برد پیش فصل نت ها مقابل باکس فقط یک قوت برای رقابت است

برد پیش فصل نت ها مقابل باکس فقط یک قوت برای رقابت است


برد 119-115 نتز مقابل باکس جمعه شب پیش فصل بود و حتی به دیدار برگشت چشمگیر سری پلی آف کلاسیک در ژوئن گذشته نزدیک نبود. اما تیم ها بهترین رقابت را در کنفرانس شرق و یکی از بهترین ها در کل NBA توسعه می دهند.

قرارها این را می دانند. به همین دلیل است که نت ها فصل را در 19 اکتبر در میلواکی آغاز می کنند ، در حالی که مدافع عنوان قهرمانی باکس در مقابل تیم محبوب برای برکناری آنها قرار دارد. این بازی پیش فصل برای اولین بار بود که نت ها در بارکلیز سنتر بازی کردند پس از باخت سخت اضافی خود در بازی 7 مقابل باکس در نیمه نهایی کنفرانس.

استیو نش سرمربی نتز قبل از بازی گفت: “فرصتی برای رشد رقابت وجود دارد.” “بعد از بازی در مرحله حذفی ، معمولاً نوعی رقابت وجود دارد بدون توجه به این که این سریال در چه مسیری پیش می رود. اما داشتن چنین دور نزدیکی و سپس قهرمانی در NBA ، دو تیم بزرگ شرق ، من فکر می کنم کارهای زیادی در حال انجام است. پاها برای توسعه رقابت. اما من فکر نمی کنم شما رقابت زیادی را ببینید [Friday]به “

نه با از دست ندادن کیری ایروینگ به دلیل دستورات واکسن و پل میلساپ در مورد پروتکل های بهداشت و ایمنی. میلواکی با 9 بازیکن – از جمله جیانیس آنتتوکونمو ، ژیرود هالیدی و کریس میدلتون – ظریف تر بازی می کرد.

کوین دورانت جمعه شب در جریان پیروزی پیش فصل نت ها ، Thanassis Antetokounmue را مسدود کرد.
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

پلی آف فصل گذشته یک بازی کلاسیک فوری بود که بذر رقابت را کاشت. رقابت موضعی دورانت با آنتتوکونمپو (هر دو بازیکن برتر سابق) این دانه ها را سیراب کرد و فصل ایروینگ زمانی به پایان رسید که او در طول بازی 4 آن سری از ناحیه مچ پا آسیب دید و در حالی که روی پای یونان فریک فرود آمد.

جمعه شب ، دورانت در اولین بازی پیش فصل خود 18 امتیاز ، 6 ریباند و سه پاس گل در 23 دقیقه به دست آورد. جیمز هاردن-که در بازی اول باخت دور دوم دچار مصدومیت از ناحیه همسترینگ شد ، اکثر سری ها را از دست داد و دوره توانبخشی فراوانی را پشت سر گذاشت-در اولین اقدام پیش فصل خود زنگ زده به نظر می رسید.

هاردن ، که اولین پیروزی لیکرز در روز یکشنبه را از دست داد ، در ضربات 3 بر 9 با 4 پاس منجر به گل و 3 توپ مقابل باک هشت امتیاز کسب کرد.

اما اگرچه باکس های دیگر روی توپ (20 دور) کار کمتری انجام دادند ، تورها با چرخش های خود بدتر عمل کردند. آنها دست های سریع خود را برای برخی از سرقت های زود هنگام در حال اجرا به برتری 23-11 در سرقت و خاموش کردن نوار Jevon Carter تبدیل کردند. اما ارتباط آنها وجود نداشت و دفاع آنها یک حرکت کند بود.

جوردن نورا با 30 امتیاز در میلواکی پیش افتاد ، در حالی که الیا برایانت و ساندرو ماموکیلاشویلی تهیه کننده ستون هال 20 امتیاز به دست آوردند.

زمانی که نش دومین واحد جانباز خود را بیرون کشید ، او دروازه را 95-98 هدایت کرد. میلواکی با نتیجه 14 بر 4 پیش افتاد و از 109 بر 102 بهتر عمل کرد ، اما نوجوانان جوان شجاعت نشان دادند.

شبکه های
لامارکوس آلدریج شوت جورجیوس کالیتزاکیس را مهار می کند.
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

گام 19 تومانی کام توماس با یک دقیقه باقی مانده دروازه را 112-111 جلو انداخت و بعد از اینکه ماموکیلاشویلی 3 امتیازی شد ، توماس یکی از ضربه های خود را برای یک بالش چهار امتیازی در نیم دقیقه سمت چپ به ثمر رساند. تورها دیگر هرگز پشت سر گذاشته نشد.

نشانه های این رقابت نوظهور؟ Thanassis Antetokounmue (برادر Giannis) از میلواکی بود که DeAndre Pembri را با خطای بی رحمانه در غوطه وری جدایی طلب به زمین فرستاد. تاناسیس سعی کرد به او کمک کند ، اما پمبری این حرکت را نپذیرفت و حتی وقتی پکس عذرخواهی کرد دستش را بالا انداخت.

“من شک دارم [the rivalry] نسبتا جدید. برای ما در پلی آف ، این یک دور عالی بود. مایک بودن هولزر ، سرمربی تیم باکس گفت: هر دو تیم ، برای رها کردن همه چیز در بازی 7 ، به وقت اضافه می روند. “احترام زیادی برای بازیکنان ، مربیان و کل سازمان. ما امیدواریم بتوانیم تیمی باشیم که برای بهترین در شرق و بهترین در NBA رقابت می کند و من می دانم که این انتظارات برای بروکلین نیز یکسان است.

“در حالی که در فصل عادی بازی می کنید ، شاید این مسابقات برای بازیکنان ، بازیکنان ، هواداران ، همه بیشتر اهمیت داشته باشد. اما شما باید آنها را همانطور که وارد می شوند دریافت کنید. تغییر چندانی نمی کند. اما وجود دارد بسیار احترام می گذارم. معمولاً مسابقات با چنین احترامی آغاز می شود. ما مشتاقانه منتظر بازی با آنها هستیم … فقط احترام زیادی برای استعداد آنها و کاری که انجام می دهند. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *