بررسی دوچرخه‌های ورزشی عمودی Momentum UB5 Smooth Momentum

دوچرخه ورزشی عمودی Smooth Momentum UB5 برای پاسخگویی به خواسته های کاربران باشگاه سلامت طراحی شده است، اما سال ها عملکرد خوب را در خانه شما ارائه می دهد. سیستم درایو خود مولد Smooth Momentum UB5 به هیچ سیم برق نیاز ندارد، اما می تواند مقاومت فوق العاده 900 وات تولید کند. اگر قبلاً از دوچرخه‌سواری در فضای باز لذت می‌برید، کلاه ایمنی لازم نیست، در آسایش خانه‌تان به دلخواه خود سفر کنید! شما هرگز مجبور نخواهید بود با ترافیک یا آب و هوای بد دست و پنجه نرم کنید، و صندلی بسیار راحت تر است. طوری از صندلی بلند شوید که انگار می خواهید از یک تپه با سرعت بپرید یا بالا بروید. Smooth Momentum UB5 تمام مزایای تناسب اندام یک دوچرخه در فضای باز را برای شما به ارمغان می آورد. نمایشگر Smooth Momentum UB5 بر خلاف سایر دوچرخه های ثابت، با کاهش سرعت خاموش نمی شود، بنابراین خطر از دست دادن برنامه خود را نخواهید داشت.

نظارت بر تلاش شما با نشانگر سه رنگ LED منطقه ضربان قلب آسان تر نیست. این ویژگی منحصر به فرد با سه برنامه کنترل ضربان قلب با یک بند سینه بی سیم Polar یکپارچه شده است. این مانیتور قلب برای تمرینات تناوبی، چربی سوزی و برنامه های استقامتی تخصصی است. با تمرین در ناحیه ضربان قلب مورد نظر خود، حداکثر فواید تناسب اندام را از هر جلسه تمرین به دست خواهید آورد. اجزای تجاری در سری Smooth Momentum با عملکردهای پیشرفته مطابقت دارند – نتیجه یک تجربه دوچرخه سواری استثنایی است.

دوچرخه‌های Smooth Momentum UB5 با سیستم درایو خود مولد از یک سیستم مقاومت الکترومغناطیسی برای تولید گشتاور بالا در RPM پایین استفاده می‌کنند. باتری با پدال زدن مجدد شارژ می شود و اجازه می دهد تا نمایشگر دائماً روشن شود. Smooth Momentum UB5 20 سطح مقاومت (تنش) را برای انتخاب شما ارائه می دهد. مانیتور نبض گیره دستی به صورت ارگونومیک قرار گرفته است تا بتوانید به راحتی ضربان قلب خود را در زمانی که از بند سینه استفاده نمی کنید مشاهده کنید.

یکی دیگر از موارد اضافه شده به Smooth Momentum UB5 گزینه های برنامه نویسی متعدد مانند: دستی، هدف (زمان، فاصله، کالری)، تصادفی، فاصله زمانی، متقاطع، کنترل وات، کنترل METs، مسابقه، کنترل ضربان قلب – فاصله زمانی، ضربان قلب است. کنترل – چربی سوزی، کنترل ضربان قلب – استقامت، آموزش شخصی طراحی شده توسط کاربر.

همه این ویژگی‌های عالی بدون صندلی ارگونومیک قابل تنظیم و کفن‌های تهویه‌شونده لذت‌بخش نیستند. با ته درد خداحافظی کنید! صندلی Smooth Momentum UB5 که به طور دقیق برای مطابقت با بدن انسان طراحی شده است، 8 سطح تنظیم ارتفاع را ارائه می دهد. اجزای عامل حیاتی با گردش هوا از میان پوشش موتور خنک می مانند. هوای گرم برای حفظ دمای بهینه در سیستم درایو سیفون می شود

Smooth Momentum UB5 با اشغال فضای کمتری نسبت به سایر ماشین‌های کاردیو، دارای ردپای جمع و جور به طول 45 اینچ در عرض 27 اینچ، طول بازوی میل لنگ 6.5 و ابعاد دستگاه 45 اینچ L x 27 اینچ W x 63 است. “H. اگرچه قاب کوچکتر است، این میل لنگ 3 تکه تجاری از آلیاژ ریخته گری برای حداکثر دوام ساخته شده است. این دستگاه 140 پوند وزن دارد، اما می تواند یک فرد 350 پوندی را در خود جای دهد.

Smooth به دلیل ضمانت استثنایی در تمام ماشین های خود شناخته شده است. Smooth Momentum UB5 یک گارانتی پیشرو در صنعت ارائه می دهد که شامل موارد زیر است: مادام العمر روی قاب. 3 سال در تمام قسمت ها; 1 سال خدمات در خانه – گواهی بر تعهد Smooth به کیفیت.

اگر به دنبال احساس یک تمرین دوچرخه‌سواری واقعی هستید، دوچرخه ورزشی عمودی Smooth Momentum UB5 برای شما مناسب است. شما نمی توانید با این یکی اشتباه کنید.