بررسی تردمیل Healthrider R60

برای کاربران معمولی، تردمیل HealthRiderR60 قطعاً فاقد استاندارد یا موارد ویژه ای است که مصرف کننده ممکن است بخواهد. به عقیده بسیاری از افراد در این زمینه حداقل ارزش برچسب قیمتی را دارد که در نظر گرفته شده است، R60 هنوز هم وسط ماشین میدانی است.

در حالی که سیستم I-fit و سطح پیاده‌روی بزرگ مزیت‌ها و قطعاً غیر استاندارد هستند، هنوز ویژگی‌های استاندارد خسته‌کننده‌ای مانند فن‌ها، بلندگوها و نمایشگر قلب وجود دارد. چیزهایی که اکنون به سادگی روی تردمیل انتظار دارید.

مشخصات تردمیل HealthRider R60

 • موتور – 2.0 اسب بخار
 • تاشو – بله
 • حداکثر سرعت – 12 مایل در ساعت
 • شیب – 0-10٪
 • واکینگ سرفیس- 60؟ X20؟
 • صفحه نمایش – کنسول LED BioLogic 4 پنجره
 • برنامه ها – 10 + ifit سازگار است
 • ابعاد – 80 x33؟ x 58؟
 • وزن تردمیل- N/A
 • حداکثر وزن کاربر – 330 پوند
 • گارانتی – 10 سال موتور، 1 سال قطعات و کار

بسیاری از مصرف کنندگان در زمینه ورزش تاکنون نام سیستم I-fit را شنیده اند. با استفاده از I-fit.com و تجهیزات موجود، مصرف کنندگان می توانند یک برنامه کاهش وزن شخصی سازی کنند تا به شکل بهتری برسند. این یک طرح حرفه ای اثبات شده و توسعه یافته برای صحبت در مورد پاداش است!

برای دسترسی به برنامه I-fit، مصرف کننده ممکن است از یکی از دو روش استفاده کند – یا با خرید یک CD اختیاری یا با استفاده از اتصال به اینترنت. برنامه های I-fit در حال حاضر به اندازه کافی دقیق هستند که به مصرف کننده چنین تمرینی می دهند و از دستورالعمل های حرفه ای نیز پیروی می کند.

با بهره گیری از بلندگوها، مصرف کننده می تواند در حین استفاده از برنامه I-fit تشویق صوتی داشته باشد. به عنوان یک مزیت حتی بهتر، یک سیستم بالشتک وجود دارد که در طول سال ها به سمت بهتر شدن تغییر کرده است. اکنون، کاربران متوجه خواهند شد که تأثیر بسیار کمتری روی زانوها و مفاصل آنها نیز وجود دارد.

ماشین بزرگ، ارزش بزرگ؟

چه کسی از یک سطح دویدن بزرگ برای استفاده قدردانی نمی کند؟ من می دانم که انجام می دهم. این چیزی است که R60 دارای یک منطقه 60 “x20” است. چیز دیگری که در مورد منطقه دویدن این مصرف‌کننده بزرگ‌تر که می‌توانند از خودشان مطمئن نیستند یا فقط می‌خواهند راه بروند، خوب است، می‌توانند با خیال راحت این کار را انجام دهند.

علاوه بر این، سایر مصرف‌کنندگانی که دوام کمتری دارند و می‌خواهند اعتماد بیشتری داشته باشند، می‌توانند با استفاده از این منطقه بزرگ‌تر، آن را دریافت کنند.

برای آن دسته از مصرف‌کنندگانی که می‌خواهند، حتی نیاز به داشتن ارزش دارند، داشتن سیستم I-fit تعبیه‌شده در HealthRiderR60 این امر را به آنها می‌دهد. تلاش برای رسیدن به اهداف تناسب اندام چیزی است که همه مصرف کنندگان می خواهند انجام دهند و همچنان به تمرینات خود پایبند هستند.

در دسترس بودن سیستم I-fit در همه سیستم‌های HealthRider در همه مدل‌های اخیر یافت می‌شود. با توجه به این در دسترس بودن، این نام تجاری دارای هیاهوی فردی است.

حتی اگر مصرف کننده از سیستم I-fit استفاده نکند، باز هم تعدادی برنامه دیگر برای استفاده از مسافت، ضربان قلب، چربی سوزی و تمرینات زمان بندی شده وجود دارد. اگرچه این برنامه‌ها صرفاً برنامه‌های متوسطی هستند، اما مصرف‌کننده همچنان می‌تواند چیزی غیر از سیستم I-fit یا تنظیمات دستی ساده قدیمی را انجام دهد.

با این حال، سطح در حال اجرا بزرگ HealthRiderR60 یک نقطه ضعف دارد – موتور بزرگی برای همراهی با آن وجود ندارد! تسمه‌هایی با ابعاد 60 x 20 باید دارای موتور بزرگ‌تری نسبت به موتور CHP 2.0 باشند که با این تردمیل ارائه می‌شود. برای آن دسته از مصرف کنندگانی که مایل به اجرای جدی در R60 هستند، این اتفاق نمی افتد.

نقص دیگر گارانتی است. برای قیمت هزار و پانصد دلاری، ضمانتی که HealthRider ارائه می دهد قطعاً آن چیزی نیست که مصرف کنندگان انتظار دارند. در نتیجه، آن‌ها به دنبال جاهای دیگر می‌گردند، به‌ویژه ماشین‌های پیشرفته.

یکی دیگر از ابزارهای پایین‌آوری برای HealthRiderR60 کنسول است – به طور جدی قدیمی است. چه کسی می خواهد ماشینی بخرد که به نظر می رسد از دهه 1980 آمده است؟ من نه با توجه به اینکه سیستم I-fit روی دستگاه وجود دارد، به نظر می رسد مفهومی به اندازه کافی ساده باشد که یک کنسول به روز برای دستگاهی با این قیمت به اندازه کافی آسان باشد.

خوب برای پیاده روی، دویدن جدی را فراموش کنید

به غیر از ویژگی های فوق العاده ای که این دستگاه دارد، این دستگاه واقعاً کمی خسته کننده است. بله راه رفتن خوبه اگر به شیب کمتر از ده درصد و کمربند بزرگ راضی هستید، پس این دستگاه برای شما مناسب است.

با این حال، این دستگاه برای آن دسته از مصرف کنندگانی نیست که می خواهند کار جدی با سرعت بالا انجام دهند – موتور آن را کنترل نمی کند و این کار را به آرامی انجام می دهد.

با این حال، من HealthRider R60 را برای کسانی توصیه می کنم که می خواهند دستگاهی در حد وسط قیمت باشد و می خواهند با سیستم I-fit درگیر شوند.