با استناد به ایالت نیویورک برای واکسن COVID ، بروکلین نت پان کر ایروینگ از تیم

با استناد به ایالت نیویورک برای واکسن COVID ، بروکلین نت پان کر ایروینگ از تیم


مدیرعامل شان مارکس روز سه شنبه گفت که بروکلین نتز مانع از پیوستن کی روش ایروینگ به تیم می شود تا زمانی که واجد شرایط برای مشارکت کامل تحت دستورالعمل های واکسیناسیون COVID-19 نیویورک باشد.

این تصمیم پس از روزها گمانه زنی در مورد آینده دروازه بان نتز گرفته می شود ، وی از بحث علنی در مورد وضعیت واکسیناسیون خود امتناع کرده اما در بین گروهی از بازیکنان NBA تحت بررسی است. اظهارات تیم در مورد وضعیت ایروینگ مبهم بود ، زیرا کارفرمایان طبق قانون آمریکایی های دارای معلولیت اجازه ندارند به طور مستقیم اطلاعات پزشکی – مانند مصرف واکسیناسیون – را در مورد تک تک کارکنان به اشتراک بگذارند.

این تیم گفت: “کایری یک انتخاب شخصی کرد و ما به حق انتخاب او احترام می گذاریم.” قضاوت خواندن. “در حال حاضر ، انتخاب توانایی او را برای عضویت تمام وقت در تیم محدود می کند و ما به هیچ یک از اعضای تیم خود اجازه نمی دهیم به صورت پاره وقت شرکت کند.”

طبق مقررات شهر نیویورک ، مرکز بارکلیز و مدیسون اسکوئر گاردن از همه کارکنان – از جمله بازیکنان – و همچنین بیشتر طرفداران خواسته است تا مدرک واکسیناسیون را برای ورود نشان دهند. این قانون در حال حاضر در مورد بازیکنان مهمان اعمال نمی شود ، حفره ای که برخی از مقامات منتخب ایالت برای بستن آن تلاش می کنند.

در حالی که یک بازیکن واکسینه نشده می تواند در بازیهای خارج از خانه شرکت کند ، نت ها این احتمال را روز سه شنبه با اشاره به “نیاز به ادامه شیمی به عنوان یک تیم و وفادار ماندن به ارزشهای ثابت ما در مورد همبستگی و فداکاری” بستند.

ایروینگ بیشتر تمرینات تیم و تمام بازیهای پیش فصل را از دست داده است. او روز شنبه در تمرینات بیرونی تیم در پارک بروکلین بریج با ماسک حاضر شد. روز بعد ، استیو نش ، سرمربی نتس اعتراف کرد که این ستاره هفت گانه به احتمال زیاد حداقل بخشی از فصل را از دست می دهد.

از جمله پیامدهای قابل توجه غیبت ایروینگ می توان به دستورالعمل های واکسن شهر نیویورک اشاره کرد که نشان می دهد میزان واکسیناسیون را به طور گسترده در میان گروه های واگذار شده مانند معلمان و کارکنان مراقبت های بهداشتی افزایش می دهد.

گفته می شود که سایر بازیکنان تورهای دیگر واکسینه شده اند ، و همچنین لیست کامل نیکس.

ایروینگ در سال 2019 یک قرارداد چهار ساله و 141 میلیون دلاری با نتز امضا کرد و هدف آن قهرمانی این تیم بود. گفته می شود که اگر در این فصل بازی نکند تا 15 میلیون دلار ضرر می کند.

او چهارشنبه هفته آینده فصل خود را مقابل میلواکی باکس آغاز می کند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *