برای از بین بردن چربی شکم چه کاری می توانید انجام دهید؟ قانون طلایی چربی سوزی

فرصت های زیادی وجود دارد! این گاهی اوقات سخت ترین چیز در مورد انسان بودن است – ما انتخاب های بسیار زیادی داریم. همه ما می دانیم که امروزه چند حرفه وجود دارد – به معنای واقعی کلمه میلیون ها. راه های زیادی برای انجام هر کاری و هر کاری وجود دارد، اما در اینجا یک قانون طلایی وجود دارد که به سوزاندن چربی و جلوگیری از آن کمک می کند.

من عاشق قوانین طلایی هستم. آنها کسانی هستند که قیمتی ندارند و برای همیشه به ما خدمت خواهند کرد. مانند جمله معروف «با دیگران آن گونه رفتار کن که دوست داری با خودت رفتار کنند». این واقعاً یک قانون قوی است، همه ما باید سعی کنیم بیشتر به آن پایبند باشیم. شاید در آن صورت بتوان اخبار را به 10 دقیقه کاهش داد – فقط در مورد اتفاقات خوبی که در جهان رخ می دهد چت کنید!

این قانون طلایی من است که به خوبی به من خدمت کرده است:

در دفتر خاطرات شما، در پایان هر روز، خلاصه ای از تلاش های روزانه خود را بنویسید

این ممکن است عجیب به نظر برسد، هیچ ربطی به جدیدترین ورزش سیستم چربی سوزی ندارد. اما به من اعتماد کن این شما را مسئول خواهد کرد و انجام آن بسیار دشوار خواهد بود. مخصوصاً وقتی می دانید که آن روز پرخوری کرده اید.

همه ما از زمان آدم و حوا تفاوت بین خیر و شر را می دانستیم و غذا نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حالی که همه دارای مدرک درجه یک در تغذیه مصرف کننده نیستند، همه ما اساساً می دانیم چه چیزی برای ما خوب است و چه چیزی نه. چیزهایی مانند میوه ها، سبزیجات، آجیل، دانه ها، ماهی، تخم مرغ، گوشت بدون چربی و لبنیات همگی غذاهای عالی هستند و به شما کمک می کنند.

پس این جمله را در پایان روز یادداشت کنید.

این چیزی است که مال من می تواند شبیه باشد:

امروز از نظر تغذیه روز خوبی بود، من 6 وعده غذایی کوچک سالم خوردم و در تمام روز احساس خوبی داشتم.

یا

یک روز عالی در زمینه غذا، 5 وعده غذایی و مقدار زیادی پروتئین بعد از تمرین داشت، اما 2 کیک داشت.

آیامنظور من را می فهمی؟ اگر آن را یادداشت کنید، مسئول همه چیز هستید. درضمن اینجوری متوجه شدم که آلرژی غذایی دارم! چه ثمره خوشحال کننده تلاش من!

آیا می خواهید در مورد کاهش چربی بیشتر بدانید؟

رژیم لاغری سریع