برای طولانی ترین روزها با انگیزه بمانید


با داشتن یک روز تابستانی بی پایان ، اکنون زمان مناسبی برای یافتن شعاری است که به شما کمک می کند تا در مبارزه و موفقیت خود پیشرفت کنید. در این ماه تمرکز ما بر روی آرامش ، درمان و مشارکت در دستاوردهای بزرگ شما است.

Chocohlism یک بیماری نیست

ما در این ماه یکی از بهترین تعطیلات را داشتیم: روز ملی شکلات شیر. لذت بردن از این آب نبات مخملی خوشمزه و طعم دهنده خوشمزه دلپذیر سرگرم کننده است ، اما باور کنید یا نه ، شکلات می تواند علاوه بر استرس ذوب ، مزایای سلامتی نیز داشته باشد. (نه واقعا!)

اسلاید FITCO ChoclateDay1 اسلاید 2 FITCO ChoclateDay اسلاید 3 FITCO ChoclateDay

فواید شکلات:

 • محتوای کلسیم بالا: به افزایش سلامت استخوان ها و دندان ها کمک می کند.
 • برای قلب شما مفید است: احتمالاً بیماری قلبی در 1/3 کاهش می یابد.
 • افزایش سلامت مغز: شکلات داغ به بهبود جریان خون در نواحی مغز کمک می کند.
 • سرشار از آنتی اکسیدان: 70 درصد کاکائو و انواع تیره آنتی اکسیدان های بالاتری دارند.
 • به کاهش سکته مغزی کمک می کند: 100 گرم در روز می تواند به کاهش خطر کمک کند.
 • میزان اکسیژن را در حین تمرین افزایش می دهد: Epicatechins (کلمه بزرگ) در شکلات تلخ به انتشار اکسید نیتریک برای بهبود اکسیژن رسانی به ماهیچه ها کمک می کند.

ما هرگز بدون داشتن یک دستور العمل سالم ، هوس شکلات را برای شما رها نمی کنیم.

شکلات اسکینی dotFIT® تحریک بهبودی

عناصر

 • 1 عدد موز کوچک
 • 1scoop dotFIT® پروتئین نرم آب پنیر شکلاتی
 • 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو شکلات تلخ
 • 1 کاپیکا
 • 1 فنجان شیر بادام / جو دوسر
 • 1 قاشق غذاخوری شربت افرا خالص

آدرس ها

همه مواد را به مخلوط کن اضافه کرده و هم بزنید تا یکدست شود. نی را در کاسه بریزید و بنوشید. یا اگر کسی تماشا می کند داخل لیوان بریزید.

چیزی که من در کلاس یاد گرفتم این است که …

ما واقعاً دوست داریم در مورد کلاس های خود مبالغه کنیم. آنها نه تنها برای اعضا رایگان هستند ، بلکه توسط مربیان باتجربه ای اداره می شوند که می دانند چگونه گسترش پیدا کنند و از آن لذت ببرند. کلاسهای گروهی راهی شگفت انگیز برای سالم ماندن در حالی است که توسط یک سیستم الهام بخش حمایتی احاطه شده اید. این ماه دلیل حضور شما در کلاس گروهی را پرسیدیم و می خواستیم دلیل خود را به اشتراک بگذاریم.

FITCO 5 دلایل چرا 1

 • مزیت رقابتی را به نتایج منتقل کنید: روح رقابت انگیزه بزرگی برای کمک به شما در حرکت بیشتر یا برداشتن آن گام اضافی است.

FITCO 5ReasonsWhy2

 • همه اینها به جز آموزش متوسط ​​است: کلاسهای گروهی سرگرم کننده است. خندیدن ، لبخند زدن و مشت زدن هنگام موفقیت ، انرژی جدیدی را به ارمغان می آورد که از جلسات انفرادی دریافت نمی کنید.

FITCO 5ReasonsWhy3

 • از ریتم یک جامعه خارج شوید: شادی و هیجان اعضا با ایده های همفکر به شما کمک می کند تا از نظر جسمی سریعتر به سمت اهداف خود حرکت کنید.

FITCO 5ReasonsWhy4

 • دوستان جدید پیدا کنید: افرادی که در کلاس های یکسان هستند نه تنها به شما در داشتن حساب کمک می کنند ، بلکه نتایج شما را نیز تشخیص می دهند. پرندگان پر و همه چیز …

FITCO 5ReasonsWhy5

 • کشف روتین های جدید: همیشه نمی دانید وقتی وارد ورزشگاه می شوید باید چه کار کنید. کلاسهای گروهی به شما راهنمایی می دهد و به شما امکان می دهد ترفندهای جدیدی را که قبلاً نمی دانستید انتخاب کنید.

آیا به دلیل دیگری فکر می کنید؟ با خیال راحت آنها را در شبکه های اجتماعی ما به اشتراک بگذارید. ما عاشق شنیدن چیزی هستیم که به شما انگیزه می دهد.

عملکرد اعضا

“سلامتی = ثروت” شعار اصلی @the_real_e_new است و وقتی به تمرینات او نگاه می کنید ، می بینید که او فوق العاده ثروتمند است. او که یک حیوان خانگی و والدین معمولی است ، علاقه زیادی به ایجاد فضای مثبت در هر کجا دارد دارد. در واقع ، نحوه شروع هر روز “مثبت” این است. برای اد ، گاهی اوقات مهم نیست که چقدر است ، مهم این است که تمرینات او چقدر می تواند دوام بیاورد. ما بسیار مفتخریم و انگیزه داریم که شما را در #FitFam ما داشته باشید تا به ما انگیزه دهید تا همیشه مثبت ، سالم و آماده باشید.

FITCO واقعی و جدید است

برای آمال بیشتر روزانه و تمرینات کشندهthe_real_e_new را در اینستاگرام دنبال کنید.

مدار اعضا

الهام بخش ، خودتان راchristianjestrada صدا کنید! این #تناسب اندام نه تنها وزنه ها را بلند می کند ، بلکه دیگران را با کلمات انگیزشی خود بلند می کند. او همیشه به تصویر بزرگ نگاه می کند و وقتی زندگی به سراغش می آید و می خواهد از خرد کردن اجتناب کند (مانند بسیاری از ما) ، اهداف ، رویاها و علاقه های خود را به خاطر می آورد و دوباره این کار را انجام می دهد. هیچ چیز او را متزلزل نمی کند یا مدت زیادی در راه او باقی نمی ماند. همه دنبال کنندگان خود را با فیلم های مداری که مرزها را پیش می برند تشویق کنید. ما می خواهیم به شما اطلاع دهیم که چقدر به کار شما و تمایل مداوم شما به کمال افتخار می کنیم.

برای درخواست الهام ، انگیزه و عرق برانگیز مداومchristianjestrada را بررسی کنید.

روز آینه تقدیر

سوم جولایrd روز ملی آینه شما ستایش ملی بود. ما نمی خواهیم در مورد تصویر طلایی شما صحبت کنیم ، نه ، همه چیز در مورد ارسال کلمات مثبت به آنچه در آینه می بینید ، شما است. گاهی اوقات کار آینه ای نامیده می شود ، تعریف و تمجید از خود با نگاه کردن به خود راهی شگفت انگیز برای تقویت خود و از بین بردن افکار منفی است که هر از گاهی اتفاق می افتد.

جهان همیشه از مهربانی با دیگران صحبت می کند ، اما ما اغلب فراموش می کنیم که با خودمان مهربان باشیم. ما از شما دعوت می کنیم تا روز ملی تحقق ملی را آیینه خود بگذرانید و آن را هر روز در زندگی خود بگنجانید. در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید در صورت گیر افتادن به آینه بگویید:

 • من به اندازه کافی خوب هستم.
 • من خوبم.
 • من می توانم آن را انجام دهم!
 • ببینید چقدر شگفت انگیز هستند.
 • من شهامت دارم.
 • خاص هستند.
 • من اهمیت می دهم.

در آینه به خود چه می گویید؟

ایموجی ها

اگرچه فرهنگها از تصاویر برای نشان دادن داستانها از سپیده دم استفاده می کنند ، اما ایموجی هایی که در تلفن های خود استفاده می کنیم در سال 1997 اختراع شد و محبوبیت آنها در اواسط 2000 افزایش یافت. ما هر روز از این عکس های سرگرم کننده استفاده می کنیم و می خواهیم تاثیری که بر آنها دارند را جشن بگیریم. همه ما در روز ملی ایموجی

Emoji FITCO 1 Emoji FITCO 2 Emoji FITCO 3 Emoji FITCO 4

اگر در شبکه های اجتماعی به خاطر دارید ، ما یک بازی سرگرم کننده انجام دادیم که در آن ایموجی ها را برداشته و جملات سرگرم کننده ای را از ورزشگاه ایجاد کردیم. مورد علاقه شما چه بود؟ کدام یک را از دست می دهیم؟ به ما اطلاع دهید و ممکن است بر سر شما فریاد بزنیم. 😉

گناه

با گرم شدن تابستان ، با خیال راحت گرمای بیرون را جذب کرده و از آن به عنوان الهام بخش برای تمرین در داخل و مبارزه برای رویاها و اهداف خود استفاده کنید. تیم ما در اینجا برای کمک و پشتیبانی از شما در هر مرحله از راه در صورت نیاز است. به یاد داشته باشید ، نبردهای کوچکی که در طول راه برای شکستن اهداف خود انجام می دهید ، موفقیت شما را تقویت می کند. شما این را دارید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *