این شهر با دستور منع موقت دیگری در مورد واکسیناسیون برای کارکنان مدرسه روبرو است

این شهر با دستور منع موقت دیگری در مورد واکسیناسیون برای کارکنان مدرسه روبرو است


یک دادگاه تجدیدنظر فدرال روز سه شنبه قبل از مهلت مقرر برای همه کارکنان وزارت آموزش و پرورش برای واکسیناسیون یا ترک شغل خود ، وقفه دیگری در واکسیناسیون شهر-ایالت صادر کرد.

این دستور موقت آخرین رگبار در مناقشات حقوقی بر سر بیانیه شهردار بیل دو بلاسیو در ماه گذشته است که به کارکنان وزارت آموزش و پرورش دستور می دهد تا به سخت ترین سیاست واکسیناسیون شهر پایبند باشند ، به عنوان بخشی از تلاش وی برای باز نگه داشتن 1800 مدرسه دولتی شهر برای یادگیری شخصی. به

این دستور ، که عصر جمعه از سوی دادگاه تجدید نظر به قاضی مدار دوم جوزف بیانکو صادر شد ، تنها تا زمانی که هیأتی از سه قاضی در مورد تجدیدنظر حکم قبلی تصمیم گیری نکند ، به قوت خود باقی است.

این حکم که روز چهارشنبه توسط لورنس لاو ، قاضی دیوان عالی ایالت نیویورک صادر شد ، دستور منع موقت قبلی این حکم را لغو کرد. لاو گفت او امیدوار است در اوایل هفته آینده در مورد اعتبار بیشتر واکسن برای معلمان قضاوت کند.

صدر اعظم میشا پورتر در یادداشتی که صبح شنبه برای کارکنان وزارت انرژی ارسال شد ، گفت که انتظار دارد حکم نهایی به نفع آنها باشد.

پورتر گفت: “ما اطمینان داریم که دستور واکسیناسیون ما همچنان حفظ خواهد شد ؛ دانش آموزان و جوامع مدرسه ما سزاوار چیزی کمتر نیستند.” به “

وی افزود: “کارکنانی که هنوز واکسن دریافت نکرده اند باید در راستای رعایت تعهدات در انتظار مجوز مجدد تا پایان هفته ادامه دهند.”

به گفته Staten Island Advance ، این دستور پس از آن مطرح می شود که گروهی از کارکنان وزارت انرژی در اوایل ماه جاری شکایت کردند تا مجوز واکسیناسیون را مسدود کنند.

روز جمعه ، معلمان و اتحادیه های شهر نیویورک یک کنفرانس مطبوعاتی برای عقب نشینی از این مهلت برگزار کردند و گفتند که این دستور می تواند منجر به بحران احتمالی استخدام در هفته آینده شود و هزاران معلم و کارکنان واکسینه نشده آن را ترک کنند.

این شهر گفت بیش از 82 all از کل کارکنان وزارت انرژی حداقل یک دوز واکسن را از روز شنبه دریافت کرده اند ، از جمله 88 of معلمان و 95 of مدیران. اما رئیس 237 محلی که نماینده بسیاری از موقعیت های غیر آموزشی مدارس از جمله عوامل ایمنی مدارس و مدیران خدمات غذایی است برآورد می کند که نیمی از اعضای اتحادیه آنها واکسینه نشده اند ، این امر س questionsالاتی را در مورد کمبود کارکنان در موقعیت های مهم هفته آینده ایجاد می کند.

دی بلاسیو گفت که فقط به دلایل پزشکی و مذهبی استثناهایی نادر وجود خواهد داشت و وزارت نیرو روز جمعه گفت که تا کنون در حال بررسی درخواست ها ، به 530 کارمند DOE معافیت داده شده است.

در حالی که دو بلاسیو در اوایل این هفته گفت که استثنائات مذهبی محدود به “دو مذهب تثبیت شده ، علوم مسیحی و شاهدان یهوه” است که از گذشته با واکسیناسیون مخالف بوده اند ، شاهدان یهوه شنبه بیانیه ای ارسال کردند و گفتند که شهردار “بدیهی است” باور آنها را اشتباه کرده است. در مورد واکسیناسیون

شاهدان یهوه با واکسیناسیون مخالف نیستند. ما واکسیناسیون را تصمیم شخصی هر مسیحی می دانیم. تا به امروز ، 4،902 (99٪) از 4،926 دفتر شاهدان یهوه در ایالت نیویورک به طور کامل واکسینه شده اند. تقدس زندگی ، دو اصل اساسی از اصول مسیحی است. “

در همین حال ، پروتکل های جدید آزمایش و قرنطینه وزارت آموزش و پرورش برای مدارس دولتی شهر دوشنبه با آزمایش های مکرر برای دانش آموزان واکسینه نشده و سیاست های قرنطینه جدید برای دانش آموزانی که در کلاس های درس در معرض موارد کرونا قرار می گیرند ، اعمال می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *