بخش بزرگی از انگلیس با آمریکا ایالات متحده آمریکا وارد بازی می شود / ساوتگیت: ایالات متحده با Barhalter پیشرفت های بزرگی داشته است

به گزارش خبرگزاری فارس، گرت ساوتگیت در نشست خبری قبل از بازی انگلیس در مقابل آمریکا از بدنی هری کین رونمایی کرد.

سرمربی تیم ملی انگلیس گفت: حال هری کین خوب است. او به تمرین ما آمد و مشکلی برای دیدار با نخواهد داشت.

او گفت: سال ها پیش با گرگ بورهالتر کار کردم و چیزهای زیادی از او یاد گرفتم. برای من بسیار جالب است که ببینم آمریکا در این سال ها تحت نظارت او چقدر پیشرفت کرده است.

ساوت گیت گفت: «ما واقعاً از کمپ تمرینی خود در قطر خوشحالیم. ما آنجا تلویزیون نداریم، اما مطمئنم بازیکنان در جریان تمام اخبار فضای مجازی هستند. شما باید برخی از نویزهای آزاردهنده و بی فایده را نادیده بگیرید. در رقابتی مثل جام جهانی باید خوندی خود را حفظ کنید و بدون توجه به انتقادات، روی کار خود تمرکز کنید. بالا نگه داشتن سطح انرژی در این مسابقه بسیار مهم است.

سرمربی تیم ملی انگلیس گفت: حضور هری مگوایر در تیم ملی بسیار مهم است. ما می اندیشیم بازی سازی را از خط عقب شروع کنیم و به همین دلیل است که بازیکنی مانند آن را پیدا می کند. مگوایر و استونز در این پست بسیار قوی هستند و می توانند از خط دفاعی به خوبی بازی کنند.

وی ادامه داد: مدافعان ما روحیه خوبی دارند. مدافعان کار خود را به خوبی انجام دادند و می دانم که کلین شیت چقدر برای ما مهم است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.

The post بخش بزرگی از انگلیس با آمریکا ایالات متحده آمریکا وارد بازی می شود / ساوتگیت: ایالات متحده با Barhalter پیشرفت های بزرگ اولین بار در سایت سلامت پدیدار شد.