بایدن تن قانونگذار روسی را تحریم کرد


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، مقامات جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا قصد دارد به بهانه عملیات نیروی دریایی مسکو در اوکراین، اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان دومای روسیه را در فهرست تحریم ها قرار دهد.

وال استریت ژورنال صبح چهارشنبه به نقل اجتناب کرده اند افسران بی نام گزارش داد کدام ممکن است تحریم های جدید قابل انجام است در اوایل روز پنجشنبه گفتن شود. آگاه تبدیل می شود این تحریم ها 300 مشاور پارلمان روسیه را هدف مکان ها.

افسران آمریکایی گفتند کدام ممکن است این تحریم ها همراه خود توافق اتحادیه اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه هفت کدام ممکن است کشورهای تجاری جهان را برای ادغام کردن تبدیل می شود، گفتن احتمالاً وجود خواهد داشت.

تحریم های گفتن شده علیه روسیه تاکنون تأثیری بر راضی کردن رئیس جمهور برای توقف عملیات نیروی دریایی روسیه در اوکراین نداشته است. بر این مقدمه، وال استریت ژورنال می نویسد کدام ممکن است تأثیر این تحریم ها بر قانونگذاران روسیه غیرقابل پیش سوراخ بینی است.

منصفانه مقام آمریکایی ذکر شد کدام ممکن است بسته های تحریمی قابل انجام است در مرحله بازرسی بین دولتی مقامات آمریکا در گذشته اجتناب کرده اند باقی مانده شدن اصلاح هر دو به تعویق بیفتد.

در حالی کدام ممکن است حمله روسیه به اوکراین وارد چهارمین هفته شخصی تبدیل می شود، مقامات آمریکا در جاری بازرسی تحریم ها است. آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدان اتحادیه اروپا‌اش تاکنون تحریم‌های فشرده‌ای را علیه روسیه اعمال کرده‌اند کدام ممکن است تا حد زیادی موسسات پولی، بخش نشاط را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخبگان سیاسی این ملت را در بر می‌گیرد.

روسیه در 24 فوریه اصل حمله نیروی دریایی به اوکراین را صادر کرد. این دگردیسی تعدادی از روز پس اجتناب کرده اند آن رخ داد کدام ممکن است مسکو رسما استقلال جمهوری های دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوهانسک در شرق اوکراین را به رسمیت محبوبیت.

روسیه می گوید اوکراین به تعهدات شخصی بر مقدمه توافقات مینسک کدام ممکن است در سال های 2014 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 2015 برای رفع مناقشه بین جدایی طلبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کی یف منعقد شده بود، حرکت نکرده است. ولادیمیر پوتین می گوید کدام ممکن است عملیات نیروی دریایی روسیه “خلع سلاح اوکراین” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “خلع سلاح نازی ها” این ملت است.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول توصیه دهید