بازگشت دانشجویان قهرمانی جهان به لهستان/ تیم ملی ایران وارد کاتوویتس شد.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی جهان به مصاف هلند رفت و با نتیجه 3 بر یک شکست خورد. شاگردان بهروز عطایی بدین ترتیب به عنوان تیم دوم از گروه F به مصاف برزیل در این مرحله رفتند.

کاروان والیبال ایران ظهر امروز لیوبلیانا را به مقصد کاتوویتس (لهستان) ترک کرد. تیم ملی ایران با پروازی که تیم هایی از آرژانتین، برزیل و ترکیه نیز در آن حضور داشتند وارد شهر محل برگزاری مرحله حذفی مسابقات قهرمانی جهان شد.

تیم ملی ایران نیز پیش از آغاز مسابقات جهانی و حضور در مسابقات جام واگنر در لهستان حضور داشت. تیم ملی طبق برنامه امشب استراحت خواهد کرد و تمرینات خود را از فردا آغاز خواهد کرد.

برنامه دیدارهای دور یک هشتم اخیر در تهران و میزبان این مرحله به شرح زیر است:

شنبه 12 شهریور; Stojits Arena، لیوبلیانا، اسلوونی

20:00 اسلوونی – آلمان

ساعت 23:30; ایتالیا – کوبا

یکشنبه 13 شهریور; گلیویس آرنا در گلیویس، لهستان

20:00 آمریکا – ترکیه

ساعت 23:30; لهستان – تونس

دوشنبه 14 شهریور; Stojits Arena، لیوبلیانا، اسلوونی

20:00 هلند – اوکراین

ساعت 23:30؛ فرانسه – ژاپن

سه شنبه 15 شهریور; گلیویس آرنا در گلیویس، لهستان

20:00 صربستان – آرژانتین

ساعت 23:30; برزیل – ایران

چهار دیدار مرحله یک چهارم نهایی چهارشنبه 16 سپتامبر در لیوبلیانا و پنجشنبه 17 سپتامبر در گلیویز برگزار می شود که چهار تیم برتر جهان را مشخص می کند و تیم های صعود کننده به نیمه نهایی مسابقات خود را انجام می دهند. شنبه، 19 سپتامبر، در ورزشگاه Spodek Arena شهر. کاتوویتس در لهستان (میزبان دور افتتاحیه).

مسابقات رده بندی و فینال روز یکشنبه 29 شهریور در همین شهر و محل برگزار می شود و تیم های اول تا سوم معرفی خواهند شد.

تیم های برزیل، ایتالیا و لهستان در بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان در غیاب پرافتخارترین کشور این رقابت ها یعنی روسیه به دنبال چهارمین قهرمانی جهان خود هستند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.