این بمب فرود زک ویلسون نبود که بیشتر هواپیماها را تحت تأثیر قرار داد

این بمب فرود زک ویلسون نبود که بیشتر هواپیماها را تحت تأثیر قرار داد


در حالی که بمب 53 متری تاچ داون از زک ویلسون تا کوری دیویس همه نکات برجسته را کنترل می کرد ، روبرت صالح ، مربی جتز با پرتاب های کمتر هیجان انگیز بیشتر تحت تأثیر قرار گرفت.

“آنچه در نمایش های انفجاری ایجاد شد از بین رفت … من فکر می کنم 14 فیلم از 18 فیلم کامل شده بود. [thrown] صالح گفت: 7 یارد یا کمتر. “او صدمه ای ندید ، توپ هایی از دست او بیرون می آمدند. او اتفاق افتاد ، من هیچ رتبه QB در مقابل خود ندارم یا چیزی دیگر ، اما می دانم که او بسیار م wasثر بود ، او می توانست آن سبک را بازی کند و در آن موقعیت ها بیشتر بود ، زیرا همه می دانیم که سومین هدف برای بسته شدن بازی ، پاس سطحی به [Ryan Griffin] برای به پایان رساندن بازی ، شانس بیشتری وجود دارد که در آن او پیشرفت خواهد کرد.

“اما در عین حال همه مشاهده کرده اند که خلاقیت و برنامه های خارج از برنامه توجه همه را جلب می کند ، اما این چهار مورد از مکمل های او است. او از نظر فضای واقعی بسیار خوب است ، طرز فکر او در مکان مناسب است زیرا می داند می تواند بهتر باشد ،” و اینها چیزهایی است که او همچنان برای او رشد خواهد کرد. “

زک ویلسون
رابرت سابو

دو هفته پیش صالح گفت که می خواهد ویلسون فوتبال “خسته کننده” ایفا کند. یکشنبه مطمئناً خسته کننده نبود وقتی ویلسون به دیویس اشاره می کرد تا عمیق تر شود ، اما صالح گفت که مثالهای زیادی از هوشمند بودن ویلسون با توپ وجود دارد.

“بنابراین ، ما در مورد فوتبال خسته کننده آن را می گوییم و به دنبال” چارلی چکدان “نیستیم ، مطمئناً ، درست است؟” صالح گفت. ما همچنان می خواهیم او همانطور که گفتیم تهاجمی باشد ، اما ما همچنین می خواهیم او با توپ هوشمند باشد. “

مربیان گیتس ممکن است پرتاب های کوتاه را دوست داشته باشند ، اما شکی نیست که زمینی که هم تیمی هایش انجام می دهند.

مرد ، آن نمایشنامه ای که او به کوری گفت تا عمیق شود “، استفن کلمن گفت: “من می پرسیدم ،” تو چطور آن را دیدی؟ ” از کجا فهمیدید که می توانید آن را پرتاب کنید؟ شما حتی این کار را تا جایی که می توانید پرتاب نکرده اید. به نظر می رسید که او فقط توپ را به داخل انداخت و آن را 60 کرد.


صالح اکنون باید تیم خود را برای سفر به لندن برای رویارویی با هاکس آماده کند. هواپیماها پنجشنبه شب پرواز می کنند.

صالح گفت: “هفته سختی است اما خوشبختانه وقتی در جکسون ویل بودم که سه سال متوالی داشتیم ، سه بار در این بازی شرکت کردم.” “در سه سال زندگی ام ، ما آن را درست بعد از بازی یکشنبه ترک کردیم ، یک بار دوشنبه را ترک کردیم و پنجشنبه را ترک کردیم. بنابراین ، ما واقعا یک برنامه خوب داریم ، احساس می کنیم یک برنامه واقعا خوب داریم ، یک سفر بنابراین ، برای ادامه وضعیت. تا آنجا که ممکن است برای بچه های ما عادی باشد و فقط برای رسیدن به آنجا ، با تغییر ساعت سازگار شوید و یکشنبه بازی کنید. ”


صالح گفت WR ایلیا مور “به نظر می رسد که از پروتکل ضربه مغزی خارج شده است”. مور و WR جف اسمیت (ضربه مغزی) را روزمره توصیف کردند. CB Branden Echols نیز در پیروزی یکشنبه دچار ضربه مغزی شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *