با وجود دستور “Vax-O-Test” ، یک سوم نیروی کار نیویورک واکسینه نشده اند


ظرف چند روز پس از الزام به رعایت دستور بهداشتی که نیاز به آزمایش واکسیناسیون یا آزمایش هفتگی کرونا دارد ، بیش از یک سوم نیروی کار شهر نیویورک به تحمل واکسن ادامه می دهند.

بر اساس داده های ارائه شده توسط شهردار ، تا روز سه شنبه ، تنها 65 درصد از کارگران شهر یا تقریباً 239،000 نفر حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند. این میزان زیر پوشش بزرگسالان در سطح شهر است ، 78 with با حداقل یک دوز ، اما با 66 for برای همه سنین برابر است. مقامات شهری گفتند که نیروی کار آنها که با استخدام کارکنان فصلی افزایش می یابد ، در اواسط ماه اوت حدود 367000 نفر بود.

اما میزان واکسیناسیون در بین کارگران شهرها از زمان اعلام سفارشات واکس یا آزمایش در اواخر ژوئیه به کندی بهبود می یابد. سه هفته پیش 58 درصد بود. این سرعت آهسته می تواند مورد قوی تری را برای حرکت شهر به سمت واکسن دقیق تر ایجاد کند ، زیرا نوع دلتا همچنان در حال رشد است ، تقریباً به طور کامل در میان افراد واکسینه نشده.

دکتر دنیس نش ، استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک ، می گوید: “من فکر می کنم کارکنان شهر بقیه بزرگسالان شهر را با پیشنهاد آنقدر پیگیری می کنند که در جمعیت کار شهر تردید زیادی وجود دارد.” به “من ممکن است اشتباه کنم ، اما فکر نمی کنم به دلیل موانع مربوط به کار در واکسیناسیون باشد زیرا شهر سعی کرده موانع را برطرف کند.”

شهردار بیل دی بلازیو ، که از بخش خصوصی خواسته است تا واکسن را به عنوان راهی برای بازگرداندن کارگران به دفتر درخواست کند ، بارها گفته است که مایل به بررسی این گزینه است.

وی هفته گذشته به خبرنگاران گفت: “ما تا کنون دستورات خود را به گونه ای تغییر داده ایم که فکر می کردیم بسیار ضروری است ، اما ما به بررسی آن ادامه می دهیم.” “و همانطور که گفتم ، ما از پله ها بالا می رفتیم.”

برخی کارشناسان پیش بینی کردند که کارفرمایان بیشتری از جمله نهادهای دولتی پس از تأیید واکسن Pfizer-BioNTech توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده در ماه گذشته ، مجوز واکسن کامل صادر خواهند کرد. دی بلاسیو همچنین ابراز اطمینان کرد که با نزدیک شدن به مهلت واژه واکس یا تست ، میزان واکسیناسیون افزایش یافته است.

با اجرایی شدن این سیاست از روز دوشنبه ، به نظر می رسد بسیاری از کارگران شهر ، از کمک های اولیه تا کارکنان مسکن دولتی ، مایل هستند به جای واکسیناسیون ، آزمایش های هفتگی را انتخاب کنند. شهردار از همه کارگرانش خواست ساعت های قبل از همه گیری خود را از همان روز از سر بگیرند و دفاتر با تعداد زیادی کارمند واکسینه نشده می توانند پتانسیل بیشتری برای شیوع بیماری داشته باشند.

بر اساس ایمیلی که 1 سپتامبر برای کارکنان ارسال شد و ابتدا توسط نیویورک تایمز دریافت شد ، “دورکاری به جز در شرایط بسیار محدود پایان می یابد.” در این پیام آمده است که کارکنان از “امکانات مناسب” برای معلولیت و شرایط پزشکی برخوردار هستند. تایمز گزارش داد که این دستور تقریباً برای 80،000 کارمند دفتر شهرداری اعمال می شود.

همه کارکنان شهرداری نمی توانند هنگام آزمایش از واکسیناسیون اجتناب کنند. کارکنان وزارت آموزش و پرورش ، از جمله معلمان و سرپرستان ، ملزم به دریافت حداقل یک دوز تا 27 سپتامبر هستند. و طبق دستور بهداشتی توسط فرماندار سابق اندرو کوئومو ، تمام کارکنان بهداشتی دولتی ، از جمله بیمارستان ها و خانه های سالمندان ، نیز باید در همان تاریخ واکسینه شوند.

سرعت آهسته واکسیناسیون های شهرداری زمانی اتفاق می افتد که شهردار موفق به موفقیت بیشتر در زمینه واکسیناسیون شهر شد ، که شامل مشوق های نقدی و دستورات برای فعالیت های داخل خانه مانند غذاخوری ، تمرینات ژیمناستیک و کنسرت بود. پس از کاهش روزانه 8300 دریافت کننده جدید در اوایل ماه جولای ، تقاضای جدید یک ماه بعد به حدود 17000 نفر افزایش یافت. در حال حاضر دوباره اندکی کاهش یافته است و روزانه 14000 کاربر جدید را در خود جا می دهد.

سخنگوی شهردار خاطرنشان کرد که داده های شهر در مورد واکسن های کارکنان شهرداری شامل کارگران واکسینه شده در خارج از شهر نمی شود ، به این معنی که این ارقام برآوردی “محافظه کارانه” بوده است.

تجزیه نرخ واکسیناسیون توسط لیستی از 47 نمایندگی در شهر طیف وسیعی را نشان داد ، از بالاترین سطح – 92 for برای هیئت مناقشه منافع – تا پایین ترین – 44 for برای اداره بهداشت شهر. روند نگران کننده ای در بین کارکنان کمک های اولیه شهر ، که اغلب تماس مکرر با مردم دارند ، پوشش داده شده است: 57 درصد از کارکنان آتش نشانان دوز دریافت کرده اند ، در حالی که میزان کارکنان مدیریت اضطراری 54 درصد است. میزان واکسن در اداره پلیس شهر نیویورک حتی پایین تر بود. تقریباً 52000 نفر از اعضای غیرنظامی و یونیفورم آژانس 53٪ جذب کردند.

در اداره مسکن شهر نیویورک ، میزان واکسیناسیون در حدود 12000 کارگر آن 46 بود. دپارتمان اصلاحات ، که نیروی کار آن از حدود 11000 افسر با لباس متحدالشکل و غیرنظامی تشکیل شده است ، دارای نرخ مشابهی از تلقیح ، یعنی 45٪ بود.

“بیش از دو برابر تنوع کمترین نمایندگی به بالاترین از نظر [the] اولین دوز پوشش واکسن نشان می دهد که این یک سیاست موثر در سطح شهر نیست. “نش از CUNY گفت.

وی افزود که از این که واکسیناسیون در بین کارکنان بهداشتی شهرها – 78 درصد برای مقامات اداره بهداشت و 77 درصد برای کارکنان بیمارستان های شهر – با توجه به سهولت دسترسی آنها به عکس ها و ماهیت کار آنها ، بیشتر نیست ، شگفت زده شده است. در مقایسه ، وزارت آموزش و پرورش ، که 143000 کارمند آن نیز باید واکسینه شوند ، دارای نرخ واکسیناسیون 72٪ است. (برخلاف سایر آژانس های شهری ، میزان واکسیناسیون برای مربیان توسط یک پورتال خودآگاهی که DOE از آن استفاده می کند تعیین شده است).

مارک لوین ، عضو شورای شهر منهتن و رئیس کمیته بهداشت ، حدس می زند که کارکنان غیر بالینی ممکن است شلیک را به تعویق بیندازند ، اما همچنین اشاره کرد که حتی پرستاران در واکسیناسیون تردید کرده اند.

لوین گفت: “آنها تفاوت چندانی با نیروی کار گسترده شهر ندارند.” این بخشی از چالش گسترده تر برای مردم است که اطلاعات نادرست دریافت کنند و بر اساس سابقه نژادپرستی در زمینه پزشکی ترس قابل درک داشته باشند. “

اما او همچنین با قانون واکس یا تست برخی اتحادیه ها مخالفت کرد ، بسیاری از آنها معتقد بودند که شهردار باید ابتدا با آنها مشورت کند. هنری گاریدو ، رئیس اتحادیه DC37 ، نماینده کارگران کافه تریا و دستیاران مدرسه ، می گوید: “در حالی که ما همه را تشویق به واکسیناسیون می کنیم و اقدامات لازم را برای اطمینان از سلامت و رفاه اعضای خود انجام می دهیم ، آزمایشات هفتگی به وضوح مشمول مذاکره اجباری هستند.” .. بیانیه ماه ژوئیه

لوین گفت: “این یک چالش سیاسی است.” او گفت که اکنون از یک دوره کامل برای کارگران شهر حمایت خواهد کرد و دارای قد برای معافیت های پزشکی و مذهبی است.

وی گفت که واکسن ها “برای کارکنان عمومی که با افراد عمومی تماس دارند بسیار مهم است”.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *