"این یک سخنرانی گنگ بود": لتیتیا جیمز هنگام دفاع از گزارش کوئومو ، آب ها را در صبحانه قدرت آزمایش می کند

“این یک سخنرانی گنگ بود”: لتیتیا جیمز هنگام دفاع از گزارش کوئومو ، آب ها را در صبحانه قدرت آزمایش می کند


لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالت نیویورک از تحقیقات دفتر خود در مورد ادعاهای آزار جنسی علیه اندرو کوئومو فرماندار سابق دفاع کرد ، اولین و شاخص ترین اظهارات وی در مورد گزارش 168 صفحه ای که در نهایت منجر به استعفای وی شد. زمان آزمایش ساعت چه زمانی بسیاری آن را به عنوان یک لفاظی رادیکال برای نامزدی احتمالی فرماندار شنیدند.

او در جمع ABNY ، گروهی از بازرگانان و مدنی در شهر ، که گردهم آمده بودند ، گفت: “تا کنون ، من تصمیم گرفته ام که در بزرگراه شرکت کنم ، تصمیم نگرفتم که با جزئیات پاسخ دهم – اما امروز پایان می یابد.” در منهتن پایین برای اولین رویداد حضوری خود پس از تقریباً دو سال.

جیمز با لحنی عمدی و سازگار سعی کرد به انتقادات مداوم طرفداران فرماندار سابق مبنی بر آلوده بودن تحقیقات به سیاست پاسخ دهد. او با اشاره به اینکه این شخص کوئومو است که ادعاهای آزار و اذیت جنسی را برای تحقیق به دفتر وی ارجاع داد ، شروع کرد. او سپس کارهای انجام شده در دفتر خود را با کارهایی که کوئومو در زمان دادستان کل ایالت برعهده داشت و در مورد فرماندار الیوت اسپیتزر تحقیق می کرد مقایسه کرد.

او گفت در مقایسه ، دفتر وی فقط 20 روز طول کشید تا با استفاده از وکیل داخلی از اسپیتزر تحقیق کند. او به استخدام بازرسان خارجی “به دلیل داشتن تجربه” و پنج ماه مصاحبه با 179 نفر و بررسی هزاران شواهد اشاره کرد.

او با تکرار لقب “آقای کوئومو” گفت که شواهدی که محققان یافته اند از اتهامات زنان علیه او حمایت می کند. او سپس رفتار وی را از زمان انتشار گزارش هدف قرار داد و به دنبال آن بود تا مورد انتقاد قرار گیرد.

جیمز گفت: “او هرگز خود را در مورد تأثیر رفتارهایش بر دولت ایالتی ما مسئول ندانسته است. بنابراین اجازه ندهید آنچه مهم است را از دست بدهیم.” این آقای کوئومو نیست. آنها بازماندگان آزار و اذیت او هستند. “

جیمز سپس بر دیدگاه خود در مورد نحوه عملکرد دولت متمرکز شد و از شیوه ای که وزارت بهداشت ایالات متحده در تصمیم گیری های سیاسی با انگیزه در طول همه گیری می گیرد ، استفاده کرد و از نحوه عملکرد آژانس در مورد داده های مرگ و میر در خانه های سالمندان انتقاد کرد.

“هنگامی که زمان تصمیم گیری مرگ و زندگی در مورد بیماران مبتلا به کووید فرا رسید ، زمان به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به مرگ و میر ناشی از کروناویروس ، در مورد ایمنی آسیب پذیرترین افراد در خانه های سالمندان فرا رسید ، این س wasال این نبود که برای نیویورکی ها چه چیزی بهتر است ، ” او گفت. مساجد او می افزاید: “این پرسش همیشه از منظر سیاسی دیده شده است ، اینکه برای برخی افراد چه چیزی بهتر است و در نتیجه ، بسیاری از وزارت بهداشت را ترک کرده اند.”

جیمز گفت که باید به آژانس ها اجازه داده شود که مستقل عمل کنند و از تخصص سیاسی خود استفاده کنند در حالی که سیاست را از معادله خارج می کنند.

قابل توجه ، وی خواستار لغو کمیته اخلاق دولتی ، کمیته مشترک اخلاق عمومی (JCOPE) شد ، نهادی ضعیف و مورد انتقاد گسترده که بی دندان و دارای انگیزه سیاسی تلقی می شود. در عوض گفت که باید با “مقام مستقل مسئول” جایگزین شود.

او گفت: “JCOPE برای شکست طراحی شده بود. شاید به همین دلیل است که به J-joke معروف است.” “خجالت آوره.” در حال حاضر ، کمیسیونرهای این نهاد توسط فرماندار و رهبران قانونگذار ایالت تعیین می شوند ، همان افرادی که قرار است رفتار آنها را زیر نظر داشته باشند.

وقتی استفن روبینشتاین ، رئیس ABNY ، میزبان رویداد ، از جیمز درخواست کرد که قصد دارد نامزد فرمانداری شود ، با خجالت گفت: “من روی کارم متمرکز هستم ، سرم پایین است و به عنوان دادستان کل به شما خدمت می کنم و اکنون باید شما را به این کار را دنبال کنید. “

با این کار ، جیمز بدون پاسخ به س questionsالات اضافی رفت.

این سخنرانی هیجان انگیز با استقبال بی نظیری از سالن شلوغ سالن هتل ماریوت در خیابان وست روبرو شد و بسیاری از حاضران آن را به عنوان یک آزمایش واضح از تلاش برای حکومت در آینده توصیف کردند.

“من فکر می کنم این یک سخنرانی رادیکال بود که او روی این تماشاگران تمرین می کرد [a run for] گفت جورج آرتز ، مشاور کمپین های طولانی مدت و ارتباطات. وی افزود: همه افراد حاضر در اتاق پس از شنیدن آن سخنرانی می دانند که او برای فرمانداری کاندیدا شده است.

در صورت تصمیم گیری برای نامزدی ، او گفت که جیمز نامزد سختی برای شکست هر مدعی است ، در حالی که اذعان داشت که فرماندار کتی هوخول برتری فعلی این پست را دارد. او گفت: “اما Tesh به خوبی تمرین می شود ، ایالت را می شناسد و در پایگاه خود بسیار محبوب است.”

حتی آنهایی که هنوز نمی دانند برای چه موقعیتی کاندیدا خواهد شد ، از دورنمای خود هیجان زده بودند ، به ویژه در میان زنان مسئول در اتاق.

کارولینا ریورا ، عضو شورای شهر گفت: “من فکر می کردم او برای چندین دفتر در ایالت دیدگاهی ارائه کرده است و فکر می کنم او بسیار خوش بین بود و مایل بود به این جامعه خاص اطلاع دهد که او برای حمایت از آنها چه کاری انجام خواهد داد.”

شایعات در مورد نامزدهای احتمالی فرمانداری همچنان در حال افزایش است. سخنرانی جیمز تنها یک روز پس از آن انجام شد که جومان ویلیامز ، دادستان کل آمریکا برنامه خود را برای راه اندازی یک کمیته اکتشافی برای تصدی فرماندار احتمالی اعلام کرد. شهردار بیل دی بلاسیو ، که مدت خدمت وی ​​در پایان سال محدود می شود ، همچنین نامزدی مدیر اجرایی ایالت را رد نکرد.

دو بلاسیو در نشست روزانه خود در روز چهارشنبه گفت: “من می خواهم خدمت کنم و روش صحیح خدمت و زمان مناسب برای خدمت را کشف خواهم کرد.”

این اولین صبحانه ABNY در 21 ماه بود و من در Marriott ، چند قدمی Ground Zero اقامت کردم. آخرین سخنرانانی که در این گروه سخنرانی کردند ، رئیس بروکلین و نامزد دموکرات شهردار اریک آدامز بودند.

این نکته در مورد جیمز از بین نرفت ، زیرا از ظاهر احتمالی شهردار بعدی به عنوان راهی برای تحریک مردم در مورد مراحل بعدی احتمالی خود استفاده کرد.

او با خنده گفت: “اریک آدامز بالاخره اینجا بود و اکنون او نامزد حزب دموکرات است. و من اینجا هستم ، لتیتیا جیمز ، و چه کسی می داند.” “هیچ چیزی در آن نخوانید.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *