باریک ترین خانه شهر نیویورک در روستای گرینویچ به فروش می رسد


آیا آن جزیره خصوصی غرق در مه را از دست داده اید؟ آیا به خاطر پرش نکردن به آن “خانه کدو تنبل” روی صخره لگد می زنید؟ آیا شبها در خواب آن گنبدهای سقفی که فرار کرده اند ، بیدار هستید؟ خسته نباشید ، زیرا این شانس شما برای داشتن یک قطعه واقعی از املاک عجیب و غریب در نیویورک است: باریک ترین خانه در کل شهر در بازار است.

خانه شهرکی واقع در خیابان 75 Bed 1/2 Bedford ، که این ماه به قیمت 4،990،000 دلار فروخته شد ، تنها 9 فوت عرض دارد ، فضای داخلی آن حدود 8 و نیم فوت عرض و در باریک ترین نقطه خود قرار دارد. ، و فقط 2 متر عرضبه در نتیجه ، این شهرت به عنوان باریک ترین خانه شهر شهرت یافته است (اگرچه در مورد آن اختلاف نظرهایی وجود داشته است). اما حتی با وجود این ابعاد ، 75 1/2 Bedford موفق به داشتن سه اتاق خواب ، دو حمام ، دو بالکن ، یک حیاط خلوت و یک زیرزمین کامل در سه طبقه شده است. بدون ذکر ارزش تاریخی افزوده.

لوح روی ساختمان

لوح روی ساختمان.

فلش

لوح روی ساختمان.

یانینا مانولووا / AP / Shutterstock

طبق گفته انجمن حفظ و نگهداری روستای گرینویچ ، این خانه در سال 1873 “در زمان همه گیری آبله ، برای هوراتیو گومز ، مدیر املاک Hettie Hendricks-Gomez ، در ورودی کالسکه قدیمی ساخته شد.” در ابتدا به عنوان کفاش ، سپس کارخانه آب نبات استفاده می شد ، قبل از اینکه در اوایل دهه 1900 به طور کامل مسکونی شود.

چندین سرنشین معروف داشت که مهمترین آنها شاعر ادنا سنت. وینسنت میلای ، برنده جایزه پولیتزر این خانه اغلب به دلیل “پلاک واقع در خارج از محل اقامت” که یادآور زمان او در آنجا است ، “خانه میلایی” نامیده می شود. اگرچه او فقط از سال 1923 تا 1924 در آنجا زندگی می کرد ، اما ادعا کرد که “تصنیف بافنده چنگ” را در آنجا نوشت و برنده جایزه پولیتزر شد. و در آن دوره ، او و شوهرش یوجن جان بویسواین فردیناند ساوینیانو را برای بازسازی خانه استخدام کردند ، یک نورگیر اضافه کردند و طبقه آخر را به استودیویی برای میلای تبدیل کردند.

علاوه بر میلای ، دیگر ساکنان خانه نزدیک معروف شامل نویسنده Ann McGovern هستند (این خانه الهام بخش کتاب کودکان او بود خانه آقای اسکینی پوسته پوسته)، بازیگران کری گرانت و جان بریمور (که در آنجا در تئاتر Cherry Lane اجرا می کردند) ، کاریکاتوریست ویلیام استیگ و مردم شناس مارگارت مید.

برای اینکه بتوانید از میزان افزایش قیمت املاک و مستغلات در دو دهه گذشته مطلع شوید ، این خانه در سال 1996 به قیمت 270،000 دلار فروخته شد. در سال 2013 توسط سرمایه گذار املاک جورج گوند چهارم به ارزش 3.25 میلیون دلار خریداری شد.

می توانید لیست را در اینجا و عکسهای بیشتری از آن (به علاوه یک تور مجازی) را در اینجا ببینید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *