بازار کالاها در شهرستان پیشوا مستمرا بازرسی می‌شود


به گزارش خبرگزاری فارس از پیشوا، ابراهیم تاجیک نوری فرماندار شهرستان پیشوا با شرایط وضعیت اقتصادی شهرستان پیشوا و بازار این شهرستان اظهار کرد: پس از اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها بحث بازدیدها و بازرسی های مکرر نیز بر بازار شهرستان پیشوا تشکیل شده است تا مردم برای تامین کالاهای مورد نیاز با مشکلی مواجه نشوند.

وی ادامه داد: خوشبختانه تا کنون انواع کالاها به میزان لازم در شهرستان موجود بوده است و هیچ نگرانی نیز در این زمینه نداریم.

فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به تزریق کالا به بازار گفت: با تزریق به موقع کالا هیچ کمبودی در زمینه اقلام اساسی شهرستان پیشوا وجود ندارد و بازار در آرامش است.

 ابراهیم تاجیک نوری افزود: کالاهای همچون مرغ، تخم مرغ، روغن و آرد که تحت تاثیر طرح هدفمندی و توزیع عادلانه یارانه ها قرار گرفتند به وفور در شهرستان پیشوا موجود است.

وی با تاکید بر اینکه کلاهای مورد نیاز مردم به خوبی تامین می‌شود ادامه داد : از مردم درخواست می‌شود تحت تاثیر تبلیغات سوء قرار نگیرند و نگرانی نیز جهت تأمین کالاهای مورد نیاز خود نداشته باشند.

تاجیک‌نوری با اشاره به توزیع مرغ سیار نیز در روستاها افزود : جهت افزایش رفاه شهروندان امروز بعد از ظهر مرغ سیار در مناطق روستایی و کم‌برخوردار شهرستان از جمله مجتمع آژینه و  روستاهای طارندبالا، شعیب‌آباد، زواره بید، قوئینک رخشانی ،شوش آباد و علی آباد خالصه توزیع شد.

فرماندار شهرستان پیشوا در پایان تأکید کرد: بازرسی‌های مستمر کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار و گشت‌های مشترک دستگاه‌های متولی، به منظور پیشگیری از هرگونه گران‌فروشی و کم‌فروشی به صورت مستمر انجام شده و با متخلفان برخورد قاطع صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید