با آن کان آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


او به آن کان ، سرپرست آبزیان و عضو تیم ایمنی در مرکز بهداشت و تناسب اندام کالج Washtenaw Community در Ann Arbor ، MI خوش آمد می گوید. مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC به تازگی سومین گواهینامه نصب MFA خود را با موفقیت به پایان رسانده است: من از سال 2014 دارای تأییدیه تأسیسات MFA هستم. با احترام !!

آن تقریباً 12 سال در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC بوده است. او دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر و گواهی بنیادهای سلامت از کالج جامعه Washtenaw است.

ما به تازگی با آن آشنا شدیم و در اینجا چیزی است که باید بگویم …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
وقتی در حال آموزش و آموزش شنا هستم و ورزشکارم جهشی سریع انجام می دهد. این می تواند فردی باشد که مبتلا به آرتریت شدید است و در نهایت با کشش قوی در حالت آزاد لغزش را احساس می کند. برای آنها رایگان است. شما ممکن است مشتری باشید که سالها شنا کرده است و فقط زمانی را به شما اختصاص داده است تا احساس کنید می توانید در یک Masters Meet موفق شوید. یا ممکن است این شناگر آینده باشد که بر ترس از قرار گرفتن در آب غلبه می کند. همه زندگی بهتری در آب کار می کنند. (واقعیت کنجکاو: آن هر سال 50 دور در روز تولد خود شنا می کند. به عکس او در زیر نگاه کنید: او به تازگی 50 دور در جاده 51 درجه خود را تکمیل کرده است ، آن !!)

چه چیزی باعث شد این رشته را انتخاب کنید؟
من عاشق ورزش ، تناسب اندام در همه اشکال آن و مزایای محیط آبزی هستم. هر روز شاهد اعضایی هستم که زندگی خود را برای هر یک از این شیوه ها تغییر داده اند ، خواه این قدرت عملکردی ، حرکت ، کنترل درد یا آرامش باشد.

مورد علاقه / موفق ترین ابتکار شما در The Health & Fitness Center at WCC کدام بود؟
دروس شنا! نه تنها شنا یاد می گیرید ، بلکه شنا را بهتر ، راحت تر و در حد توانایی بدن خود یاد می گیرید. حتی اگر مشکلاتی دارید ، از ورزش شنا برای ورزش استفاده کنید. بسیاری از مردم خود را “غیر ورزشکار” طبقه بندی می کنند در حالی که در واقع همه ما در محدوده توانایی های بدن خود ورزشکار هستیم. شنا با بدن مهربان است و همه می توانند این کار را انجام دهند.

به کسانی که به تازگی وارد این رشته آمادگی جسمانی شده اند چه توصیه ای می کنید؟ با همه کار کنید. همه پتانسیل دارند. هیچ کس بیش از حد “هیچ” نیست که قادر به آموزش ، کمک ، آموزش ، آموزش و پشتیبانی باشد. و همه اعضای تسهیلات ما باید از حسن نیت یکسان برخوردار شوند. ما باید با وقت ، ملاحظه ، قدردانی و پذیرش خود سخاوتمند باشیم. در امکانات یکپارچه پزشکی ما ، همیشه باید توجه داشته باشیم که اعضا می توانند روزهای سختی را سپری کنند و ما باید با صبر و شکیبایی سخاوتمند باشیم.

از تأیید مجوز توسط انجمن تناسب اندام پزشکی چه چیزی به دست آوردید؟
به اعضای ما می توان اطمینان داد که همه کارکنان آموزش دیده اند تا آنها را ایمن نگه دارند و به آنها در تناسب اندام و رفاه خود کمک کنند. امکانات و رویه های ما همچنین اعتماد شما را تقویت می کند تا اطمینان حاصل شود که همه جنبه های امنیت را در نظر گرفته ایم. ممکن است اعضای ما نتوانند از سایر امکانات با خیال راحت استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند اجتماعی باشند ، دانش خود را افزایش داده و بر تناسب اندام خود کار کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من از پیاده روی با خانواده و دوستانم لذت می برم! هرچه دنده کمتر بهتر! (توجه: عکس پیاده روی آن را در Pictures Rocks National Lakeshore در شهرستان الجزایر ، MI ببینید.)

آیا درگیر کارهای خیریه یا اجتماعی هستید؟
سرپرستی یک برنامه شگفت انگیز است که به کودکان فرصت می دهد. ما فرزندان خود را بزرگ کردیم و اگرچه سخت بود ، اما چیزهای زیادی آموختیم! اکنون ما این کار را برای هر فرزندخواندگی که پدر و مادر هستیم ، دوباره انجام می دهیم. هیچ کتاب آموزشی مانند فرزندان خودمان وجود ندارد ، اما ما سعی می کنیم در زندگی یک کودک پایدار باشیم. هرکسی می تواند پدر و مادری باشد.

متشکرم ، آن ، از این که در استخر و خارج از آن بسیار الهام بخش بودی.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *