با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank


مامان در حال حرکت

پایگاه خانگی: روزول ، GA

زندگی خانگی: مادر هادسون و هنلی

زندگی کاری: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

سن: 32

جسیکا هیوز زنی در حال حرکت است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و مهمتر از همه ، مادر شلوغ هادسون ، 6 ساله و هنلی 3 ساله ، او از سال 2015 به مشتریان آموزش می دهد و علاقه زیادی به کمک به زنان برای تبدیل شدن به سالم ترین موجودات خود دارد.

تولد پسرش بود که چشمانش را بر اهمیت سالم بودن باز کرد و جسیکا را برانگیخت که نه تنها در سطح عالی باشد بلکه به دیگران نیز کمک کند.

جسیکا ، مادر مجردی که در روزول ، GA زندگی می کند ، می گوید: “من همیشه ورزشکار بودم ، اما تولد هادسون مرا به سطح جدیدی از آمادگی جسمانی رساند.” “برای من مهم بود که به فرزندم و بعداً دخترم نحوه زندگی سالم را بیاموزم.”

مادر بودن همچنین آغاز مرحله جدیدی در زندگی حرفه ای جسیکا بود. او نیروی محرکه مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل آموزش های شخصی ، حمایت های متعدد در سطح بالا و قبیله ای در رسانه های اجتماعی است که بیش از 100000 نفر را شامل می شود. “

تمرین مورد علاقه شما چیست؟

“من عاشق بلند کردن وزنه و انجام تمرینات دایره ای هستم. پس از به دنیا آمدن پسرم ، می خواستم قوی تر ، قوی تر از او باشم تا در بزرگسالی او را انتخاب کنم ، با او بازی کنم و برای او قوی باشم. من با 10- شروع می کنم. گرم کردن HIIT دقیقه ای را ادامه دهید. با 50 دقیقه وزنه برداری که قسمتهای خاصی از بدن را هدف گرفته است. من همچنین یوگا و رقصیدن با دخترم را دوست دارم. او یک بازیگر کوچک است و در حال حاضر در اینستاگرام مشهور است. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *