باید از همه ظرفیت ها برای کاهش تصادفات جاده ای در سمنان استفاده شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، محمد حمیدی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار سمنان عصر امروز در جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان سمنان اظهار داشت: لازم است تدابیر لازم اعمال شود. جاده های این استان بازگشت زائران اربعین حسینی و پایان تابستان را رقم می زند.

وی افزود: با توجه به روزهای پایانی تابستان و اربعین و همچنین بازگشایی مدارس و شرایط حساس و افزایش ترافیک سنگین در جاده های استان سمنان، اندیشیدن تمهیدات لازم برای جاده های استان حائز اهمیت است. . هدف کاهش تصادفات جاده ای

معاون هماهنگی امور شهری استانداری سمنان ادامه داد: یکی از عوامل تصادفات جاده ای در این استان انزوا و کویری است و از آنجایی که محور استان کویری و خواب آلود است توقف وسط جاده ضروری تلقی می شود. .

حمیدی گفت: با بازگشایی مدارس و پایان تابستان و بازگشت زائران اربعین حسینی از تمام ظرفیت های استان برای کنترل ترافیک و کاهش تصادفات جاده ای استان در این چند روز باقی مانده استفاده می شود.

وی گفت: بیمارستان ها، اورژانس ها، هلال احمر و رؤسای دانشگاه های علوم پزشکی استان های سمنان و شاهرود برای ارائه خدمات به مسافران و همکاری با پلیس باید گارد پزشکی خاص خود را داشته باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان ادامه داد: تمامی دستگاه های ذیربط از جمله سپاه، ارتش و راهداری از ماشین آلات لازم برای امدادرسانی به پلیس استفاده می کنند.

حمیدی تصریح کرد: پلیس باید حس وطن دوستی مردم در این ایام را در نظر بگیرد و با رانندگان خاطی و متخلفان قوانین راهنمایی و رانندگی برخورد موثری داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: همت همه مردم و مسئولان لازم است و همه باید تلاش کنند تا تلفات جانی در جاده های استان سمنان کاهش یابد.

انتهای پیام/2568/س/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.