باخت آلاباما مقابل تگزاس A&M راه را برای هرج و مرج فوتبال کالج باز می کند

باخت آلاباما مقابل تگزاس A&M راه را برای هرج و مرج فوتبال کالج باز می کند


پنج تیم بزرگ هنوز در بازی هستند. Pac-12 ، Big 12 و AAC همه تیم هایی دارند که دلیلی برای ایجاد دارند. امید سالانه SEC از دو شرکت کننده هنوز ممکن است.

در میانه فصل عادی ، عکس پلی آف کالج فوتبال گل آلود به نظر می رسد. همه ما می توانیم از A&M تگزاس و مدافع جسور زک کالزادا به خاطر آشفتگی احتمالی تشکر کنیم – آیا کلمه ای وجود دارد که طرفداران فوتبال کالج از آن لذت بیشتری ببرند؟ – این ظاهر می شود

باخت خیره کننده آلاباما – اولین شکست آن از 30 نوامبر 2019 ، اولین باری که در 17 بازی در 101 بازی در 17 نوامبر 2007 مقابل UL مونرو شکست خورد و اولین شکست نیک سابان در 25 مربی سابق بود. مسابقات – یکی از غیر قابل پیش بینی ترین نتایج در مدت زمان طولانی بود.

زیر نظر سابان ، بازیکن اول سابق چنین بازی هایی را از دست نمی دهد. نه به یک هافبک پشتیبان. نه برای تیمی که مانند Texas A&M ، زیر 19 سال ، برتری داشت ، 31-17 پیش افتاد و آماده پذیرش یک شکست سخت بود. در عوض ، کالزادا ، که به عنوان مدافع کناری ذخیره وارد سال شد و پس از سقوط اولین بازیکن هاینز کینگ ، در بازی خود بسیار گرم بود ، در سه دقیقه پایانی Aggi را به 10 امتیاز رساند. او از صدمه به پا در یک پاس تاچ تاون مربوط به مسابقه خلاص شد تا A&M را به گلزنی برساند.

حالا آلاباما به احتمال زیاد برای رسیدن به عنوان SEC به پیروزی نیاز دارد. جزر و مد قرمز بی نظیر است. آنها تقریباً دو بار فلوریدا را از دست دادند و نتوانستند Aggies را به پایان برسانند. در واقع ، تنها تیمی که امسال ضعف خود را نشان نداده است ، تیم جدید شماره 1 گرجستان بدون شکست است که آرکانزاس و اوبرن را در هفته های متوالی با نتیجه 71-10 کشته است ، با وجود عدم حضور به دلیل مصدومیت مدافع JT. دنیلز

ده بزرگ برای یک پایان عالی در نظر گرفته شده است ، پنج تیم از آخرین نظرسنجی آسوشیتدپرس برای اولین بار در ده تیم برتر قرار گرفتند. Big Ten East شش بار در طول راه در میشیگان ، ایالت میشیگان ، پنسیلوانیا و اوهایو بازی می کند. بازمانده باید در مسابقه قهرمانی با ایالت آیووا شکست نخورده دیدار کند.

تگزاس ای اند ام
زک کالزادا
AP

اورگان ، علیرغم شکست زشت خود در پیاده نظام استنفورد ، می تواند در صورت اجتناب از شکست دیگر به لطف برد جاده ای خود در بهبود ایالت اوهایو ، همچنان بتواند به نتیجه برسد. شکست ناپذیر ، سینسیناتی با پیروزی مقابل نوتردام که یک بار شکست خورده بود ، به عنوان اولین مدرسه بالقوه پنج نفری که به مرحله پلی آف صعود کرد ، به شدت در این گفتگو شرکت می کند. سپس اوکلاهاما وجود دارد که 6-0 است ، اما با این وجود 6-0 است. تصور این که مدرسه بی شکست بیگ 12 موفق نمی شود ، سخت است.

باخت آلاباما بدون بستن درهایی ، امکانات زیادی را باز کرد. صلاحیت باخت غیرممکن نیست. اگر گرجستان در بازی قهرمانی سخت بازی کند ، آیا کسی از صعود آلاباما متعجب خواهد شد؟ دو تیم از ده بزرگ ممکن است اتفاق بیفتد. اگر ایالت آیووا بدون شکست در حال حاضر یک مسابقه نزدیک به عنوان ده بزرگ را به برنده ده شرق بزرگ واگذار کند ، چه می شود؟

ضرب وشتم اکنون واقع بینانه به نظر می رسد و جذابیت زیادی به فصل عادی اضافه می کند. تعظیم کنید ، Texas A&M. بدون تو این اتفاق نمی افتد.

توده بزرگ گاو نر

فقط به اعداد نگاهی بیاندازید. نتایج را ببینید. تاریخ را نادیده بگیرید. اگر این شهر آلاباما ، کلمسون یا اوهایو بود ، همه جورجیا را به عنوان قهرمانی سنگین وزن قهرمانی کشور معرفی می کردند. در عوض ، با وجود تسلط مداوم بولداگ ها ، به آنها ضمانت عملکرد داده نمی شد.

جورجیا شش بازی انجام داد و 239 امتیاز کسب کرد و 33 امتیاز کسب کرد. این تیم بدون دنیلز از دو رقیب خوب اوبرن و آرکانزاس پیشی گرفت. دفاع او امتیاز نمی دهد. تخلف ثمربخش است. همه جا استعداد وجود دارد.

اگر بخواهید بگویید تیم کربی اسمارت واقعا آزمایش نشده است ، اوبرن و آرکانزاس هر دو دو باخت دارند ، بروید به کارهایی که دیگران انجام می دهند ، چقدر نزدیک بودیم بسیاری از تیم های سنتی بزرگ را از دست بدهیم. هر هفته. تنها پیروزی نزدیک گرجستان ، برد 10-3 مقابل کلمسون برای شروع فصل ، تقریباً آنطور که امتیاز نشان می داد رقابتی نبود. شما هرگز احساس خطر نکرده اید.

گرجستان محتمل ترین نامزد است. فراموش کنید که نقاط بزرگ در فصل های گذشته چقدر ناامید کننده بودند.

رفلاکس LSU

به نظر می رسد باور نکردن فصل کامل LSU در سال 2019 دشوارتر است. از آن زمان ، ببرهای اد اورگرون 8-8 هستند. با کسر از 15-0 سال ، LSU 33-17 تحت Orgeron و 21-14 در SEC است. او اکنون چندین بار هماهنگ کننده را تغییر داده است و هنوز مناسب ترین را پیدا نکرده است. LSU هنوز پنج رقیب رتبه بندی شده در برنامه خود دارد ، زیرا در روز شنبه بر کنتاکی شماره 11 غلبه کرد. به احتمال زیاد این اولین فصل باخت مدرسه در 22 سال گذشته خواهد بود. آن سال 3-8 منجر به ورود سبان به بایو شد. تغییر در آموزش ممکن است پس از امسال نیز رخ دهد.

10 برتر

  1. گرجستان (6-0) (هفته گذشته: 2)

بحثی نیست. گرجستان در حال حاضر بهترین تیم کشور است. حتي با شروع دفاع وسط GT Daniels ، Bulldogs در دو هفته گذشته ، Auburn و Arkansas ، 71-10 را شکست داده است.

  1. سینسیناتی (5-0) (3)

این تنها کاری است که سینسیناتی می تواند از این به بعد انجام دهد و مخالفانی مانند تمپل را درهم بکوبد ، همانطور که در جمعه 52-3-3 جغدها را از بین برد.

  1. آیووا (6-0) (5)

ایالت آیووا هیچ بهانه ای برای پایان ندادن فصل عادی بدون شکست ، بدون ترک تیمی در جدول خود ، و رسیدن به عنوان قهرمانی بزرگ برای اولین بار در شش سال گذشته ندارد.

