برای آزادی 212 زندانی از زندان های استان اصفهان پیش بینی شد.


به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام اسدالله جعفری رئیس کل دادگستری استان اصفهان با اشاره به روابط عمومی دادگستری استان اصفهان گفت: به مناسبت میلاد امام موسی کاظم (ع) 212 زندانی آزاد شدند. درود بر او). و در چهارشنبه دیگری از امام رضایی می فرماید: رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم با اشاره به نزول آیات سوره عنکبوت به اصحاب فرمود که خداوند می خواهد امت مرا بپوشاند و آزمایش کند. برخی از آن از امتحان بیرون نمی آیند. غرور وجود دارد و ممکن است عده ای مردود شوند و مورد آزمایش قرار گیرند و در آخرالزمان سخت ترین دور این آزمون ها در مورد مال و از جمله دفاع از دین خواهد بود.

وی با اشاره به خدمات و تلاش های خیرین در استان اصفهان گفت: در ایام و مناسبت های مختلف سال، حرکت عظیم خیرین نیکوکار در زندان های این استان زمینه ساز آزادی تعداد زیادی از زندانیان ناتوان شده است. ارائه شده است.

جعفری تصریح کرد: امسال خیرین در زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در ستاد دیه استان با کمک 60 میلیارد تومانی و بعد از ماه مبارک رمضان با فراهم کردن زمینه برای آزادی 340 زندانی زمینه را فراهم کردند. با برپایی چهارشنبه امام رضایی، زمینی را برای آزادی و حمایت خانواده ها در امور خیریه فراهم کرد، به امام موسی کاظم (ع) اقتدا کرد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان ضمن قدردانی از مشارکت جدید خیرین جوان در امور خیریه و زندان، گفت: به مناسبت روز چهارشنبه امام رضا (ع) خدمات قابل توجهی در زمینه های آزادی، درمان، تحصیل، جهیزیه، رهن و مسکن انجام شد. اجاره هستند که کمک های مالی در آنها ارسال شده است. برای انتقال خانواده زندانیان به زیارتگاه های مشهد نیز وسایل گرمایشی و سرمایشی در زندان ها تعبیه شده است.

وی به ابتکار ارزنده کمیسیون عفو ​​استان اصفهان اشاره کرد و گفت: با بررسی و پیشنهاد اعضای کمیسیون عفو ​​استان و تلاش های دادستان استان و اداره کل زندان های استان تعداد 212 زندانی با شرایطی از جمله وجود دارد. جرایم خفیف و جرائم کیفری فقدان سابقه و کمتر از چهار ماه حبس در زندانهای استان به مناسبت میلاد امام موسی کاظم علیه السلام آزاد می شود تا از زندان بازگردد. و این آن را حرفه ای نمی کند.

انتهای پیام/63101/الف/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.