بازگشت به مدرسه: چگونه NTI به من در تغییر شغل کمک می کند


این که آیا شما به دنبال آ تغذیه کل نگر آموزش در NTI یا هر مؤسسه دیگری، بچه‌ها را در مدرسه داشته باشید، در خانه درس بخوانند، مدرسه نداشته باشند، یا به سادگی همیشه برای یادگیری آماده باشند، این زمان از سال با نزدیک شدن به روزهای طولانی تابستان، احساس شروع جدید و بازگشت به کار را برمی‌انگیزد. در این وبلاگ، من سفر خود را در مورد اینکه چگونه NTI به من در تغییر شغل کمک کرده است، به اشتراک می گذارم.

برای من، این بدان معنی است که دخترم به طور تمام وقت در مدرسه ابتدایی محلی آموزش می بیند و مدرسه آخر را شروع کرده است یک مسیر برای کسب مدرک کارشناسی ارشد در درمانگر تغذیه در NTI، پیشرو در آموزش جامع تغذیه.

برای ادامه موضوع بازگشت به مدرسه، وبلاگ این هفته پیشینه من و نحوه یافتن آن را معرفی می کند موسسه تغذیه بالینیو چگونه مدرسه (و من) در چند سال گذشته تکامل یافته است.

کمی در مورد خودم

همانطور که در وبلاگ قبلی خود در مورد ذرت اشاره کردم، من اهل غرب میانه هستم. او در سال 2006 در رشته شیمی از کالج گرینل در آیووا فارغ التحصیل شد، سپس مدت کوتاهی پس از آن به آستین، تگزاس نقل مکان کرد.

از سال 2007 تا 2017، من در یک آزمایشگاه محیطی کوچک به عنوان یک شیمیدان تحلیلی کار کردم و در آنجا خاک و آب را برای آلاینده هایی مانند فلزات، هیدروکربن ها، آفت کش ها و مواد آلی آزمایش کردم. وظایف روزانه من شامل استفاده از تجهیزات تحلیلی قوی با استفاده از تکنیک هایی از جمله کروماتوگرافی گازی با طیف سنجی جرمی (GCMS) و طیف سنجی جرمی پلاسمای جفت شده القایی (ICPMS) بود. در چند سال آخر تصدی خود در آنجا، من علاوه بر وظایف تحلیلی، مدیر آزمایشگاه بودم و بر تیم تحلیلگران خود نظارت می‌کردم تا از انجام دقیق و به موقع آزمایش‌ها اطمینان حاصل کنم.

در این مدت من و شوهرم از دخترمان به زندگی خود استقبال کرده ایم. من هم در خانه و هم در محل کار مشغول بودم و روزهایم اغلب تا ساعت 10 شب تمام نمی شد. شوهرم عصرها و آخر هفته‌ها به‌عنوان یک مسکن موفق در بازار شلوغ آستین کار می‌کرد، بنابراین وقت گذاشتن با هم سخت بود. من به یک تغییر نیاز داشتم – به خاطر خانواده و سلاح ذهنی ام.

همانطور که جهش وحشتناک بیکاری را انجام دادم، شروع به تمرکز روی چیزهایی کردم که در زندگی ام برایم ارزش قائل هستم: پختن غذا برای خانواده ام، کاشت باغ، ورزش، کمک به کارهای شوهرم، مطالعه، پخش موسیقی و غیره. از کتاب‌ها و پادکست‌های مربوط به سلامتی و تندرستی الهام گرفتم و متوجه شدم که می‌توانم از پیشینه علمی خود برای یادگیری در مورد تغذیه کل نگر و چگونه بر سلامتی تأثیر می گذارد.

فکر کردم، اگر راهی برای شناختن او وجود داشت تغذیه کل نگر بدون تعهد تمام وقت یا نیاز به گرفتن وام برای پوشش هزینه ها؟

موسسه تغذیه درمانی را کشف کنید

پاسخ سوال من در صفحات فصلنامه ارائه شده توسط مدرسه من ظاهر شد. در شماره دسامبر 2017 مجله گرینل، با داستانی الهام بخش از یافتن شفا مواجه شدم. تغذیه کل نگر.

در مقاله ای درباره جو شالمن، زیست شناس که در راه دکتر شدن بود، آشنا شدم. نقشه های او زمانی که در حال دوچرخه سواری با کامیونی که با سرعت 70 مایل در ساعت حرکت می کرد، از مسیر خارج شد. اگرچه او پس از تصادف بهبود یافت، اما درد مزمن، داروهای بی‌شماری، افزایش وزن و افسردگی همچنان ادامه داشت.

او پس از مراجعه به چند پزشک و نگرفتن نتایجی که دنبالش بود، با تنظیم رژیم غذایی خود، اوضاع را به دست گرفت. وقتی نقشه اش عملی شد، جلوتر رفت، بهترین مدارس تغذیه جامع را با حضور پیدا کنید موسسه تغذیه درمانی. با داشتن دانش و اشتیاق برای کمک به خود و دیگران، او و یکی از دوستانش شرکت را تأسیس کردند پاکسازی آگاهانه آنها هنوز از بولدر، کلرادو در حال اتمام هستند.

من نه تنها از قدرت الهام گرفتم تغذیه کل نگر برای بهبودی از درد مزمن، اکنون این ایده را دارم که کجا به دنبال آموزش باشم تا ذهنم را به عنوان یک مادر تازه در خانه فعال نگه دارم. من برای یکی از اولین کارهایم ثبت نام کردم دوره های جامع تغذیه در NTI در پاییز 2018.

NTI Evolution

بدون هیچ هدف شغلی و بسیاری از مسئولیت های دیگر در زندگی، با کمال میل و با در نظر گرفتن تنها یک مورد، مسیر پاره وقت را انتخاب کردم. یک مسیر هر بار که فقط چند ساعت تعهد در هفته است. در مجموع، برنامه جامع تغذیه تکمیل آن فقط کمتر از 3.5 سال طول می کشد. در این مدت، NTI تغییراتی ایجاد کرد.

  • دایان و کریس کوهلر مالکیت را به دست می گیرند موسسه تغذیه بالینی در جولای 2019.
  • NTI پیشنهادات برنامه خود را سازماندهی مجدد کرده است و سطوح گواهینامه جداگانه – CNTP و MNT – را با یک برنامه واحد، یعنی Master of Nutrition Therapist (NTMC) جایگزین کرده است، که الزامات دوره را ساده می کند و به همه فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا گواهینامه هیئت مدیره را با انجمن ملی متخصصان تغذیه دنبال کنند. NANP).
  • دوره های گروهی آنلاین (تجربه دوره مورد علاقه من) شروع به ارائه وبینارهای هفتگی برای تقلید از تجربه کلاس درس کرده اند.
  • NTI از دنور به شهر اولد آروادا نقل مکان کرد و برنامه درمانگر تغذیه و برنامه آشپز غذای طبیعی را زیر یک سقف در خانه نوریش قرار داد.

اگرچه من در تگزاس زندگی می کنم و هنوز فرصت بازدید از خانه نوریش را نداشته ام، از اینکه بخشی از جامعه NTI هستم و از فرصت های هیجان انگیز جدیدی که مدرسه ارائه می دهد استفاده می کنم سپاسگزارم. علاوه بر این، من در سال گذشته به عنوان یک نویسنده وبلاگ، از ارائه محتوای آموزشی به NTI لذت بردم.

مهارت های خود را به عنوان یک نویسنده تقویت می کنم

ریاضیات و علوم همیشه موضوعاتی بوده اند که من در آنها عالی بودم، اما در طول چند دوره اول در NTI متوجه شدم که چقدر از فرآیند نوشتن پاسخ های متفکرانه به سؤالات امتحان لذت می برم. من هرگز خودم را یک «نویسنده» نمی دانستم، اما برخی نشانه ها در زندگی ام مرا در این مسیر نشان می داد.

یکی از نشانه های خاص یک پست نویسنده وبلاگ بود که در صفحه فیس بوک انجمن NTI متوجه شدم. علیرغم این واقعیت که من تجربه نویسندگی حرفه ای نداشتم (اگرچه چندین روش استاندارد عملیاتی را در طول سالها در کار آزمایشگاهی خود مرور کرده بودم)، می دانستم که این فرصتی است که نمی توانم از دست بدهم. من یک وبلاگ جعلی نوشتم و برای این کار درخواست دادم.

با تشکر از ابتکار من، با سپاسگزاری این فرصت را پذیرفتم که در یک وبلاگ ماهانه بر اساس “مواد مغذی که باید بدانید” مشارکت کنم. اولین وبلاگ من در مورد کولین بود، و در طول یک سال گذشته مواد مغذی و موضوعات دیگری را که برایم جالب است، از جمله تنفس، ورزش و مواد مغذی مسئول رنگ های رنگین کمان پوشش داده ام.

این هفته آخرین پروژه ام را شروع کردم که به من انرژی زیادی داد. گوش به زنگ باشید!

دستور غذای مورد علاقه من

اخیراً یکی از دوستان از من در مورد دستور پخت مورد علاقه ام پرسید. اعتراف می کنم، جایم خالی است. من از آن دسته ای نیستم که اغلب از یک دستور غذا پیروی کنم آنها در هیچ دوره آموزشی آشپزی طبیعی NTI شرکت نکردند. علاوه بر این، انتخاب یک وعده غذایی مورد علاقه از بین غذاهای زیادی که از آن لذت می برم برایم دشوار خواهد بود.

اگرچه بسیاری از وعده های غذایی من با مواد اولیه ساده و ابتدایی درست می شوند، اما دوست دارم کمی به ترشی یا کلم ترش توجه کنم. حتی شناخته شده ام که یک کاسه کلم خانگی را به رستورانی قاچاق می کنم تا تخم مرغ بندیکت را با کمی رنگ و طعم درست کنم.

به نظر من، افزودنی های کمی مانند ترشی، ماریناد یا سس عالی، و کلم ترش، وعده های غذایی ساده را به چیزی خاص تبدیل می کند. بنابراین، در پایان، من دستور کلم ترش مورد علاقه خود را اضافه می کنم.

کرات کارین

عناصر:

  • می توانید از کلم بنفش یا سبز (من ترکیب این دو را دوست دارم چون صورتی می شود!) خرد شده یا رنده شده به غلظت دلخواهتان استفاده کنید.
  • نمک دریا یا نمک شور بهترین کار را دارد. از نمک یددار اجتناب کنید زیرا ید ممکن است روند تخمیر را مختل کند. به ازای هر پوند سبزیجات به حدود 2 قاشق چایخوری نیاز دارید. اگر در مکانی گرم (بیش از 70 درجه فارنهایت) دم می کنید، کمتر از آن استفاده کنید.
  • من دوست دارم هویج رنده شده، دایکون، تربچه خرد شده، سیر، کرفس و فلفل سرانو را اضافه کنم.

جهت:

در یک کاسه یا کاسه بزرگ، کلم را به صورت لایه لایه بریزید و نمک بپاشید. کلم را با نرم کننده گوشت یا با انتهای قاشق چوبی یا با مشت له کنید. با یک لایه سبزی اضافی و نمک بپوشانید. این کار را تکرار کنید تا همه مواد شکسته و مخلوط شوند.

یک وزنه را روی مخلوط قرار دهید. وقتی یک دسته بزرگ درست می کنم، از یک کاسه شیشه ای گالن پر از آب استفاده می کنم. برای دسته های کوچکتر، من یک وزنه سرامیکی دارم که متناسب با یک شیشه سنگ تراشی است. تجهیزات خود را با یک حوله یا یک درب هواگیر بپوشانید (یک یا دو فاصله برای انبساط بگذارید) و در جای خشک و خنک بگذارید تا تخمیر شود.

در 24 ساعت اول، کلم باید به اندازه ای آب آزاد کند که سبزیجات را به طور کامل در آب نمک (نمک) غوطه ور کند. اگر نه، کمی آب به آن اضافه کنید تا کاملا بپوشد.

کلم را بگذارید تا نرم شود و حباب دار شود. این باید 3-5 روز یا تا دو هفته بسته به دمای محیط شما طول بکشد.

زمانی که کلم به میزان دلخواه شما تخمیر شد، آن را به شیشه های مزون منتقل کنید و تا 6 ماه در یخچال نگهداری کنید.

از تخم مرغ های همزده، ساندویچ، سالاد یا هر وعده غذایی خوشمزه لذت ببرید.

_________________________________________________________________________________________________________________

درباره نویسنده:

کارن لین تلاش برای دریافت گواهینامه تغذیه جامع در NTI ها برنامه کارشناسی ارشد در درمانگر تغذیه. او مدرک شیمی خود را ابزار مفیدی در مطالعاتش یافت جمع او یک متخصص تغذیه است و دوست دارد با خود به عنوان آزمایش کننده دستور العمل ها و تکنیک های آشپزی جدید رفتار کند. می توانید او را در اینستاگرام [email protected] دنبال کنید.

درباره گواهینامه جامع تغذیه از موسسه تغذیه درمانی

موسسه تغذیه درمانی (NTI) پیشرو در آموزش جامع تغذیه است. از سال 1999، NTI با ارائه دوره‌های جامع تغذیه آنلاین و حضوری، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا به‌عنوان درمانگران تغذیه جامع در مشاوره‌های تغذیه و تندرستی کل‌نگر به مشاغلی پررونق دست یابند. آیا علاقه مند به شروع دوره های تغذیه جامع و اخذ گواهینامه تغذیه جامع هستید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر با عضویت در یک وبینار آموزنده شرکت کنید اینجا.

تصاویر:

تصویر توسط Element5 دیجیتال رایگان برای استفاده توسط پاشیدن

تصویر از طریق StockSnap از Pixabay

عکس Kraut توسط Karyn Lane

رژیم لاغری سریع