  1. آلاباما (5-1) (1)

آلاباما پس از غلبه بر 100 تیم اخیر از این دست ، به حریفی بدون رقیب باخت – رقمی حیرت انگیز از شکست غیر منتظره آخرین ثانیه Crimson Tide در تگزاس A&M.

  1. اوکلاهما (6-0) (6)

مدافع جدید کالب ویلیامز پس از نجات اسپنسر رتلر و اوکلاهاما در روز شنبه ظاهر گسترده ای داشت و آنها را از یک کسری اولیه اولیه در برد به یاد ماندنی مقابل رد ریور رقیب مقابل تگزاس خارج کرد.

اوکلاهما
کالب ویلیامز
AP
  1. ایالت اوهایو (5-1) (7)

همانطور که اعلام شد این حمله برقی است و خط دفاعی در هفته های اخیر پیشرفت های بزرگی کرده است. ده بزرگ دوباره ایالت اوهایو را از دست می دهد.

  1. پن ایالت (5-1) (4)

شانس مرگبار برای شیرهای Nittany ، که اگر ایوان آیوات را شکست نمی دادند ، در صورت عدم مصدومیت شان شان کلیفورد ، مدافع اصلی در کوارتر دوم را از دست نمی دادند. ذخیره او ، Ta’Quan Roberson ، قادر به تحریک هیچ گونه تخلفی نبود.

  1. کنتاکی (6-0) (NR)

برای اولین بار از سال 1950 ، کنتاکی 6-0. حالا این می تواند از یک داستان غافلگیرکننده شگفت انگیز به آشفتگی شنبه آینده گرجستان تبدیل شود.

  1. میشیگان (6-0) (8)

به ولورین ها اعتبار دهید: آنها همچنان راه های برنده شدن را پیدا می کنند ، حتی اگر سه پیروزی لیگ آنها بر تیم ها مجموعاً 2-8 در بازی تیمی باشد.

  1. ایالت میشیگان (6-0) (NR)

به شرطی که میشیگان از مناطق شمال غربی و میشیگان ایندیانا مراقبت کند ، ما منتظر بزرگترین رویارویی دو رقیب در چند سال گذشته در 30 اکتبر در شرق لانسینگ هستیم.

خروج از مطالعه: BYU (5-1) و اورگان (4-1)

هایسمن. تماشا کنید

(به ترتیب حروف الفبا)

QB مت کورال ، اوله خانم

مرجان با تولید 381 یارد در مجموع و 5 تاچ تاون در طبیعت ، با پیروزی 52 بر 51 مقابل آرکانزاس ، در مقابل آلاباما واکنش نشان داد.

QB Desmond Reader ، سینسیناتی

سه پاس تاچ تاون دیگر و یک پیروزی دیگر برای رایدر ، که اکنون 35-5 در حرفه خود به عنوان یک بازیکن شروع کننده سینسیناتی است.

ایالت میشیگان
کنت واکر سوم
AP

RB Kenneth Walker III ، ایالت میشیگان

اعداد چشمگیرتر واکر ، 232 یارد و 8 یارد در هر بار در مقابل روتگرز. اگر بتواند با گرم شدن برنامه به بهره وری خود ادامه دهد – میشیگان هنوز میشیگان ، پنسیلوانیا و اوهایو را در برنامه خود نگه می دارد – در این صورت دانشجوی سال اول شانس قانونی برای تماس در شهر نیویورک را دارد.

QB CJ Stroud ، اوهایو

در این هفته استراحت ، استرود معجزه کرد. او با یک پرتاب 736 متری و 10 تاچ تاون در یک جفت انفجار روتگرز و مریلند پاسخ داد و خود را وارد مسابقه هایسمن کرد.

QB برایس یانگ ، آلاباما

هایزمن مورد علاقه من تغییر نکرده است. یانگ و آلاباما ممکن است در مقابل تگزاس A&M شکست خورده باشند ، اما کلاس دوم همچنان 369 یارد و سه تاچ داون را از دست داد و Crimson Tide را پس از دو بار عقب افتادن در موارد متعدد به برتری رساند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *