیگری مراقب چیزهایی باشد که ممکن است دوست داشته باشم! درباره نحوه عملکرد آن بیشتر بدانید یا در اینجا ثبت نام کنید. همچنین می توانید کارت های هدیه را برای دوستان و خانواده خود برش دهید. این یک هدیه بسیار عالی است!

9) دمپایی راحت (89 تا 99 دلار)

به دنبال هدیه ای مناسب برای کسی که در خانه می شناسید می گردید؟ به این دمپایی های راحت UGG نگاه نکنید! و اگر برای خودتان هم به یک جفت نیاز دارید، کاملاً اشکالی ندارد

آنها را اینجا و اینجا پیدا کنید

امیدوارم هدیه بسیار هدفمند من را پیدا کرده باشید که ایده های مفیدی ارائه می دهد. به سلامتی برای خرید زودهنگام و از راه دور 🙂

شماره شناسایی شخصی:
ایده های هدیه عید |  تغذیه کره

راهنمای هدیه عید |  تغذیه کرهرژیم لاغری سریع