بایدن به خانه های سالمندان فشار می آورد تا کارکنان خود را در برابر کووید -19 واکسینه کنند


پنجشنبه ، 19 اوت 2021 (HealthDay News) – رئیس جمهور جو روز چهارشنبه بایدن اعلام کرد که همه کارکنان خانه سالمندان ایالات متحده باید در برابر COVID -19 واکسینه شوند ، در غیر این صورت کارفرمایان آنها در معرض از دست دادن بودجه Medicare و Medicaid قرار خواهند گرفت.

بایدن در سخنرانی کاخ سفید گفت: “اگر به خانه سالمندان مراجعه می کنید ، زندگی می کنید یا کار می کنید ، نباید در معرض خطر بالایی برای استخدام COVID از کارکنان واکسینه نشده باشید.” “در حالی که من در نظر دارم که اختیارات من در دولت فدرال محدود است ، من همچنان به دنبال راه هایی برای حفظ امنیت مردم و افزایش نرخ واکسیناسیون هستم.”

دستور جدید ، که در قالب آیین نامه ای ارائه می شود که توسط مراکز خدمات Medicare و Medicaid ایالات متحده صادر می شود ، ممکن است ماه آینده اجرا شود ، آسوشیتدپرس گزارش شده مارک پارکینسون ، رئیس و مدیرعامل انجمن مراقبت های بهداشتی آمریکا و مرکز ملی حمایت از زندگی ، از این اقدام استقبال کرد ، اما خواستار اقدامات بیشتری شد. پارکینسون در بیانیه ای گفت: “دستورات واکسیناسیون برای پرسنل مراقبت های بهداشتی باید برای همه تنظیمات مراقبت های بهداشتی اعمال شود. بدون این ، خانه های سالمندان با چالش فاجعه آمیزی برای نیروی کار روبرو هستند.” “تمرکز تنها بر روی خانه های سالمندان باعث فرار کارگران مردد به سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و ترک بسیاری از مراکز بدون کارکنان کافی برای مراقبت از ساکنان خواهد شد. این امر کمبود نیروی کار را بدتر می کند.

آسوشیتدپرس مقاله

حق چاپ © 2021 HealthDay. همه حقوق محفوظ است.
روز سلامتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *