با رایان گلت آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


او از رایان گلت ، مربی سلامت مغز و مربی تناسب اندام در مرکز سلامت مغز اقیانوس آرام در سانتا مونیکا ، کالیفرنیا استقبال می کند. رایان در سه سال گذشته در مرکز بوده است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در علوم اعصاب کاربردی است.

رایان یک وبینار MFA با عنوان “مغز شما در تمرین” چهارشنبه 7 آوریل ساعت 1 بعد از ظهر ارائه می دهد. برای ثبت نام به صفحه وبینار مراجعه کنید.

ما اخیراً با رایان ملاقات کردیم و این چیزی است که من باید بگویم …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
استفاده از علم ورزش برای بهبود سلامت مغز یک برنامه بسیار مفید از روش آمادگی پزشکی است. یک چیز این است که به کسی در کاهش وزن یا رهایی از درد کمک کنید ، اما استفاده از تمرینات تجویزی برای کمک به افراد برای جلوگیری از زوال عقل در پاداش آنها بی نظیر است.

مورد علاقه / موفق ترین ابتکار شما در مرکز سلامتی / تناسب اندام شما چه بود؟
ابتکار مورد علاقه من در مرکز سلامت سرپایی ما تحقیقات بالینی است که انجام می دهیم. چنین پروژه هایی شامل استفاده از بازی های فعال (exergaming) همراه با وظایف شناختی برای بهبود شناخت در افراد مسن با و بدون اختلالات شناختی است. استفاده همزمان از “بازی های قطعا” و ورزش مانند دارو بسیار مفید است.

چه چیزی باعث شد این رشته را انتخاب کنید؟
پس از افزایش وزن و دیدن مادرم که دچار عوارض ناشی از بیماری کلیوی شده بود ، انگیزه پیدا کردم که به دیگران کمک کنم تا با ورزش از مرگ و بیماری جلوگیری کنند. وسواس من در بازیها با علم ورزش آمیخته شده است و علاوه بر کاهش وزن ، بازیهای اضافی به من کمک می کند تا سلامت مغزم را پس از ضربه مغزی در دوران کودکی بهبود بخشم. علوم اعصاب بی نهایت جذاب است و ورزش چیزی است که من فکر می کنم همه می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

به کسانی که به تازگی وارد این رشته آمادگی جسمانی شده اند چه توصیه ای می کنید؟
طاقچه ای را شناسایی کنید که به شما امکان می دهد اشتیاق ها و استعدادهای منحصر به فرد خود را به هدفی که احساس می کنید از نظر اجتماعی به آن نیاز دارید ، وصل کنید. از “فرمول” موفقیت پیروی نکنید. به جایی بروید که خلاقیت شما را برای حل بزرگترین مشکلات جهان فرا می خواند.

چرا عضو انجمن تناسب اندام پزشکی شدید؟
من به رسالت و چشم انداز وزارت امور خارجه اعتقاد راسخ دارم. آمادگی جسمانی مرز بعدی است ، و در حالی که “آمادگی جسمانی عادی” یک صنعت پررونق است ، آمادگی جسمانی پزشکی احترام و متخصصان تناسب اندام را برای اهداف عمیق تر برانگیخته است. عضویت در AMF برای ما مهم است تا بتوانیم از سایر اپراتورهای تناسب اندام پزشکی بیاموزیم و در عین حال یک مثال را ارائه دهیم.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
از قضا ، او بازی exergames انجام می دهد. مطالعه حرفه من نیز سرگرمی من است و من عاشق پیاده روی ، کشف رستوران های جدید در لس آنجلس ، مسافرت در صورت امکان و پیاده روی با دوستانم هستم.

آیا درگیر کارهای خیریه / اجتماعی هستید؟
بنیاد موسسه علوم اعصاب اقیانوس آرام به دنبال بهبود کیفیت تحقیق و آموزش در علوم عصبی است و من مفتخرم که بخشی از آنها هستم.

از رایان متشکرم که سلامت مغز را در اولویت آمادگی جسمانی قرار دادید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *