بررسی دوچرخه ورزشی چرخه زندگی

اگر به دنبال خرید دوچرخه ورزشی هستید، باید نام Lifecycle را شنیده باشید. خیلی ساده، آنها رولزرویس دوچرخه های ورزشی هستند. با این حال، آنچه در ادامه می‌آید یک توصیه درخشان نیست. در عوض، در مورد مدل‌های پیشنهادی، ویژگی‌ها، قیمت و اینکه آیا خرید خوبی هستند یا خیر، خواهید فهمید.

لایف فیتنس بیش از 30 سال است که دوچرخه های ورزشی می سازد و در موقعیت غبطه انگیزی قرار دارد که به عنوان رهبر بازار شناخته می شود. لیست مشتریان این شرکت گویای کیفیت ماشین های آن است. مشتریان عبارتند از گلدز جیم، تناسب اندام 24 ساعته، و کل تیم های ورزشی مانند لس آنجلس لیکرز، سان فرانسیسکو 49ers، هیوستون آستروس، و کلرادو بهمن. یک شرکت تناسب اندام نمی تواند توصیه بهتری نسبت به زمانی که دستگاه هایش اولین انتخاب ورزشکاران حرفه ای است دریافت کند.

مدل پایه پایه C1 این شرکت با قیمتی در حدود 1000 دلار به فروش می رسد. وقتی در مورد دوچرخه های ورزشی صحبت می کنیم، گفتن هر دو سطح مبتدی و 1000 دلار در یک جمله نسبتاً پوچ به نظر می رسد، اما به یاد داشته باشید که ما در مورد بهترین ها در صنعت صحبت می کنیم. با همین مبلغ می توانید یک دوچرخه ورزشی گران قیمت Schwinn بخرید.

بنابراین، دقیقاً چه چیزی برای پول خود دریافت می کنید؟ خوب، شما یک دوچرخه بسیار خوش ساخت خواهید داشت. این شرکت آنقدر از کیفیت ساخت مطمئن است که گارانتی مادام العمر برای قاب، 3 سال قطعات و 1 سال کار وجود دارد.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که با هر دوچرخه گزینه ای از کنسول پایه یا کنسول پیشرفته وجود دارد. کنسول پایه دارای 5 برنامه است. آموزش دستی، هیل، تصادفی، EZ شیب و ورزشی. کنسول LCD اطلاعات زیر را نمایش می دهد. سطح، زمان، سرعت، مسافت، ضربان قلب، ضربان قلب هدف و کالری. کنسول پیشرفته دارای همان 5 برنامه و همچنین 5 برنامه اضافی است. چربی سوزی، کاردیو، تپه ضربان قلب، فاصله ضربان قلب و ضربان شدید قلب. شما همچنین 2 برنامه تمرینی ویژه دریافت می کنید. هدف و سفارش هزینه هر دوچرخه ورزشی Schwinn برای کنسول پیشرفته 300 دلار اضافی خواهد بود، بنابراین مدل C1 با نصب کنسول پیشرفته حدود 1300 دلار هزینه خواهد داشت.

مدل بعدی از C1 C3 (C3-5) است. دوچرخه از ساختار قوی تری برخوردار است و دارای ظرفیت افزایش وزن کاربر 400 پوند است (C1 ظرفیت وزنی 300 پوندی دارد). همچنین دارای قدرت خود است. با کنسول پایه، حدود 1500 دلار به فروش می رسد.

سومین و گرانترین سری در سری قائم C9i است. این نسخه خانگی مدل باشگاه سلامت دوچرخه های ورزشی از Lifecycle است. با کنسول خودش عرضه می شود. ویژگی های کلیدی شامل تماس دیجیتال بی سیم و LifePulse و تمرینات ویژه است. این برنامه ها شامل سراسر جهان، آبشار، کوهپایه، کلیمانجارو، تمرین سرعت و تمرین اینتروال است.

برای هر قائم یک دوچرخه ورزشی خوابیده مربوط به چرخه حیات وجود دارد. بنابراین، برای C1 مدل خوابیده معادل R1 است، برای C3 و C9i مدل های مربوطه R3 و R9i هستند. شما همان کنسول‌ها، برنامه‌ها و سایر ویژگی‌ها را در اختیار دارید.

همه دوچرخه‌های ورزشی Lifecycle ماشین‌های عالی هستند و انتقاد از آنها واقعاً سخت است. شاید یکی از جنبه هایی که بتوانم در آن ایراد بگیرم، صندلی مدل های خوابیده C1 و C3 باشد. اینکه آیا صندلی احساس راحتی می‌کند یا نه، موضوعی کاملاً ذهنی است، اما من یک دوچرخه ورزشی Tunturi دارم و صندلی آن را راحت‌تر از Lifecycle می‌دانم، اما مطمئن هستم که دیگران با آن مخالف هستند.

همچنین، می توان ایرادهایی در قیمت پیدا کرد. آنها ماشین های خوبی هستند اما هزینه آن ها را برای بسیاری غیرقابل تحمل می کند. و به خوبی می توان استدلال کرد که می توانید ماشینی با همان کیفیت یا بهتر، با پول کمتر پیدا کنید. به عنوان مثال، Tunturi E60R من حدود 1000 دلار قیمت دارد، اما با 8 پروفایل تمرینی مقیاس پذیر و 8 نمایه کاربر مطابق با اهداف تناسب اندام فردی، iFIT، ارائه می شود و می توانید پروفایل های از پیش تعیین شده را حتی هنگام ورزش ویرایش و تنظیم کنید.

دوچرخه ورزشی چرخه حیات یک کیت عالی است. این به خوبی ساخته شده است، با مجموعه ای از کنسول ها، برنامه های پیچیده ارائه می شود و توسط شرکتی با یکی از بهترین نام ها در صنعت ساخته شده است. توصیه من این است که به مدل های بسیاری از تولید کنندگان دیگر نگاه کنید و مقایسه کنید. شما قرار است پول زیادی بپردازید، بنابراین باید کاملاً مطمئن باشید که این دستگاه برای شما مناسب است.

رژیم لاغری سریع