برای دیدن بسته 6 تایی خود چقدر باید وزن داشته باشید؟

اکثر بچه ها متوجه نمی شوند که برای دیدن شکم کامل چقدر باید وزن کم کنند. در بسیاری از موارد ، جوانان تلاش های خود برای کاهش وزن را خراب می کنند ، زیرا تصور می کنند که می توانند تمام شکم ها را با وزن بدن غیر واقعی مشاهده کنند.

اگر می خواهید شکم خود را ببینید ، هدف شما باید این باشد که چگونه در آینه به نظر برسید و نه وزن بدن خود. اگر فکر می کردید شکم خود را با وزن 180 پوند مشاهده می کنید و رژیم غذایی تا 180 پوند را می گیرید و آنها را نمی بینید … خوب ، این بدان معناست که برای مشاهده آنها باید رژیم کمتری انجام دهید ، ساده و مستقیم ترفند جادویی برای آن

وزن شما در ترازو واقعاً مهم نیست ، ظاهر مهم است. شما احتمالاً ایده خوبی در مورد اینکه دوست دارید بدن شما چگونه به نظر برسد دارید ، اما فقط ایده ای مبهم در مورد وزن آن در این ظاهر چیست. اما اگر قبلاً بسته 6 تایی کامل را ندیده اید ، شرط می بندم که فرض کنید وزن بسیار بیشتر از آن چیزی است که واقعاً هست.

به عبارت دیگر ، وزن بدن خاصی وجود دارد که وزن آن را افزایش می دهد تا بتوانید یک ست کامل شکم 6 تایی قابل مشاهده داشته باشید. سپس وزن بدن کمی سنگین تر است هنگامی که فقط 4 قسمت از عضلات شکم قابل مشاهده است و سپس یک وزن حتی سنگین تر هنگامی که فقط 2 مورد از عضلات شکم قابل مشاهده هستند و غیره. وزن فقط 2 abs را نشان می دهد

به دلایلی ، همه ما فکر می کنیم که باید سنگین تر از آنچه هستیم باشیم.

نکته این است که وزن شما ظاهر خاصی دارد. شما به نوعی 150 پوند وزن خواهید داشت ، و این ظاهر لاغر متفاوت با ظاهری است که هنگام وزن 160 و سپس 170 پوند و غیره دارید. شما نمی توانید بدن خود را مجبور کنید 150 کیلوگرم به نظر برسد در صورتی که 170 پوند باشد.

به عبارت دیگر ، اگر بسته کامل 6 تایی شما فقط زمانی که 150 پوند وزن دارید قابل مشاهده است … پس با 170 پوند وزن نمی توانید آن را نشان دهید. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید 170 پوند وزن داشته باشید ، این بدان معناست که شما باید بپذیرید که شما در 170 با 150 نمی توانید وزن خود را از دست بدهید. (این ممکن است بسیار واضح به نظر برسد ، اما بسیاری از بچه ها این فرض را دارند که با هر وزن بدن آنقدر که می خواهند لاغر باشند).

هر بدنسازي كه بيش از يك نمايش انجام داده باشد مي تواند در يك يا دو پوند به شما بگويد كه وزن كامل شما در صورتي كه يك بسته 6 تكه كاملاً مشخص داشته باشيد ، چقدر است. همچنین می تواند به شما بگوید وقتی 5 پوند فاصله دارید و چه زمانی 10 پوند از یک بسته کامل 6.

تنها راهی که می توانید بدانید این است که قبلا آنجا بوده اید و می دانید که وزن اولیه آن برای اولین بار چقدر بوده است. اگر از آخرین تمرین با وزنه 5 پوند عضله اضافه کرده اید ، همچنین می دانید که 6 بسته شما با وزن بدن 5 پوند بیشتر از دفعه قبل که قابل مشاهده بودید قابل مشاهده است. اما تا زمانی که دوباره یک بسته 6 تایی را دوباره قابل مشاهده نکنید ، به طور قطعی نمی دانید.

نکته این است ، هیچ راهی واقعی وجود ندارد که بتوانید دقیقاً بدانید وقتی شکم شما کاملاً قابل مشاهده است تا زمانی که آنها را ببینید ، چقدر وزن خواهید داشت.

بنابراین چگونه می توانید بفهمید که برای دیدن شکم چقدر باید وزن داشته باشید؟

ساده:

مرحله 1) وزن خود را کاهش دهید تا بتوانید بسته کامل 6 تایی را مشاهده کنید

مرحله 2) روی مقیاس قدم بگذارید

می توانید در طول روز از ماشین حساب و برآورد کننده استفاده کنید ، اما آزمایش در آینه است.

اگر می خواهید شکم خود را ببینید ، وزن بدن خود را فراموش کنید و فقط رژیم غذایی خود را کم کنید تا بتوانید آنها را ببینید ، احتمالاً سبک تر از آن هستید که انتظار دارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *