با تمرین دیوانگی آن روده را از بین ببرید

زمانی که فرد تصمیم می‌گیرد به فرم خود بازگردد، تلاش برای یافتن رژیم تمرینی مناسب می‌تواند تجربه‌ای سرگیجه‌آور باشد. در بسیاری از موارد، برای ادامه دادن به هر نوع فعالیت بدنی و/یا رژیم غذایی که انتخاب می‌شود، سطح بالایی از تعهد لازم است. برای افرادی که واقعاً خواهان نتیجه هستند و موتور بالایی دارند، تمرین Insanity می تواند به دلایل مختلف گزینه مناسبی باشد.

Insanity Workout یک برنامه تمرینی پر انرژی است که بر روی روش تمرین اینتروال کار می کند. روش بازه ای بر یک دوره فعالیت زیاد و به دنبال آن یک دوره فعالیت کم تاکید می کند. این کلید رژیم تمرینی است زیرا عضلات را گرم می کند، آنها را می سازد و به عنوان یک حالت دهنده اسید لاکتیک عمل می کند. با افزایش تحمل اسید لاکتیک، عضلات قوی تر می شوند و در عین حال استقامت فرد را افزایش می دهند.

هنگام اعمال این نوع تمرین هوازی برای بدن انسان، سیستم هرمی یک مدل پایه برای روتین تمرین است. این بدان معناست که فعالیت‌های با خروجی پایین پایه به‌عنوان بلوک‌های ساختمانی برای بدن عمل می‌کنند، در حالی که دوره‌های بازده انرژی بالا همان چیزی است که باعث چربی سوزی و عضله‌سازی می‌شود. دستورالعمل‌های روی DVD را دقیقاً دنبال کنید تا از حداکثر مزایای سلامتی اطمینان حاصل کنید.

در 60 روز، فردی که این روتین را دنبال می کند، اگر دقیقاً برنامه تمرینی را دنبال کند، باید نتایج قطعی را ببیند. یکی از چیزهای عالی در مورد انجام این تمرین این است که از آنجایی که در یک مجموعه دی وی دی ده و قابل پیگیری آسان ارائه می شود، افراد می توانند از راحتی در خانه خود ورزش کنند. همچنین، دی‌وی‌دی‌ها پیشنهاداتی را برای مکمل‌های غذایی به روال تمرین ارائه می‌دهند که می‌تواند به فرآیند چربی‌سوزی کمک کند.

یکی از تنها نکاتی که باید قبل از شروع این روال رعایت شود این است که فرد باید به دلیل فیزیکی بودن برنامه در سلامت کامل باشد. با پزشکان مشورت کنید یا فقط از قبل بدانید که این برنامه شما را به شدت سخت می کند، آنها بیهوده به آن تمرین جنون نمی گویند. فقط به یاد داشته باشید که هیچ چیز خوب به راحتی به دست نمی آید، بنابراین فقط مطمئن باشید که بدن می تواند قبل از شروع درد را تحمل کند.

برنامه های تمرینی جنون به عنوان یک رژیم حرکتی بالا ایجاد شده است که ثابت شده است به افراد کمک می کند از طریق ورزش و رژیم غذایی وزن کم کنند. تلاش برای بازگشت به فرم همیشه یک تصمیم مثبت برای سلامتی است. با استفاده از این مجموعه ده دی وی دی و با سطح تعهد مناسب، افراد می توانند در هنگام استفاده از این برنامه تمرینی به نتایج مورد نظر خود دست یابند.