برایسون دی چمبو پس از شکست دادن قهرمانی بی ام و در مقابل هوادار کوپکا شکست خوردحتی زمانی که برایسون دی چامبو برنده نمی شود ، او همچنان بر داستان ها مسلط است.

پس از از دست دادن مرغ پرنده ای که باعث پیروزی پاتریک کانتلی در مسابقات قهرمانی بی ام و در روز یکشنبه شد ، دی چامبو ابتدا کلاه خود را به هواداری داد که قبل از بازگشت به باشگاه Caves Valley روی طناب بود.

آن زمان – بر اساس گزارش ESPN.com – یکی دیگر از طرفداران ، که منتظر گذشت دی چمبو بود اما هنوز در دسترس گوش او نبود ، مسخره کرد: “کار عالی ، بروکسی!”

جوان 27 ساله عصبانی شد و با فریاد “در می دانی چیست؟ شروع به حرکت کرد!”

با این حال ، او به جای تشدید اوضاع ، به پلیس پیشنهاد داد تا به محل کار برسد و با او صحبت کند.

PGA Tour از اظهار نظر به ESPN در مورد این موضوع خودداری کرد.

منظور طرفدار گلف باز بروکس کوپکا بود که دی چمبو با او درگیری مداوم داشت. در ماه مه ، بی احترامی متقابل این دو زمانی ادامه یافت که یک فیلم فاش شده از مصاحبه پس از دور مسابقات گلف در مسابقات قهرمانی PGA نشان داد که کوپکا چشم هایش را روی هم می چرخاند و در حالی که دچامبو پشت سر او حرکت می کرد ، نفرین می کرد.

کمی بعد ، اعلام شد که فیل میکلسون با تام بردی ، مدافع تیم Buccaneers همکاری می کند تا در تورنمنت گلف خیریه Capital One The Match ، با آرون راجرز ، مدافع DeChambeau و Packers روبرو شود. کوپکا از این فرصت استفاده کرد و همدردی خود را با راجرز به خاطر مجبور بودن با رقیبش توییت کرد.

خوب است بدون اجاره در سر زندگی کنید. ” دی چمبو دوباره نوشت.

همچنین نظرات معروف “بازی آهسته” در سال 2019 وجود داشت ، هنگامی که چندین بازیکن PGA Tour ، از جمله کوپکا ، به دلیل سرعت بازی خود ، دی چمبو را صدا کردند. دی چمبو سپس با کاپ کوپکا روبرو شد و به او گفت که به رئیس خود گفته است که اظهارات آهسته خود را “در چهره من” انجام دهد. علاوه بر این ، DeChambeau در یک پخش مستقیم گرفت و گفت که کوپکا ، که در ESPN در The Body Issue حضور داشت ، هیچ گونه شکمی نداشت.

دی چمبو شانس های متعددی برای کنار کشیدن از مسابقات داشت ، از جمله عدم وجود ضربه پنج متری در دومین حفره تساوی.

تنها کاری که باید برای پیروزی در حفره دوم تساوی انجام می داد این بود که یک ضربه پنج متری را غرق کند ، اما او به سختی آن را از دست داد و بازی ادامه پیدا کرد. سپس کانتلی در دور ششم پلی آف به پیروزی رسید.

تقابل نزدیک دچامبو با یک هوادار تنها حادثه عجیب روز یکشنبه نبود. در حالی که روی شلیک دوم خود در پار-4 14 ایستاده بودث سوراخ ، منجر به Cantlay با ضربه در دور نهایی ، DeChambeau دیدم Cantlay راه می رود.

“پاتریک ، می توانی راه رفتن را متوقف کنی؟” دی چمبو در حالی که از چای دور می شد فریاد زد.

پس از رسیدن دی چمبو به روش 37 فوت خود ، کانتلی ضربه پای 21 پای خود را کنار گذاشت تا قهرمان اوپن 2020 آمریکا در صدر جدول رده بندی قرار گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *