بابایی: در لیگ برتر والیبال هیچ تیمی خلأ ایمنی ندارد/کاهش شدت مسابقات باعث کاهش آسیب ها می شود.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رامین بابایی درباره آمادگی تیم شهرداری گنبد برای شروع لیگ برتر گفت: حدود سه ماه است که تمرینات خوبی انجام داده ایم. تیم پیشرفت خوبی دارد و ما مشتاقانه منتظر حضور در مسابقات هستیم.

وی ادامه داد: در لیگ امسال هیچ تیمی حاشیه امنیت ندارد زیرا تیم های خوبی حضور دارند و همه تیم ها حداقل دو ملی پوش دارند. دو سه تیم جدیدی که وارد شده اند بازیکنان خوبی جذب کرده اند و با توجه به زمان کوتاهی که دارند مدعی هستند.

بابایی با بیان اینکه سیاست باشگاه شهرداری گنبد پرورش بازیکنان جوان و بومی است، تصریح کرد: یکی از اهداف باشگاه در لیگ امسال پرورش بازیکنان است. تیم گنبد با بازی خوب مقابل همه تیم ها در تلاش است تا هواداران را راضی نگه دارد. تلاش می کنیم در لیگ بمانیم و نگاهی اجمالی به پلی آف داریم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد افزود: امسال با توجه به اینکه هر تیم هفته ای یک مسابقه دارد، شانس خوبی برای بهبودی بازیکنان وجود دارد و آسیب دیدگی کمتر می شود. تنها موضوعی که تیم گنبد را آزار داده از دست دادن میزبانی و بحث کف سالن هاست.

وی با اشاره به اینکه استانداردسازی باعث کاهش آسیب بازیکنان می شود، تاکید کرد: والیبال ایران جهانی است و در المپیک و لیگ جهانی حضور دارد. بازیکنان زیادی در تیم های ملی و رده های سنی هستند که باید سلامت آنها حفظ شود. این تصمیم فدراسیون کار خوبی است و انشالله در حد توان خود آن را اجرا خواهیم کرد اما یک سالن چند منظوره در شهرستان گنبد وجود دارد که سایر ادارات نیز از آن استفاده می کنند.

سی و ششمین دوره مسابقات والیبال برترین های باشگاهی مردان ایران از روز چهارشنبه 15 مهرماه آغاز می شود و این رقابت ها را 28 روز زودتر از سال گذشته به ارمغان می آورد و از شدت رقابت ها تا حدودی کاسته است.

لیگ برتر مردان در سال 1401 با حضور 14 تیم پاس گرگان، نیان الکترونیک خراسان، سایپا تهران، ریاب ملیا مریوان، شهداب یزد، هورسان رامسر، مس رفسینجان، فولاد سرجان ایرانی، هراز آمل دری، ایفا ساروم آردا پسند اصفهان، پیکان، تهران، شهرداری ارومیه و شهرداری گنبد در یک گروه اولیه آغاز خواهند شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.