برای کاهش وزن: اگر فقط می توانید یکی را انتخاب کنید

هیچ چیزی در مورد کاهش وزن از ابتدا تا کنون تغییر نکرده است. راه رسیدن به وزن سالم همیشه قانون دوم ترمودینامیک بوده است.

کالری در – کالری خارج = کالری انباشته.

به طور خلاصه ، برای کاهش وزن باید کمتر غذا بخورید ، بیشتر ورزش کنید یا هر دو را. و اگر فقط می توانید از یک روش استفاده کنید. برنامه های غذایی و رژیم غذایی زیادی وجود دارد ، و برنامه های خوب ، Nutrisystem ، Jenny Craig و Weight Watchers ، به چند مورد اشاره می کنیم. در سمت ورزش ، برخی از معروف ترین یا بدنام ترین برنامه های ورزشی عبارتند از P90X و Insanity. همه این برنامه ها به تنهایی م areثر هستند ، اما اگر مجبور شدید یک جهت را انتخاب کنید ، کدام مسیر را باید دنبال کنید؟

پاسخ کاملاً روشن است. اگر می توانید ورزش یا رژیم غذایی را انتخاب کنید ، باید رژیم را انتخاب کنید. این را با حداکثر اطمینان می گویم. و این از دهان یک طرفدار تناسب اندام و یک مربی قدرتمند و آماده کننده می آید. چرا اینقدر با اطمینان می گویم؟ آسان است! انجام رژیم غذایی بسیار دشوار است. بگذارید چند مثال زنده برای شما بیان کنم.

اگر یک زن 140 پوندی داشتید و دو تکه پیتزای پنیر و یک تکه کیک پنیری می خوردید ، در مجموع 955 کالری دریافت می کرد. برای سوزاندن آن ، باید 10 دقیقه به مدت 1.5 ساعت دوید. در اوج دوران حرفه ای من به عنوان یک جوان ، من نتوانستم این کار را انجام دهم و من بسیار شک دارم که شما نیز می توانید.

در اینجا نمونه بارز دیگری از آن وجود دارد. به گفته مالیا فری ، متخصص کاهش وزن که در مقاله درباره سلامتی می نویسد ، کنار گذاشتن یک صف بزرگ روزانه از مک دونالد به طور کامل (اگر روزانه حدود یک نوشیدنی بخورید) میزان کالری دریافتی سالانه شما را بیش از 200،000 کالری (یا حدود 60 پوند) در سال کاهش می دهد. یک سال آن نوشابه را با آب جایگزین کنید و چاقی را از بین ببرید. این فقط یک نوشابه عالی است. برای اینکه همان زن 140 پوندی کالری یکسانی بسوزاند ، باید در هر دقیقه 1.5 مایل در مدت 16 دقیقه بدود. آیا نوشیدن نوشابه و خوردن یک لیوان آب راحت تر نیست؟

خوشبختانه ، مجبور نیستیم یکی را انتخاب کنیم. ما می توانیم هم برنامه غذایی سالم و هم ورزش را برای دستیابی و حفظ وزن سالم در نظر بگیریم. کارشناسان می گویند 75 درصد تغذیه و 25 درصد ورزش است. در مقالات بعدی در مورد هر دو صحبت خواهم کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *