ECB names Ashes squad

بانک مرکزی اروپا تیم Ashes را تعیین کرد – NationNews Barbados – Nationnews.com


نوشته شده در

انگلیس در سری تست خاکستر 2021-22 2021 قوی ترین تیم خود را در اختیار استرالیا قرار خواهد داد.

جو روت هدایت تیم را بر عهده خواهد داشت و گاس باتلر ، نگهبان ویکت ، معاون کاپیتان سری پنج بازی کریکت است که در بریزبن در 8 دسامبر آغاز می شود.

همه 17 بازیکن در سطح آزمون تاجگذاری کردند.

کریس سیلوروود ، سرمربی تیم ملی انگلیس گفت: “من خوشحالم که همه بازیکنان موجود ما به تور متعهد شده اند.”

هیئت کریکت انگلستان و ولز (ECB) فقط روز جمعه اعلام کرد که این تور ادامه خواهد داشت نگرانی های بازیکن در مورد پروتکل های Covid را پیگیری کنید.

روری برنز ، داوود مالان ، حسیب حمید ، زک کراولی و جانی بایرستو به عنوان یک قاتل خط مقدم به روت ملحق می شوند.

جیمز اندرسون ، استوارت براد ، مارک وود ، کریگ اورتون و اوله رابینسون از جمله گزینه های بولینگ سریع در انگلستان هستند که جک لیچ و دام پیس در آن حضور دارند.

دن لارنس ، که می تواند بچرخد ، در کنار اوللی پاپ ، باتلر و کریس وکس برای کسب رتبه در رده های میانی رقابت خواهد کرد.

بن استوکس چند سطحی شامل نمی شود زیرا پس از استراحت نامحدود از جراحی انگشت اشاره خود در حال بهبود است از کریکت در ماه جولای برای محافظت از سلامت روانی خود.

بازیکنان سریع السیر Jofra Archer و Ole Stone نیز غایب هستند ، زیرا آنها به ترتیب از مصدومیت آرنج و کمر در حال بهبودی هستند ، همراه با خیاط بازوی چپ ، Sam Curran. بنیانگذار جامع موئن علی به تازگی بازنشسته شده است کریکت آزمایشی

بانک مرکزی اروپا گفت که برود ، که در دور چهارم خاکستر قرار دارد ، هنوز در حال بهبودی از پارگی در ساق پا راست خود است اما “پیشرفت خوبی دارد”.

سیلوروود گفت: “ما هیچ توهمی در مورد سخت بودن کار نداریم.”

استرالیا در گذشته قدرتمند بوده است و انتظار برنده شدن در این مجموعه وجود دارد. با این حال ، از دیدگاه ما ، هیجان و اعتقاد واقعی وجود دارد که می توانیم کار خاصی انجام دهیم. “

بازیکنان تحت تأثیر شیرهای انگلستان قرار نگرفته اند که دو ماه در طول تور پوشش خواهند داد.

هر دو تیم در 4 نوامبر راهی استرالیا می شوند ، در حالی که بازیکنان شرکت کننده در جام جهانی بیست و 20 امارات به دنبال تعهدات خود در مسابقات به تور می پیوندند.

انگلیس به دنبال بازگرداندن خاکستر پس از استرالیا پس از تساوی 2-2 در سال 2019 در انگلستان است.

ترکیب انگلیس برای تور خاکستر در استرالیا: کاپیتان جو روت (یورکشایر) ، جیمز اندرسون (لانکشایر) ، جاناتان پیرستو (یورکشایر) ، دم پیس (یورکشایر) ، استوارت براد (ناتینگهامشایر) ، روری برنز (ساری) ، جاس باتلر (لنکاشیر) WK ، زاکرولی (کنت) ، حسیب حمید (ناتینگهامشایر) ، دن لارنس (اسکس) ، جک لیچ (سامرست) ، دیوید مالان (یورکشایر) ، کریگ اورتون (سامرست) ، اوله پاپ (ساری) ، اولی رابینسون (ساسکس) ، کریس وکس (وارویکشایر) ، مارک وود ( نقش مهم). (بی بی سی)دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *