با تصویب لایحه ایالتی ، خلأ نیویورک برای ورزشکاران خارج از شهر و ورزشکاران واکسینه نشده بسته می شود

با تصویب لایحه ایالتی ، خلأ نیویورک برای ورزشکاران خارج از شهر و ورزشکاران واکسینه نشده بسته می شود


آخر هفته گذشته ، جو روگان ، کمدین ، ​​مجری پادکست و علاقمند به ایورمکتین در حضور مدیسون اسکوئر گاردن در حضور جمعی شخصی اجرا کرد ، اگرچه در مورد واکسیناسیون علیه کووید -19 سکوت اختیار کرد.

اما اکثر افراد دیگری که برای این رویدادها وارد پارک می شوند از شهر نیویورک می خواهند که شواهدی از حداقل یک دوز از واکسن COVID-19 را نشان دهد ، چه آنها افراد عمومی باشند که در محله ها زندگی می کنند و چه بازیکنان نیویورک نیکس.

تفاوت بین مجریان محلی و هنرمندان خارج از شهر نشان دهنده یک خلأ در دستورالعمل های شهر است که منتقدان معتقدند نه تنها ناعادلانه بلکه یک خطر بالقوه برای سلامت عمومی است. دفتر شهردار بیل دو بلاسیو وقتی به طور مستقیم در مورد توجیه استثنای خارج از ایالت ، که در مورد کارکنان حامی ورزشکاران و نوازندگان نیز صدق می کند ، پاسخی نداد. اما ظاهراً اجازه می دهد صنعت سرگرمی با محدودیت های کمتری بازگشایی شود.

به عنوان مثال ، کری ایروینگ ، مدافع نقطه ای بروکلین نتز حذف شد و از تمرین تیم منع شد زیرا او از افشای اینکه آیا ضربه ای خورده است یا خیر ، خودداری کرد و موظف شد در شهر بسکتبال حرفه ای شلیک کند. با این حال ، حریفان محافظت نشده در سفر مجاز به بازی هستند. در روزهای آینده ، واشنگتن ویزاردز قرار است برادلی بیل ، مدافع میدان را در برابر نیکس ، علیرغم اعلام علنی وی در مورد آسیب پذیری اش ، به میدان ببرد.

در حال حاضر ، برخی از مقامات منتخب تماس می گیرند تا فاصله را که با فرمان اجرایی شهردار بیل دو بلاسیو در شهر نیویورک در ماه آگوست ایجاد شده است ، کم کنند.

براد هولمن ، سناتور ایالتی گفت: “آنچه ارسال می کند پیام بدی برای عموم است که به نوعی هنرمندان و ورزشکاران از استانداردهای معمول بهداشت عمومی مانند الزامات واکسیناسیون COVID-19 مستثنی هستند.” “ما باید در تمام سطوح دولتی و اجتماعی سازگار باشیم.”

این هفته ، هولمن ، نماینده بخش هایی از منهتن ، لایحه ای را معرفی کرد که راه حلی را برطرف می کند و همه بازیگران ، ورزشکاران و کارکنان حامی آنها را واکسینه می کند ، صرف نظر از محل زندگی آنها. با این حال ، هر گونه اقدامی در مورد این لایحه به احتمال زیاد اجتناب ناپذیر است-هولمن همچنان به دنبال حامی مشترک در مجمع است و بعید است قانونگذار ایالت قبل از شروع جلسه بعدی در ژانویه به آلبانی بازگردد. با این حال ، سناتور ایالتی می گوید که اکنون به اصلاحات نیاز دارد.

هولمن می گوید: “ممکن است افرادی در جمع جو روگان نشسته باشند که نمی توانند واکسن را دریافت کنند زیرا نقص ایمنی دارند. آنها ممکن است سرطان یا مشکل پزشکی دیگری داشته باشند.”

ژیل بروئر ، رئیس منطقه منهتن ، موافقت کرد. اما در حالی که او از لایحه هویلمن حمایت می کند ، می گوید نمی فهمد چرا شهردار دو بلاسیو دستور اجرایی دوم را برای رفع این حفره صادر نکرده است ، که بلافاصله اجرایی می شود.

بروئر گفت: “شما فقط به چند مورد در بارکلی یا مدیسون اسکوئر گاردن احتیاج دارید. نمی دانم این کار چه می کند ؛ شاید همه چیز برای چند هفته بسته شود. چه کسی به آن نیاز دارد؟”

لورا فایر ، سخنگوی شهرداری در بیانیه ای گفت: “ما مفتخریم که اولین برنامه واکسیناسیون نیویورک را در ایالات متحده اجرا می کنیم. این تا کنون یک موفقیت باورنکردنی بوده است. ما قوانین را بررسی خواهیم کرد.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *