بازی خانگی کریس تیلور ، داجرز را بالاتر از کاردینال ها در وایلد کارت NL بالا می برد

بازی خانگی کریس تیلور ، داجرز را بالاتر از کاردینال ها در وایلد کارت NL بالا می برد


لوس آنجلس-کریس تیلور چهارشنبه شب در بازی کارت های وحشی NL ، پلی آف ، هومر را دو راند نهم شکست داد و لوس آنجلس داجرز را از سنت کارلوس سنت لوئیس با نتیجه 3-1 شکست داد.

داجرز با 106 برد به 5 سری برتر NL Division در مقابل Giants رقیب صعود کرد. مسابقه 1 جمعه شب در سان فرانسیسکو.

تماشاگران تقلب کننده 53،193 نفر در هر ورزشگاه به دلیل تشدید بازی تساوی از راند چهارم به حالت تعلیق درآمد. طرفداران حوله های آبی را تکان می دادند و بیهوده درخواست می کردند که چند توپ به زمین شلیک شود تا آنها را در یک بازی برد-برد بین دو مورد از موفق ترین و موفق ترین امتیازات لیگ ملی گیر بیاندازند.

کودی بلینگر دو طرفه از تی جی مک فارلند بیرون رفت و در حالی که تقریباً همه طرفداران روی پای خود ایستاده بودند و منتظر بودند ببینند آیا قهرمان فعلی جهان می تواند پیروزی را کسب کند ، دومین مقام را در مکان نهم ربود. الکس رییس به مصاف تیلور رفت که 2-1 بازی را به جناح چپ ارسال کرد و با تشویق سر و صدا همراه شد.

تامی ادمن در بالای نهم تک آهنگی را به کنلی یانسن انداخت و دوم را دزدید. پل گلدشمیت سومین ضربه را وارد می کند و تایلر اونیل برای خنثی کردن تهدید دست به کار می شود.

هر دو تیم در ششم ، هفتم و هشتم مسابقه داشتند ، اما نتوانستند پیشنهاد خود را پیش ببرند.

کریس تیلور
گتی ایماژ

آدم وینورایت سنت لوئیس و مکس شرزر داجرز فقط در دومین بازی تمام برنده در تاریخ پس از فصل با دو تیرانداز اصلی بالای 37 سال به سختی توانستند کنترل خود را بدست آورند. واین رایت 40 ساله است. شرزر 37 ساله است.

آنها در سه نوبت اول هر کدام دو حرفه را منتشر کردند. زمین لجام گسیخته شرزر منجر به دویدن در مرحله اول شد و وی در چهارمین بازی به هریسون بادر برخورد کرد.

جاستین ترنر در ضربه چهارم با یک شوت تک به دوجرز در سمت چپ یک بر یک مساوی کرد. او اولین کسی بود که هومر وین رایت را در یک توپ منحنی در فصل بعد رها کرد. 13 خانه ترنر پس از فصل ، بیشترین خانه در تاریخ حق رای دادن است.

سنت لوئیس با گلزنی ادمن در بازی Scherzer Wilderness 1-0 پیش افتاد. ادمان برتری را جدا کرد ، پایه دوم را به سرقت برد و وقتی اونیل از سمت راست غافل شد سوم شد.

داجرز در NLDS با غول ها روبرو می شود.
داجرز در NLDS با غول ها روبرو می شود.
AP

شرزر پس از انداختن آهنگ اصلی به ادمان و پیاده روی به سمت گلدشمیت ، یک پنجم را ترک کرد. او در حالی که دستانش را روی باسن خود می گذاشت در حال حرکت بود. کاردینال سابق جو کلی بعد از اینکه گلدشمیت در ورزشگاه کلی فراری سوم شد ، از مشکل خارج شده است.

شرزر اجازه یک دو و سه ضربه ، چهار ضربه و سه راه رفتن را در برابر تیم شهر خود داشت.

وین رایت یک ضربه و چهار ضربه را در 5 // نوبت رها کرد. پنج ضربه بزنید و دو راه بروید.

داجرز واین رایت را در طناب سوم داشت و پایه ها را با یک بار بار می کرد. او قبل از اینکه تریا ترنر کف راکت خود را در یک بازی دوگانه در پایان بازی 3-2 زمین بازی کند ، یک توپ فاصله داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *