همراه خود بلعیدن خیار، تخم مرغ باغی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگور، رژیم غذایی روزانه شخصی را آسانسور کنید

خیار
خیار تشکیل پروتئین، چربی، داروها معدنی، فیبر، کربوهیدرات، ویتامین های غذایی، کلسیم، فسفر، آهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید پتاسیم است.

خیار اجتناب کرده اند راه های زیر {مفید است}:

1. خیار برای معامله با اسیدیته بیش از حد، زخم شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثنی عشر {مفید است}. هنگامی کدام ممکن است بافت سوزش در شکم موجود است، تسکین بلافاصله می دهد.
2. نبرد همراه خود یبوست: محتوای فیبر به ضرب و شتم افت فشار خون کدام ممکن است دلیل برای بی نظیر یبوست است {کمک می کند}. افرادی که اجتناب کرده اند یبوست مبارزه کردن می برند می توانند همراه خود بلعیدن سه عدد خیار در روز درآمد ببرند.
3. برای معامله با آرتریت، روماتیسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ​​نقرس استفاده تبدیل می شود: این {بیماری ها} ناشی اجتناب کرده اند اسید اوریک است، خیار دارای خواصی است کدام ممکن است برای چنین بیمارانی تسکین می دهد.
4. مدیریت دیابت: – کربوهیدرات کم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرشار اجتناب کرده اند داروها معدنی است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین، عالی غذای مفید برای مبتلایان دیابتی است.
علاوه بر این برای اشخاص حقیقی اضافه وزن اندیشه آل است.
5. وقتی آسیاب شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت بیست دقیقه مرتب روی صورت بمالید اجتناب کرده اند جوش جلوگیری می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست را شاداب می تنبل. کمک کننده شکوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرطوب کننده خوبی برای منافذ و پوست است.

تخم مرغ حیاط پشتی
تخم مرغ فوق العاده مغذی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای هیکل فوق العاده {مفید است}.

1. شناخته شده به عنوان عالی پیش وعده های غذایی {مفید است}
2. سیستم امنیت هیکل را آسانسور می تنبل
3. احساس های هیکل را آسانسور می تنبل
4. رژیم غذایی صحیح برای {فشار خون بالا} را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابتی ها
5. ورود به خون آزاد را افزایش می بخشد
6. به انجام خوشایند سیستم عصبی {کمک می کند}

انگور
2 نوع ماده مغذی در مخلوط کردن انگور عالی است: قندها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین های گروه B. تشکیل پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی به سختی است. پروتئین فروکتوز، قندهای آسان ای هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانند مستقیماً با بیرون هضم شدن وارد جریان خون شوند. انگور یکی اجتناب کرده اند معاصر ترین میوه ها اجتناب کرده اند تذکر ویتامین B6 است. ویتامین های B1، B2 را انتخاب کنید و انتخاب کنید B3 نیز در بخشها بیشتری اجتناب کرده اند میوه های معاصر موجود است. انگور علاوه بر این تشکیل مقدار قابل توجهی ویتامین A را انتخاب کنید و انتخاب کنید C است. داروها معدنی برای ادغام کردن پتاسیم، آهن، کلسیم، فسفر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مس است. این برای ادغام کردن 1٪ سبزیجات محلول است کدام ممکن است مقدار قابل توجهی برای عالی میوه معاصر است. انگور در مناطق زیر پیشنهاد تبدیل می شود:

1. انگور تشکیل برخی اسیدهای آلی است کدام ممکن است خون را قلیایی می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلاص شدن از شر داروها زائد متابولیک معادل اسید اوریک را در هیکل تسهیل می تنبل. به پاکسازی هیکل {کمک می کند}.
2. معامله با بیماری قلبی: محتوای فلاونوئیدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسوراترول حال در انگور را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب انگور باعث ساقی شدن شریان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش جریان خون با بیرون تشکیل لخته خون تبدیل می شود. اینها علاوه بر این اجتناب کرده اند تجمع کلسترول در دیواره شریان روده ها جلوگیری می کنند. اینها غذاهایی هستند کدام ممکن است اجتناب کرده اند روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم ورود به خون دفاع کردن می کنند.
3. معامله با ترومبوز: این تمایل خون به تشکیل لخته در شریان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاهرگ ها است. همراه خود مصرف کردن انگور می توان این میزان را کاهش داد. این برای بسیاری که سکته کرده اند هر دو کشف نشده خطر سکته مغزی هستند فوق العاده ضروری است.
4. معامله با کم خونی: انگور یکی اجتناب کرده اند غنی ترین میوه های معاصر اجتناب کرده اند تذکر آهن است کدام ممکن است به مونتاژ هموگلوبین در خون {کمک می کند}. عالی فرد مبتلا کم خون همراه خود بلعیدن مشترک انگور افزایش می یابد.
5. اصلاح بیماری های کبد: – به پاکسازی کبد {کمک می کند}، این کار باعث تحریک عملکردهای گلیکوژنیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساخت صفرا تبدیل می شود کدام ممکن است باعث افزایش کبد تبدیل می شود.
6. مسائل روده: انگور ملین ملایمی است کدام ممکن است یبوست مزمن ناشی اجتناب کرده اند تنبلی روده را برطرف می تنبل. آنها علاوه بر این فلور روده را متعادل می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند پوسیدگی جلوگیری می کنند، عالی استراتژی پوسیدگی ناشی اجتناب کرده اند رژیم غذایی سرشار اجتناب کرده اند پروتئین حیوانی.
7. بیماری های کلیوی: {به دلیل} خاصیت ادرار آور را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد احتقان انگور را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ترکیبات معدنی آن، برای نارسایی کلیه فوق العاده پیشنهاد تبدیل می شود.
8. معامله با نقرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرتریت: انگور برای اجتناب کرده اند بین برداشتن اسید اوریک در کلیه فوق العاده برتر است. بلعیدن مشترک انگور به طور قابل توجهی برای قربانیان به آرتریت، اشخاص حقیقی اضافه وزن را انتخاب کنید و انتخاب کنید افرادی که رژیم غذایی پرمحصول دارند {مفید است}.
9. انگور نتایج بیشتر سرطان ها را کاهش می دهد: رسوراترول حال در انگور، به طور قابل توجهی در منافذ و پوست، به طور تجربی آرم داده شده است کدام ممکن است دارای خواص ضد توموری است. بلعیدن بیش از حد انگور شناخته شده به عنوان مکملی برای معامله با های تولید دیگری برای بسیاری که بیشتر سرطان ها از آنها تجزیه و تحلیل داده شده هر دو کشف نشده خطر بالای بیشتر سرطان ها قرار دارند، پیشنهاد تبدیل می شود.