برخورد با متخلفان در باشگاه های ورزشی همدان


علی ضمیری کمیل در گفت و گو با خبرنگار پرشین در همدان گفت: کمیته ای برای نظارت بر سلامت اماکن ورزشی تشکیل شده است که با دقت بیشتری از باشگاه ها بازرسی و با متخلفان برخورد می کند.

وی در خصوص اهمیت بازرسی منظم از باشگاه ها گفت: باشگاه های ورزشی بازوی حاکم بر ورزش استان به ویژه در توسعه ورزش قهرمانی هستند اما از نظر سلامت جسمانی مردم همانطور که ما باشگاه ها انجام خواهیم داد. به سهم خودمان با متخلفان به شدت و بدون سهل انگاری برخورد خواهد شد.»

معاون توسعه اداره کل ورزش و جوانان استان حمدان گفت: باید استانداردهای باشگاه های ورزشی را برای مردم تبیین کنیم و زمانی که مردم استانداردها را دانستند بهترین باشگاه را انتخاب کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه باشگاه ها یکی از مهم ترین بخش های ورزش هستند گفت: توجه به وضعیت باشگاه های ورزشی و بازرسی بیشتر از این اماکن باعث ایجاد علاقه بیشتر به ورزش و این جامعه می شود و ضامن سلامت اقشار مختلف است. مردم. “

ضمیری کمیل با اشاره به خطرات استفاده از مواد انرژی زا و مکمل های غیرمجاز در باشگاه ها، افزود: با توجه به اینکه شهروندان برای سلامتی خود ارزش قائل هستند، استفاده از اثرات هشداردهنده در باشگاه های ورزشی بسیار خطرناک است و مصرف مواد کاهش می یابد. .

وی خاطرنشان کرد: در صورت لزوم باید بر عملکرد و مصرف مکمل ها نظارت شود چرا که در اماکن ورزشی مراقب سلامت مردم هستیم.

معاون توسعه اداره کل ورزش و جوانان استان حمدان با اشاره به ممنوعیت مصرف و تجویز دارو و مکمل ها در باشگاه ها گفت: فقط داروخانه ها مجاز به تهیه مکمل ها و داروهای ورزشی هستند و در صورت مصرف این مواد متخلفین مطابق قانون برخورد شود.

انتهای پیام/3140/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.