بازگشت به مدرسه: 10 چیزی که ممکن است درباره NTI ندانید


به قسمت 3 مجموعه 4 قسمتی بازگشت به مدرسه ما خوش آمدید! در این پست وبلاگ، ما برخی از حقایق جالب NTI را با دانشجویان آینده نگر، دانشجویان فعلی و فارغ التحصیلان خود به اشتراک خواهیم گذاشت. زیر را بخوانید تا در مورد 10 چیزی که ممکن است درباره NTI ندانید بیاموزید. چند قصه معروف، چند قصه ناشناخته!

1. موسسه تغذیه درمانی در سال 1999 تاسیس شد

این امر NTI را به یکی از قدیمی ترین مدارس تغذیه کل نگر در کشور تبدیل می کند!

2. دو برنامه در مؤسسه ملی تغذیه وجود دارد: کارشناسی ارشد در درمانگر تغذیه (NTMC) و برنامه آشپز غذای طبیعی (NFC)

برنامه NTMC را می توان در 18 ماه تکمیل کرد و همیشه برای ثبت نام باز است. برنامه NFC هر پاییز و بهار ارائه می شود و به مدت 15 هفته ادامه دارد.

3. ما در “خانه تغذیه” واقع شده ایم – یک ساختمان تاریخی در شهر اولد آروادا، کلرادو.

این ساختمان در سال 1893 ساخته شد و خانه اولین شهردار آروادا بود که از سال 1904 شروع شد. NTI در تابستان 2020 به این مکان نقل مکان کرد زیرا می خواستیم هر دو برنامه را زیر یک سقف میزبانی کنیم – ما یک کلاس درس متخصص تغذیه داریم. تغذیه کل نگر دوره های آموزشی آشپز غذای طبیعی و آموزش آشپزخانه. ما با عشق از ساختمان خود به عنوان خانه تغذیه یاد می کنیم – به نظر می رسد نام عالی برای نشان دادن ماموریت ما باشد!

4. ما تنها مدرسه تغذیه کل نگر در ایالات متحده هستیم که هنوز دروس کلاسی ارائه می دهد

ما پیشنهاد می دهیم هر دو دوره های حضوری و آنلاین. با اينكه فوق لیسانس تغذیه درمانگر می تواند 100٪ آنلاین تکمیل شود، برخی از دانش آموزان یک گزینه ترکیبی را انتخاب می کنند – تایید شده است تغذیه کل نگر دوره های درون کلاسی و آنلاین. این یک گزینه عالی برای کسانی است که در محیط زنده به بهترین شکل یاد می گیرند! را آشپز غذای طبیعی این برنامه فقط به صورت حضوری در Arvada، CO در دسترس است.

5. دانش آموزان در برنامه آشپز غذای طبیعی هر روز از دو وعده غذایی غنی از مواد مغذی لذت می برند!

این ممکن است یکی از بهترین امتیازات دانشجویی یک سرآشپز غذای طبیعی (NFC) باشد – شما مانند حق الزحمه (همه فکر) غذا می خورید! دانش‌آموزان NFC یاد می‌گیرند که غذا را به‌گونه‌ای تهیه و ارائه کنند که ارزش غذایی آن را بهبود بخشد – از وعده‌هایی لذت ببرید که با محدودیت‌های غذایی از جمله بدون گلوتن، بدون لبنیات، کم کربوهیدرات، پالئو، گیاه‌خواری، بدون قند، بدون آلرژن سازگار است، و خیلی بیشتر…

6. مدیر ما دایان کوهلر بیش از 10 سال معلم NTI بوده است

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در یک دوره کلاسی شرکت کنید، دوره Dianne را به شدت توصیه می کنیم مواد مغذی: بلوک های ساختمانی اساسی. او دانش آموز مورد علاقه من است! دایان به خاطر حرکات دست متحرک و صدای بلندش شناخته شده است – گاهی اوقات او نمی تواند اشتیاق عمیق خود را برای تغذیه جامع مهار کند …

7. یک سفینه فضایی در زیرزمین خانه ما وجود دارد

ما شوخی نمی کنیم – کریس کوهلر، مدیر مالی و مالک مشترک NTI (و شوهر دایان)، مدیر کنسرسیوم کمک هزینه های فضایی کلرادو و استاد دانشگاه کلرادو بولدر است. کریس در طول روزهای همه‌گیر یادگیری مجازی خود، تصمیم می‌گیرد کلاس‌ها و آموزش‌های خود را از یک سفینه فضایی موقت که شامل 300 چراغ ال‌ای‌دی، 5 کامپیوتر، 3 نمایشگر، 4 دستگاه گوپرو، یک “آسانسور توربو”، 3 پنجره جادویی، یک “تکرارکننده” است، بسازد. و یک توپ دیسکو (خب، اینطور نیست درست است، واقعی سفینه فضایی…).

8. همه کارکنان دفتر فارغ التحصیل موسسه ملی فناوری هستند!

کارکنان ما تجربه خود را به عنوان دانشجویان NTI دوست داشتند. به عنوان کارمند، آنها متعهد به حمایت از ماموریت NTI برای تبدیل شدن هستند را آموزش تغذیه را انتخاب کنید. مهم نیست که با چه کسی در دفتر صحبت می کنید – یک آمبرز (ما 2 نفر داریم!)، کارن یا داینا – همه ما به فارغ التحصیلان NTI خود افتخار می کنیم!

9. هر بار که دانشجوی جدید قبول می شود زنگ به صدا در می آید

اوه بله، هر زمان که دانشجوی جدیدی در یکی از برنامه های ما در NTI پذیرفته شود، زنگ را به صدا در می آوریم. ما واقعاً برای هر دانش آموز NTI ارزش قائل هستیم: تیم ما هر دانش آموز را به نام می شناسد و پیشرفت آنها را با نزدیک شدن به فارغ التحصیلی به عنوان متخصص فرآیند تغذیه یا سرآشپز غذای طبیعی جشن می گیریم.

10. فارغ التحصیلان ما با دریافت گواهی هیئت مدیره در تغذیه جامع (BCHN) یکی از بالاترین میزان موفقیت را دارند.

فارغ التحصیلان مدارسی که برنامه های آنها با استانداردهای بالای علمی انجمن ملی متخصصان تغذیه (NANP) مطابقت دارد، واجد شرایط شرکت در آزمون BCHN هستند. اگرچه نیازی به تمرین تغذیه درمانی نیست، اما این امتحان نشان می دهد که شما به بالاترین سطح شناخت حرفه ای دست یافته اید و دانش و تجربه شما را در صنعت تغذیه جامع تایید می کند. فارغ التحصیلان NTI یکی از بالاترین میزان قبولی 91٪ را دارند!

آیا علاقه مند هستید که یک متخصص تغذیه یا سرآشپز مواد غذایی طبیعی شوید؟ ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم! با تیم پذیرش ما در [email protected]school.com تماس بگیرید یا با ما (303-284-8361) تماس بگیرید. ما از شما دعوت می کنیم تا برای یک وبینار آموزنده رایگان ثبت نام کنید که جزئیات مربوط به دانشجو شدن در موسسه تغذیه درمانی، شروع کار خود را به عنوان یک درمانگر تغذیه یا آشپز غذای طبیعی پوشش می دهد و به شما امکان می دهد با دانشجویان بالقوه از سراسر کشور ارتباط برقرار کنید!

درباره نویسنده:

داینا راسوتیس فارغ التحصیل کارشناسی ارشد تغذیه درمانگر است برنامه از NTI، رهبر در آموزش تغذیه سابقه او در مهندسی محیط زیست به او این امکان را داده است که بهترین علم را با عشق خود به تغذیه، محیط زیست و غذاهای خوشمزه ترکیب کند. نکات آشپزی و سبک زندگی داینا را در وب سایت او دنبال کنید: www.tabletocrave.com

درباره گواهینامه جامع تغذیه از موسسه تغذیه درمانی

موسسه تغذیه درمانی (NTI) پیشرو در آموزش جامع تغذیه است. از سال 1999، NTI با ارائه دوره‌های جامع تغذیه آنلاین و حضوری، با ارائه دوره‌های جامع تغذیه آنلاین و حضوری، به دانشجویان کمک می‌کند تا به‌عنوان درمانگران تغذیه جامع در زمینه مشاوره تغذیه و سلامتی جامع نگر به مشاغل پر رونق دست یابند. آیا علاقه مند به شروع دوره های تغذیه جامع و اخذ گواهینامه تغذیه جامع هستید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر با عضویت در یک وبینار آموزنده شرکت کنید اینجا.

رژیم لاغری سریع