برایان لاندری ، یکی از مقامات سابق FBI ، به احتمال زیاد تحت مراقبت قرار خواهد گرفت

برایان لاندری ، یکی از مقامات سابق FBI ، به احتمال زیاد تحت مراقبت قرار خواهد گرفت


یکی از مقامات ارشد سابق FBI در مبارزه با تروریسم گفت که برایان لاندری به احتمال زیاد در جایی مخفی شده است که تحت مراقبت قرار دارد – نه در منطقه حفاظت شده طبیعی فلوریدا ، جایی که شکار متمرکز شده است.

تری تورچی ، معاون سابق معاونت مبارزه با تروریسم FBI ، به فاکس نیوز گفت: “مردم تغییر نمی کنند زیرا فراری می شوند. آنها تمایل دارند سعی کنند بفهمند چگونه می توانند در منطقه راحتی خود فرود بیایند.”

G-man سابق ، که در سال 2001 از دفتر بازنشسته شد ، کارگروهی را تعیین کرد که تئودور کاچینسکی “Unabomber” را شناسایی و دستگیر کرد و در جستجوی اریک رودولف ، بمب گذار پارک المپیک در کارولینای شمالی مشارکت داشت.

تورچی در گفتگو با خبرگزاری گفت: “بدیهی است که در اردوگاه یا غاری در جایی در زمین سخت و سرد یا … مارهای آلوده به آب نیست. جایی است که احتمالاً از آن مراقبت می شود.”

او می افزاید: “وقتی می بینید که چگونه او پس از اتفاقی آشکار به خانه آمده است ، به شما می گوید که احتمالاً اکنون در حال انجام چه کاری است.”

تری تورچی ، معاون سابق بخش مبارزه با تروریسم FBI.
FBI

لاندری ، 23 ساله ، تنها فردی است که نگران ناپدید شدن و مرگ دوست دخترش ، گیب پتیتو ، در طول سفر بدشانسی زوج جوان در سراسر کشور است.

بومی 22 ساله لانگ آیلند در اواخر ماه آگوست ناپدید شد و جسد او در اردوگاهی دورافتاده در وایومینگ در 19 سپتامبر پیدا شد ، تقریباً سه هفته پس از بازگشت لباسشویی تنها به خانه.

مقامات صدها نکته را مورد بررسی قرار دادند و ظاهراً مواردی را مشاهده کردند که باعث فرار یک فراری مانند مسیر آپالاچی کارولینای شمالی شد-اما جستجو را بر روی ذخیره 25000 هکتاری کارلتون ذخیره کردند.

به گزارش فاکس نیوز ، Dog the Bounty Hunter ، که در جستجوها شرکت داشت ، گفت که معتقد است مرد گمشده هنوز زنده است زیرا او یک “زنده ماندن” است – اگرچه خواهر لباسشویی کاساندرا او را دارای بقای “متوسط” توصیف می کند.

تورچی توضیح داد که چگونه یکی از بازیگران اصلی در جستجوی رودلف در دهه 1990 مردی بود که برخی از علایق تروریست را به اشتراک گذاشت و به عنوان فروشگاه مواد غذایی سالم خود در کارولینای شمالی چت کرد.

Gabe Pettito و Brian Laundry در پست های اینستاگرام دیده می شوند.
برایان لاندری تنها شخصی است که در ناپدید شدن و مرگ گیب پتیتو نقش داشته است.
اینستاگرام
Gabe Pettito و Brian Laundry در پست های اینستاگرام دیده می شوند.
تری تورچی ، یکی از مقامات سابق FBI ، می گوید برایان لندری ممکن است بعد از ناپدید شدن گبه پتیتو به خانه اش در بندر شمالی فلوریدا سفر کند.
اینستاگرام

بر اساس این گزارش ، این فرد سرانجام پس از آنکه در ابتدا از صحبت با آنها به دلیل مخالفت شدید با دولت خودداری کرد ، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار فدرالیست ها قرار داد.

تورچی گفت: “همه فراریان سرانجام” خسته می شوند و بسیاری از آنها فرار می کنند … بیش از یک دهه. “

Gabe Pettito و Brian Laundry در پست های اینستاگرام دیده می شوند.
کاساندرا ، خواهر برایان لاندری ، ادعا می کند که فراری تجربه چادر زدن در طبیعت را ندارد.
اینستاگرام

او گفت که فرایند جستجوی همه فراریان “اساساً یکسان است”.

“شما به همان اندازه با افراد مورد نیاز مصاحبه می کنید و آن را پیگیری می کنید. با همسایگان و دوستان صحبت می کنید و هر چیزی را جستجو می کنید [the fugitive] او ممکن است در طول مدتی گفته باشد که هیچ ترفندی ندارد ، زیرا هیچ کاری نکرده است. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *